Zlé pečeňové testy. Z čoho to môže byť?

ejusa
2. mar 2009

Ahojte,chcem sa spytat,moj otec ma vraj velmi zle pecenove testy,nic viac mu nepovedali,len ze velmi zle parametre vysli,tak mu zas len krv zobrali ale ze bolo zhrozeni..vlastne z coho mou byt zle pecenove,hovori sa ze aj z alkoholu,ale on nepije,tak z coho?Ziadne priznaky nema,byvaju pri tom nejake?Vdaka za odpovede.

sendy182
20. sep 2012

@kocka1 brali jej moč aj sterilný....prevdepodobne pôjdete na gastro a USG....prirodné železo:špenát,ovcené vločky, ríbezle.....ak ju kojíš tak pre teba -môžeš MELASU -výživový doplnok so železom.....ty máš výsledky OK?

kocka1
20. sep 2012

@sendy182 ahoj, ja ju kojím, a tak ja si dám tiež spraviť rozbor krvi, nech viem na čom som, ináč ja som nikdy nemala problém zo zrdavím, tak neviem či nebudem nemilo prekvapená :( uvidím díki tú melasu budem papkať a aj má medostatok železa malá, tak to môže byť kvôli železu - zlé pečeňové testy ?

sendy182
20. sep 2012

@kocka1 ja viem že pečeň je okrem iného aj zásobárňou železa a odstraňuje cholesterol.....www.hepavitan.sk/pecen.

kocka1
20. sep 2012

@sendy182 no ale hepavitan nemôže užívať malá, lebo to je od piatich rokov

sendy182
21. sep 2012

@kocka1 veď to mi je jasné 🙂 🙂 🙂 ......ja len že si sa pýtala aký súvis má železo s výsledkami pečeňových testov........... 😲 😲 😲 .tak som ti omrkla túto stránku o pečeni.............lipovitan užívajú pacienti s chorou pečeňou..............

grettka
21. sep 2012

lipovitan sa moze uzivat aj preventivne,
ja som si ho davala v obdobi zvyseneho stresu

granado
21. sep 2012

@kocka1 http://www.bio-obchod.sk/produkt-561/brezovy-si...
teraz som toto našla tak možno aspon niečo 🙂

pancuc06
23. mar 2014

Chcel by som pripomenúť,že k zdravej pečeni nie je až taký problém sa dopracovať,ako ju udržať ďalej zdravú.Pri dnešnom stravovaní je to skôr výnimka,že po päťdesiatke má niekto dobré krvné a pečeňové testy. Náš najdôležitejší filter pečeň-vstupnú bránu nášho zdravia treba čistiť a udržiavať v kondícii.Dá sa to pomocou Pestreca mariánskeho ľudovo Kristova koruna a hlavne to funguje. Pokiaľ by ste chceli info o tom ako začať čistiť pečeň,môžete mi napísať na kurtis@kurtis.sk *** a podelím sa so skúsenosťami. Na zdravie s Pestrecom. Užíva sa drvený priamo do úst,žiadne čaje a oleje,nesmie sa zabárať ani vyluhovať v alkohole. Dochádza tak k likvidovaniu látky silymarín,ktorá dokáže regenerovať pečeňové bunky pečeňovej membrány. Kurtis.

01adika02
26. feb 2015

@pancuc06 Prosím,ako často sa má užívať ostropestrec drvený priamo do úst? stačí raz denne si daľ napr. za lyžičku drvený do úst? Mám zlé pečeňové testy, nepijem, ani neviem ako chutí alkohol...Som z toho už nešťastná,lekárka mi predpísala Flavobion a potom neskôr, keďže nezaberal tak Lagosu.ďakujem za odpoveď

nutrimas
29. mar 2015

@01adika02 Ostropestrec mozete konzumovat aj vo forme oleja. Kvalitny je 100% za studena lisovany, baleny v tmavej sklenej flasi, cim sa zachovaju vsetky aktivne latky. Odporuca sa uzivat dlhodobo, 1KL rano a vecer. Bodliakovy (pestrecovy) olej pomaha posilnit a zaroven ocistit pecen. Najdete ho v nasej ponuke v PROshope alebo aj na eshope:
https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

patkaza
25. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

zle výsledky sú najme zo zleho stravovania, lebo v pečeni sa ukladá všetko http://akoapreco.com/pecenova-dieta-co-jest-a-co-nejest/