Zneškodnenie bradavíc. Čo zaberie?

ancurka
5. feb 2009

Uz rok je to odvtedy co sa mi narodil krasny zdravy chlapcek a koncom tehotenstva sa mi zacali robit bradavice a nemozem sa ich zbavit,uz ni ich vypalovali dusikom niekolkokrat a nic nepomaha.Prosim o radu,ak viete nieco co naisto zaberie na zneskodnenie Bradavic,prosim pomozte a napiste mi recept.Srdecna vdaka

ancurka
autor
9. feb 2009

Ahojte kocky,dakujem vam velmi pekne,za rady a za navody na zbavenie sa bradavic.To s tym cesnakom by som vyskusala.

kacka.va
10. feb 2009

tak podvazování bych si netroufla, protože pokud by to bylo znaménko, jakože to většinou nejsou klasické bradavice, tak to nakonec může způsobit víc škody než užitku

petra6
10. feb 2009

Ancuska, práve pred týždňom v nejakej relácii hovorili, že keď sa berú tabletky z hlivy ústricovitej, ale minimáne 2 mesiace, vraj zaručene miznú........... ale nemám to odskúšané.

lucusik
13. feb 2009

ahojte,
na bradavice treba davat pozor,lebo po dlhodobom dotykani sa prenasaju... ☹ja som takto chytila od sestry....ona sa ich dost rychlo zbavila....ona sa ich zbavila takto: citronovu koru narezala na kusky a dala do octu+voda...stalo to tam nejaky cas a davalo sa to na bradavice,po case scerneli a zmizli....mne to tiez pomahalo,bradavice sa mi zmensovali,lenze problem bol v tom,ze mam dost jemnu kozu,tak ma to "palilo"...ale sestre to pomohlo....osobne som s tym bola aj na koznom,kedze mi manzel vybavil dobreho lekara....vypalit som si to nechcela dat,tak som dostala verumal...ale toto mi vobec nepomahalo...akurat okolie bradavic ma tiez palilo...bola som bezradna...lebo som sa ich nevedela zbavit a hlavne som sa obavala toho,ze to na niekoho prenesiem....manzel je lekar a ja som vedecka chemicka...tak by to bolo pre nas velke rizoko,keby sa to sirilo dalej....preto som nosila "rukavice"...aby sa to nedostalo hlavne manzelovi....(malu sme este nemali).....teraz ich nemam a som stastna,len dufam,ze sa mi nevratia spät...pomohol mi na ne iba obycajny domaci med...natierala som si to medom a behom par dni sa mi zacali zmensovat a do niekolko tyzdnov mi to zmizlo...med velmi odporucam....je to hlavne bezbolestne... :-d netvrdim,ze to kazdemu pomoze...ale za skusenie nic nedate...lebo to vlastne ani nic nestoji,ked mate doma medik... 🙂

lucusik
13. feb 2009

kacka.va: s tebou suhlasim...myslim to podviazovanie....to moze fakt narobit velke skody...takze pozor nato

ina.b
13. feb 2009

Ahojky, tady je jeden babský recept, ale nezkoušela jsem, tak nevím, zda to funguje

100 % LÉK NA BRADAVICE
Ingredience:
česnek, ocet
Postup:
Česnek nakrájíme na plátky a zalijeme octem. Necháme 7 dní v uzavřené lahvičce.
Potom přikládáme každý večer na bradavici. Zabalíme, aby z bradavice česnek nespadl.
Je to opravdu 100 procentní.

jarka007
13. feb 2009

no vidis ancurka a mne pomohol prave ten stary babsky recept k menstr. krvou 😝 v kombinacii s postupnym odstrihavanim tej koze, ked som si ich vymocila.

yukki
13. feb 2009

mne kyselina mravčia, ale neviem, kde sa to dá zohnať normálne. ostala jazva, zatiaľ je rok už pokoj.

lucusik
13. feb 2009

vsetko do coho sa dava ocot,ci ten cesnak,cit.kora a aj cibulu davaju...treba si davat na to pozor...zvlast ti,co maju jemnu pokozku...lebo im to moze spalit okolie bradavic.... ☹

zevina
13. feb 2009

tady je ten samý recept, co dávala Ina.b 🙂 plus nějaké tipy v diskusi http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4195
osobně vyzkoušené nemám, ale zdá se mi docela důvěryhodný (mmch, sama jsem se před lety zbavila mnohočetných bradavic na nohách potíráním citronovou šťávou, ale vždy jen v období ubývajícího měsíce a na radu kamarádky jsem jim při tom notně nadávala 😀 zmizly, ale trvalo to víc cyklů)

filipa
14. feb 2009

zevina, celkm som sa pobavila na tvojom prispevku... hlavne s tym nadavanim, to znie dobre... 😀
inak, tiez sa trapim s bradavicami, ciastocne mi pomohol verrumal, ale nie na vsetky... presne ako pisete niektore, je to virus, ktory v dosledku oslabenej imunity takto parazituje, tiez som si niektore zostrihavala, ale to je dost bolestive, hlavne okolo tych ciernych bodiek, ktore su korenmi (inak tie treba odstranit a potom bradavica zmizne)... skusim asi tu hlivu, ta je prave na posilnenie imunity... vdaka za radu...

