Zmiešané manželstvá. Máte manžela cudzinca?

afry
23. feb 2009

ste aj vy niektora manzelkou cudzinca...??nezijuceho na slovensku....???

nippa
24. feb 2009

no ved predsa z nigerie, moj je Igbo z Anambra state...to tvoj drahy bude poznat...a nechcela som povedat benin ale delta..sory....viem ze je vela nigerijcanov z Delty v rakusku....ako ste sa spoznali...mozes aj do IP ak nechces verejne....

afry
autor
24. feb 2009

napisem ti moja ip cko....idem ale teraz troska poupratovat a pak ked bude viac casu napisem..tak mi zatial napis ty ip ako ste sa spoznali a tak...ci ti chuti africke jedlo 😀 alebo nieco ćo mas rada a nemas rada z ich kultury 🙂

nippa
24. feb 2009

tak zhruba....kultura sa mi paci velmi, nieje to nic zvlastne, mojho draheho rodicia su starsi ale maju dobre nazory na zivot, vela cestovali tak sa to asi aj v tom odzrdkadluje...no pisem pisem a horia mi palacinky....uz som tu...su super, otec casto chodieva sem do Uk, mama uz nie tak sa boji lietat tak len par krat bola...ale my sme boli na vianoce aj minule a bolo uplne super, pridala som aj nejake fotky z nigerie do albumu.my sme spolu uz 11 rokov, ja som prisla do Uk v 96tom takze som tu uz dobre dlho....pravdupovediac by som bola na slovesku stratena. K jedlam...ja nie som velka kucharka ale moj drahy vie varit fantasticky...vselijaku kuchynu, cinsku, indsku, africku...no super jedla...z africkej mam rada vsetko, mam aj kamosky ktore nie su s nigerijcanmi a varia africke jedla lebo im tak chutia...je to sice velmi stiplave ale to je a mexicka a indska kuchyna. co ty? ze nie ste spolu, casto sa vidite? malemu to musi chybat....no pockam na tvoj odkaz zatial ahoj....jankaado napis ako vy..dlho som od teba nepocula...ty si tiez naija wife...lol

afry
autor
24. feb 2009

nippa.....napisem napisem ....kokos toto je neskutocne som zavisla na nete...ale ne uz idem idem.lebo ked sa baby boy zobudi neurobim nic....so talk to you later 😉

nippa
24. feb 2009

no to poznam..ja som teraz doma, len cakam kym vyzdvyhnem malu zo skoly o 3.15 potom sa pohra a pojdeme s venovat trosku spelovaniu....maju test vo stvrtok a na prazdniny im dali nejake slovicka precvicit...ked si predstavim tak v jej veku(5 rokov) som len cmarala a nie pisala vety a vedela vyspelovat slovicka...no zvlada to tak asi to nebude az tak skoro...odkial si zo slovenska?

jankando
24. feb 2009

CAute baby
tak vy si tak pisete hej?fajne , fajne
ja som dospavala rano , pretoze v noci som bola hore so svagrinou do pol siestej.. 😉
teraz mi u Petik spinka, tak idem zmyt riad a pripravit pre neho papanicko

No ohladom africkeho jedla...ta ja absolutne nie som v tomto prisposobiva...a to nie len k africkym jedlam, k hociakym... 😠
a tiez Nippa nie som kucharka, ale 'manza' vie varit a vari rad, a take jedla si povymysla a ja sa na take chytim, ale mne robi vsetko nie spicy a jemu az az spicy..... 😀
akurat tak dodo mi chutilo..noo.. 😉

Afry
sranda, nie, mne furt John vravi, ze ma niekoho znameho ale teraz nepamatam ci v Rakusku alebo Nemecku, tam je ich tiez dosti.. 😉 co ak sa poznaju.. 😀 😀 😀
musim pozistovat... 😉

afry
autor
24. feb 2009

jankando🙂)) len pozistuj....baby piseme si vecer navecer dufam ze tu budete lebo ja tiez chcem ist este kocikovat no a co sa tyka mna..mne africke jedlo moc nevonia ☹ ale ak drahy navaril snazila som sa robit ze mi to chuti 🙂

jankando
24. feb 2009

Afry ja sa ani nerobim..ja mu rovno povedala, ze ja by stiplave ani za nic.a on respektuje..v pohode..ale nieco dama spolu , samozrejme....
a inak, kopec jedal nasich on pozna, ze napr takto to i oni robia, len cosi malo je to odlisne.... 😉

