Zmena pohlavia dieťatka po 7 rokoch. Počuli ste o tom niečo?

dadak
21. dec 2007

baby, pocula som , ze kazdych 7 rokov sa meni pohlavie dietatka. Chceli by sme dievcatko. neviete ci je to 7 rokov po porode, alebo po pocati? Poculi ste uz nieco o tom?dakujem

mirfa
7. aug 2012

no baby, takže podľa toho výpočtu som mala mať dievčatko a narodili sa dvaja chalani 😉

dejnas
7. aug 2012

uff, a že 21. storočie 😀 ak to niekomu vyšlo - a verím, že určite vyšlo, tak to bola náhoda 😉

malinkaaninka
8. aug 2012

@iviatko ludia potrebujú niečomu veriť.poznam ľudí,čo seriozne veria tomu kruteniu obručky na nitke. 😀 😀 😀

malinkaaninka
8. aug 2012

@mirfa to mi pripomína výpočty konca sveta.ak to nevyjde,hned sa objaví ďalší termín 🙂 aj tu,ak to nebude chlapec,bude to dievča 😀 😀

ichbinich
8. aug 2012

No moj brat je odo mna o 7 rokov minus jeden den mladsi. Takze ta 7 by tam nejak aj bola 😉 😀

Ako pise @malinkaaninka, ked nebude chlapec, bude dievca 😀

Alebo ako mne povedal kamos, znamy srandista: to je jedno, co to bude, hlavne, nech je chlapec zdravy 😀

Ale ani za svet si neviem spomanut, ci si treba gumaky nechat oblecene pri sexe, ked chceme chlapca alebo dievcatko 😉 😀 😀

iviatko
8. aug 2012

@ichbinich 🙂)) gumaky zasadne na ruky navliect ! Inak este by ma zaujimalo,preco sa "pocita" ta krv od narodenia 🙂) a tiez akym zazrakom sa krv vymeni po 7 rokoch. Ked sa obnovuje neustale kazde 3 mes.🙂)) staale mi to vrta hlavou 🙂)

ichbinich
8. aug 2012

@iviatko:
No dobre, tak si ich dam na ruky 😀 Len potom co to bude, chlapec ci dievcatko? A mam si ich dat ja alebo manzel, alebo nebodaj obaja 😉

Tych 7 rokov je urcite kvoli "magickej sedmicke". Lenze, na druhej strane, je aj ten prekliaty 7-my rok manzelstva, tak si mozme vybrat. 😉 Ale ak prejde cierna macka z lava do prava, tak to asi potom neplati 😀

Inak, koniec sveta sa tohto roku nekona, nasli este starsi maysky kalendar, co este nekonci. Puuh, mame ale stastie 😀

iviatko
8. aug 2012

@ichbinich ked sa dorehocem,tak odpisem :D to je aka veta! Bude to chlapec! Na 49,99 percent 🙂)

rachel36a
8. aug 2012

@iviatko tvoj názor...

iviatko
8. aug 2012

@rachel36a aka obmedzenost 🙂))))

rachel36a
8. aug 2012

@iviatko to máš pravdu, rozumný človek nechá na uvážení každého vlastný názor... len obmedzenec trvá na svojej pravde... preto som ti písala, že je to tvoj názor a ja ti ho neberiem, a ani nezdieľam teóriu 7 rokov, ale poznám takých ľudí a neberiem im ich názory... tolerancia...

iviatko
8. aug 2012

@rachel36a a potom ako rozumne vychovavat deti,ked sa siria taketo sprostosti a dospeli ludia tomu veria 🙂)) fakt tolerancia. Inak som pocula,ze sa da zistit pohlavie aj podla toho,ci ma zena parny pocet vlasov 🙂) trhajte zeny,trhajte! Len si nepamatam ake pohlavie je pri parnom pocte.

dejnas
8. aug 2012

tak som si to prepočítala podľa seba... máme 2 deti...(mala som len 2 tehotenstvá)... obaja by mali byť podľa toho chlapci... ibaže doma máme jedno dievčatko a jedného chlapčeka 🙂

dejnas
8. aug 2012

@iviatko 😀 😀 podľa počtu vlasov??? 😀 😀

tak neviem, keďže v niektorých krajinách je aj v dnešnej dobe vysoký počet potratov (aj ilegálnych) práve z dôvodu "nesprávneho pohlavia plodu" (to správne má byť chlapec), prečo sa tam neriadia takýmito prepočtami? a ženy radšej nezmyselne riskujú svoje zdravie a život???

iviatko
8. aug 2012

@dejnas to je preto,lebo necitali modreho konika a nie su az tak vymleti,aby uverili 🙂)

rachel36a
8. aug 2012

@iviatko ach, aké smutné...

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saska2208
23. máj 2015

@ikke preço blbost? my sme to ratali s manzelom na 4-och rodinach a vsetko to vyslo tak ako ma, a nam to vyslo tak isto. POznam aj vela ludi co im to podla toho vyslo

ikke
23. máj 2015

@saska2208 dnes, s odstupom 8 rokov a 2 deti odlisneho pohlavia, mozem len a znova potvrdit, ze je to blbost 😀

saska2208
23. máj 2015

@ikke nevychadza Ti to?

natuska87
23. máj 2015

@luzzie Ale priroda je mocna "carodejnica"...Urobi si, ako sa jej zachce...