Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Život pri mori - kde konrétne žijete?

18. jan 2021

Ahojte, zije tu niekto pri mori? Budem rada, ked napisete skusenosti.

miro1360
18. jan 2021

Mal som chvíľku takú tapetu na monitore ale potom som si dal nočnú oblohu.

domi_nika02
18. jan 2021

Ano byvam v Chorvatsku

matapo
19. jan 2021

...pri Atlantiku 🙂 Ja nadsena vsetkym co to obnasa a ked zavelime detom ide sa na plaz tak tie len nieee, uz zaseee. takto presyteni su uz od veku 4-5 rokov, dovtedy samoejme neriesili. Rozhodne nepotrebuju byt na plazi kazdy den, ani len kazdy vikend 🙂 Inak zivot uplne klasika, dopely si tie kvality vie uvedomovat, hlavne ak to more ma rad, rovnako ako ludia co ziju v Tatrach/Alpach,...a zboznuju kopce/turistiku. No a ti co to az tak nemusia tak ziju tak jak inde, najdes aj ludi pod Tatrami co v Tatrach v zivote neboli a rovnako najdes ludi aj pri mori co k vode nejdu co je rok dlhy. Uz im to nie je vzacne, stane sa to beznou rutinou, (hlavne ti co sa tam narodili, alebo dosli koli praci, nie ti ktori tam koli vode prisli byvat) do prace chodi clovek tak jak inde, po praci to iste. Cez sezonu rusno/rusnejsie citit priliv dovolenkarov.

petah82
19. jan 2021

V Brisbane v Australia

elizabet173
19. jan 2021

@matapo napisala si to velmi mudro. Vacsinou su to krasne predstavy, ale rodina ma pri mori bezny zivot, ako tu. Ja more nemusim, brala by sim tie Alpy, moja rodina zila vyse desat rokov pri mori a je to tak, ako pises. Jedine velke plus - vzduch, podstatne menej chorob hornych dychacich ciest.

amelie2017
19. jan 2021

7 rokocv som zila na Malorke, teraz Katalansko. Zdielam podobny nazor ako matapo, este zo zaciatku super, more, chodila som stale, potom si zvyknes a riesis kazdodennu rutinu. Ale s dietatom super, ked mas volno ides, ale v bezne dni ocenujem viac bazen. Ale stale chodime radi na ine plaze, ze sa raz za tyzden zbalime a ideme na vylet. Ale teraz v Katalansku ocenujem, ze mame hory hodinku cesty, takze sme vyletovali viac tam. Po rokoch na ostrove su nam vzacne. Ked som videla zihlavu, sipky,..skoro som sa rozrevala. A uz sa tesim na jar, kvety, ta vona lesa. Len dufam, ze sa bude dat chodit a nebudeme zase doma zavreti.