avanka
14. feb 2009

Tak ja uz treti den skusam ten cesnak v octe a bradavica scernela, tak snad si ju odlupnem za par dni..ono to dost boli, ale ked to ma pomoct
ja ju mam na lavom palci a uz mam aj zdeformovany necht........vypalovanie dusikom ani Duofilm nepomaha ☹

ravic
25. feb 2009

doporucuji salicylovu pastu 🙂 bradavicastop.com

ma_se
25. feb 2009

AVANKA,skus chvilu pockat a potom si najdi rastlinku presne neviem ako sa vola ma take zlte mlieko,lastovicnik-tusim...
...ja som mala plno bradavic/jeden cas,inak som to nikdy nemala/ a skusala som vselico,aj drahe vodicky z lekarne a nepomohlo...to zlte mlieko mi velmi pomohlo,a to som nemala vsetky natrete bradavice a vsetky mi zmizli...asi tym ako sa to dostalo do krvi tak znicilo to ten virus,co sposobuje bradavice.
skus este ist na stranku www.zdravie.sk
tam tiez su temi na to ako sa zbavit bradavic,a je tam napisane presne ako sa vola ta rastlinka...ale tusim to bude LASTOVICNIK/ma teke zlte kvety a zlte mlieko,ked odlomis stonku/ 🙂

pata31
25. feb 2009

myslite, ze mozem skusat tieto rozne pripravky na bradavicu bez toho, aby som sla ku koznej?? mne sa tam strasne nechce, ked si predstavim, ze musim ist ku obvodnej po papierik a potom sa objednat a este cakata dlho...ja mam bradavicu na lavej ruke na predlakti, nechapem, odkial sa mi to tam dostalo...

ancurka
autor
4. mar 2009

Caute babenky.Takze je to asi mesiacodvtedy co som mala ist na laserove vypalenie.Sestricka to odvolala,lebo bola doktorka chora.Natierala som ich menstruacnou krvou asi dva dni,kozu som si zoskrabavala pemzou a jedla som Imunoglukan,ten obsahuje Hlivu Ustricovu a pomohlo to.To co sa zdalo nemozne je eraz mozne,bradavice su na 85 percent fuc,uz som neverila,ze mi niekedy zmiznu.Najhorsie z toho je,ze uz aj mojej dcerke 3roc.sa urobili bradavice,ale budem jej ich tento tyzden potierat menstr.krvou,potom vam napisem.AHOJTE

zajacik...
4. mar 2009

Ancurka to je super ze bradavice ubudaju 😉 Ja som ich mala pred par rokmi tiez na vsetkych prstoch, v okoli nechtov, bolo to hrozne, nic mi nepomahalo, ani vypalovanie, verumal, cesnak, lastovicnik, citronova kora, vypalovanie nad plamenom sviecky, vypalovanie slnkom cez lupu, no proste nic, tiez uz som myslela ze sa ich nezbavim a mne pomohol "babsky recept" od znamej - aloe vera sa pokraja na male kusky alebo rozmixuje a zaleje sa do malej flasticky napr. od liekov alkoholom, necha sa to par dni postat a potom som si s tym kazdy vecer potierala bradavice, alebo som si z toho prikladala aj tie kusocky aloe a zalepila leukoplastom a ani som sa nenazdala a bradavice boli fuc, a to som sa s nimi trapila asi 2 roky, mozno aj viac...