nippa
24. feb 2009

no afry ty si pretvarka..pockaj ked ti navari svokra take uplne tradicne a hlavne ked zbadas okro soup...to ti asi nepojde....ja to milujem ale prvy krat ked som to videla tak mi zle ostavalo(to mi kamoska ukazovala ked byvala s rodinou ze aha co mi chceli dat na veceru ako sa to natahuje) no a kto by si pomyslel ze mi to bude raz chutit....potom si ta viem predstavit ako sa budes pretvarovat.. 😀 ja uvidim ci tu budem vecer lebo musim s malou cvicit slovicka tak mozno ak nie tak si vas precitam zajtra....o par minut uz aj tak musim utekat pre malu..pa pa

afry
autor
24. feb 2009

nippa...moj uz nema rodicov...a okro soup to uz znie hrozne....mne nejde o to ze stiplave..ale mne to kapanek smrdi....ale ryzu vie super uvarit 😀

nippa
24. feb 2009

to ti tam nevonia ryba...oni davaju taku susenu rybu a krevety do toho...z toho ti urcite nesedi 😀 😀 😀 a hlavne ked varia zaludky...u nas su to drzky len my to nejak cistime specialne takze to nema uz ten zapach... 😀 😀 😀 to ani ja nemusim ale zjem v takej peper soup s cerstou rybou alebo hovadzinou. Moj sa hrozuje ked som mu hovorila ze jeme tuk a sadlo na chlebe a krv zo zabijacky....no mu az zle ostavalo...kazdy sme na ine zvyknuty...

afry
autor
24. feb 2009

no moj zasa nema problem zo zabijackou,,,asi preto ze nevie co sa v tom nachadza 😀 😀 😀 moj nevie pochopit preco ojibo ludia jedia chleba a furt len chleba 😀

nippa
24. feb 2009

no veru,ale aj oni jedia dost chleba...na kazdom kroku predavaju chleba...a aky dobry taky sladucky mohla som to jest stale, len oni to nejedia tak ako my, s maslom a zeleninou alebo na sladko...oni to skor jedia ku ranajkam ako prilohu k omelete. Ale moj drahy chleba nemusi tiez,to uz musi byt ked si da na ranajky toast s dzamom..raz za rok alebo aj to nie.no co ja by som zasa nemohla tazke ranajky ako mavaju oni, yam s vajickom alebo stiplava stew k tomu...no to je pre mna vela...ja mam rada lahke ranajky,ked sme boli v nigerii tak nechapali ked som jedla chleba s cerstvou rajcinou.

afry
autor
24. feb 2009

baby ste tu??

afry
autor
24. feb 2009

nippa k tomu chlebu....taka srandoska...moj drahy povazuje za chleba vianočku....bolo mi to strasne smiesne nakolko som mala kupenu sunku a som mu povedala nech donese chleba a on doniesol vianocku...aj rohliky su u nho chleba aj trhance do polievky aj knedla 😀

mirka414
24. feb 2009

afrz moj jedava normalne vianocku z masom 😀 a skoro zo vsetkym on moze vianocku 7dni v tyzdni.uz mas fotky?ja som strasne zvedava na nevesty.

afry
autor
24. feb 2009

no mam kukni ma tam 😀

mirka414
24. feb 2009

ideeeeeem na to.

afry
autor
24. feb 2009

🙂

mirka414
24. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ty si bola nadherna nevesta a aj zenichovi to sekne a aj popolnocne saty boli nadherne.co si to mala na hlave?je to nieco ako nase zacepcovanie?

afry
autor
24. feb 2009

no neviem jak sa to volalo ale poriadne to šuchotalo a liezlo mi to na nervy.....gorale boli jak z olova a ruky mi padali do slepacej polievky..... 😀 😀 😀 no u nich v nigerii je toto vlastne taky slavnostny odev....a ten klobuk co mal moj manzel to je nejaky symbol s tou palicou ze je prince..pretoze jeho otec bol king,..

jankando
24. feb 2009

Afry
kde ze to mate tie fotecky? 😕

afry
autor
24. feb 2009

kukni na moja svadba...tam som pod tym kistym nickom 🙂

jankando
24. feb 2009

Jeeej Afry
tak sste to mali krasne
i africku i nasu klasicku
nadhera
tak si si vyskala africke saty ....l 😉
a jak vyzera manzel fajne v tom kroji.. 😀 😀 😉
fasa ste to mali , fakt ze

afry
autor
24. feb 2009

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee jankandoooooo 😀

zuzka1.
24. feb 2009

afry paradne fotky!

afry
autor
24. feb 2009

diki

jankando
25. feb 2009

Afry,
fakt suprove
no a najviac ma brala ta v kroji.. 😀 😉
mozno i my raz taku budeme mat
i ked mna uz svadbovanie preslo.. 😖

afry
autor
25. feb 2009

jankando...ja na vas cakam vy ste tu neni...nejako sa miname 🙂 no a co sak napissss aj tyyyyy o tvojom a jak ste sa zoznamili ci niekedy nema blbe reci jak ten moj a nerozprava ti jak mne....ale v Nigerii to robime tak...to ma ide porazit 😀