kristi
4. mar 2009

n abradavice jedine DUOFILM, volne v lekarne

pata31
6. mar 2009

ahojte, ja ted skusam ten cesnak v octe...dve noci som to mala, zatial sa to zmensilo a akoby to islo scernat...tak uvidim, ako to dopadne...nemate niekto skusenost s tym? ci to zmizne, alebo to treba nejako odstrihnut? Ja to mam na ruke, na predlakti... 😒

kate75
8. mar 2009

ja mam dobru skusenost s cibulou a octom, cibulu rano nakrajam na kocky a zalejem octom, na noc dam na vystrihnuty tamponovy stvorcek a prelepim rychlobväzom, opakujem asi 3 noci az bradavica vypadne sama aj s korenom
u 5 rocneho syna to zabralo lepsie a bezbolestnejsie ako vypalovanie

mami.sk
14. mar 2009

ahojte,
mne jednoznačne a zatiaľ definitívne pomohol taký priesvitný gél z lekárne. Volá sa Verrumal a je to dermálny roztok.
Vyzerá ako priesvitný lak na nechty , ľahko sa to aplikuje a zaručene pomôže. Stál okolo 300 sk ale ešte stále ho mám v chladničke keby náhodou... 😉 už som ho odporučila viacerým ľuďom a všetkým pomohol 😉

mikike
15. mar 2009

ahojte, mne vsetky bradavice odstranili na plastickej chirurgii, cim viac mate, tym to robia lacnejsie. ale mam zlu spravu: marne ich odstranujeme, rokmi zas narastu dalsie a dalsie ako huby...

avanka
16. mar 2009

Tak ja pouzivam ten cesnak v octe, stacia mi vzdy 3 noci, potom to scernie a ja to odlupnem, len, ked je bbradavica vacsia, treba to opakovat viac krat..
Duofilm ani Verumal mi nepomohol

pata31
16. mar 2009

no chcem sa spytat...ja som si tiez davala cesnak s octom, asi tyzden, potom mi tam vznikla taka chrasta...tu som si odlupla z vrchu, ale sa mi zda, ze tie korene tam ostali 😕 myslite, ze este si tam ma davat ten cesnak?

karmoska
16. mar 2009

Měla jsem dvě bradavice na plosce nohy a jednu na prstu,zkoušela jsem věci z lékárny i česnek na noc atd.Nic nepomáhalo,nakonec jsem si koupila propolisovou tinkturu,každý večer bradavice tím namazala a do měsíce
byly bradavice úplně fuč.Sama jsem tomu nechtěla věřit po marném půlročním boji a to ta jedna byla fakt hodně hluboká.
Je to asi rok a od té doby mám klid.

ancurka
autor
1. apr 2009

Ahojte kocky nenapisala som vam uz riadne dlho,ale mala som pokazeny pc,tak ja uz bradavice nemam dufam,ze sa uz nikdy nevratia,je to hrozna piaga-proste nekonecna nocna mora.Znicila som ich menstruacnou krvou a Imunoglukanom.Drzim vam vsetkym palce,hlavne to nevzdavajte,skusajte a skusajte,nieco isto pomoze.Ani mne sa nechcel davat pravidelne,ten duofilm,tak som si davala krv z menstruacej vlosky a podarilo sa aj dcerke znizli po menstruacnej krvi.ahojte

3558
1. apr 2009

mojmu muzovi aj mne pomohol lastovicnik. odtrhnete kusok a vyteka z neho tekutina.tou si otriete bradavicu a ona odpadne. je to na 100%. ale natierat treba co najcastejsie. minimalne kazdy den. 🙂

andilek
2. apr 2009

a nevíte co na kuří oka 😕 náplasti nezabraly 😝

akdar1
4. máj 2009

Ahoj. Potřebovala bych poradit. Právě jsem se vrátila od obvodního lékaře, který konstatoval, že mám na rukou ploché bradavice. Navrhl kontrolu na kožním, ale tam než mě pozvou... Nemáte nějakou metodu, jak s nimi pryč?! Bojím se, abych to nepřenesla na skoro ročního syna... Zřejmě tím, jak praskne, se vyrojí další... Jak z toho ven? Díky za pomoc...

simona_xd
22. júl 2009

Ahojte ľudia...Tak aj ja mám problém s bradavicami na nohách.Bála som sa ísť k lekárovy, pretože som to už mala v pokročilom štádiu.Mala som ich polroka. No išla som a urobila som dobre pretože lekárka mi povedala že som prišla na poslednú chvíľu a že keby som neprišla teraz tak že mi to budú rovno rezať.Hneď ma dala na vypaľovanie dusíkom.Vôbec to nebolí , je to len trošičku studené ... Ten dusík myslím.Dala mi na to aj taký lak ktorým si dva krát do týždňa potieram postihnuté miesta.Bola som na vypaľovanie len 2 - krát a tie bradavice mi už začínajú odpadávať...Nebojte choďte s tým k lekárke a dodržiavajte hygienu 🙂 NEBOJTE SA a ROBTE TO ČO VÁM KÁŽE LEKÁR :D Páá a držím palce aby bolo všetko O.k.

PA 🙂