Zneškodnenie bradavíc. Čo zaberie?

ancurka
5. feb 2009

Uz rok je to odvtedy co sa mi narodil krasny zdravy chlapcek a koncom tehotenstva sa mi zacali robit bradavice a nemozem sa ich zbavit,uz ni ich vypalovali dusikom niekolkokrat a nic nepomaha.Prosim o radu,ak viete nieco co naisto zaberie na zneskodnenie Bradavic,prosim pomozte a napiste mi recept.Srdecna vdaka

avanka
5. feb 2009

Ancurka, aj ja chodim na vypalovanie...ak toto nepomoze, tak uz len laser 🙂

susik77
5. feb 2009

ake bradavice? vyzera to ako znamienka?Al, bradavice na nohach?

susik77
5. feb 2009

Ak myslis take drobne hnede znamienka, co sa robia napr. na prsiach, na tvari al. vo vystrihu, daju sa perfektne odstr. laserom 😉

ancurka
autor
5. feb 2009

Teda,ja sa ich nemozem nijak zbavit,vsetci moji kamarati a znami co ich mali alebo maju sa ich zbavili alebo sa ich zbavuju.Mne ich uz dvadsatkrat vypalovali,nic vsak nepomaha.Mam ich na bruskach prstoch,ale mam na jednom prste aj pedesiat bradavic,uz som uplne zufala,potierala som si to Duofilmom,co mi predpisala kozna,nepomaha,Verumalom,nepomaha.Teraz ma poslali na Laserove vypalovanie,alebo chirurgicke vyskrabavanie,ale doktorka ochorela,takze sa to neuskutocnilo.Raz mi znama poradila potierat bradavice menstruacnou krvou na noc,skusala som to len raz,zatial bez uspech,aj tento mesiac to chcem vyskusat.Bojim sa hlavne o moje deticky dcerku a syna,aby to tiez nedostali,lebo moj manzel ich uz tiez ma,mne sa zacali robit uz aj na dlaniach,je to strasne.Na jar bude rast rastlinka,vola sa Lastovicnik,z neho vyteka take biele mlieko to treba niekolkokrat kvapkat na bradavice.

darina77
5. feb 2009

mne sa zasa na krku vytvorili také malé kožné výrastky, bradavicami by som ich nenazvala, tiež by som sa ich chcela zbaviť

dadulka19
5. feb 2009

ancurka,syn mojej známej mal tiež,aj mu ich vypalovali,vyrezávali a stále mu narástli 😠 ..potom mu dala užívať hlivu ustricovú a do mesiaca po nich ani stopy 😉

ikke
5. feb 2009

na bradavice pomaha aj potieranie kriedou

dadulka19
5. feb 2009

áno ikke,to zabralo kedysi dávno aj mne 😉

bihan
5. feb 2009

Vypaľovanie mi nikdy nepomohlo, jedine Duofilm 2x denne.. zoškrabať pemzou (iba na tento účel, nie pemzou, kt. používa celá rodina) a natrieť a zase do kola.. asi 3 mesiace som sa s nimi mordovala, ale zabralo to... a potom piesok a morská voda dokončili prácu, ale sú to nechutné svine.

tictac
5. feb 2009

pry pomaha i potirani cesnekem...

kaciatko81
5. feb 2009

a pyridoxin 🙂 (dufam, ze som to dobre napisala) alebo jest kvasnice... cize vela vitaminu B

zuzitka
5. feb 2009

mne pomohol cesnak 😉 roztlaceny som si ho dala na bradavice /3 som mala/ nechala posobit asi 10 minut a po nejakom case mi zmizli 🙂

a tie kozne vyrastky na krku - tak to si podviazem vlasom .... ten vyrastok za den zcernie a odpadne 🙂

lekno
5. feb 2009

Minule na Čt1 v relácii: "Dobrá radsa nad zlato" čítala Bohdalová list od jednej pani a tá písala, že nejaký pán tam radil užívať hlivu ustricivú. Sú to tabletky a dostať ich v lekárni. Jej vnuk mal veľa bradavíc po rukách. Začali mu dávať tú hlivu. Prvý mesiac sa nedialo nič a keď začali dávať druhý mesiac ďalšie balenie, tak mu začali bradavice miznúť. Že ich nemá ešte všetky preč, ale že mu ďalej miznú. A že už ani nieje taký chorý ako býval, mával angíny. Moja mama tiež čítala, že hliva je aj na zvýšenie imunity. Ja mám takisto bravicu na prste, tak si to idem kúpiť a vyskúšať aspoň na tie dva mesiace 😉

ancurka
autor
5. feb 2009

Vsetkym vam velmi pekne dakujem,za super rady.Vyskusam a dam vam naisto vedeiet co a za aky djhy cas mi to pomohlo.Viacere ste mi pisali to s tou hlivou,to naisto vyskusam.Aj kamarat ma bradavice asi dvadsat na jednom prste,namaca si to do slanej vody,povedal,ze mu to az krvaca,vlastne ta sol to vyziera,potom to potiera verumalom a pomaly mu to myzne.Ale,ked mne zacnu krvacat tie bradavice,tak sa mi zda,ze sa mi ich robi viac a viac.Este raz vam velmi pekne dakujem za vase rady,som velmi rada,ze ste mi prispeli svojimi radami,mozno pomozem s vasimi radami aj ostatnym svojim znamim.Srdecna vdaka

darina77
5. feb 2009

Zuzitka vyskúšam to s tým vlasom, to by ma ani nenapadlo, dám vedieť

bibula
5. feb 2009

prasok do peciva

ancurka
autor
5. feb 2009

BIBULA-Ako si to myslela s tym praskom do peciva?Co to treba nejak zarobit,alebo,cisty nasypat?

ancurka
autor
5. feb 2009

A ako to vyzera s tym vlasom?Ako by som to mala spravit?Ma to byt moj vlas alebo moze byt aj niekoho ineho?To si dala ten vlas okolo tej bradavice a co najviac si ho zviazala,alebo len tak zlahka?Aky dlhy cas uz ubehol odvtedy co si si to robila?Pytam sa preto,lebo ci sa ti nahodou nevratili znova alebo ci ti nekrvacali?

ancurka
autor
5. feb 2009

Kocky este sa vas chcem opytat,tie bradavice co treba úptierat cesnakom,ako casto?Roztlacenym,ci celym?Rano alebo vecer?Netreba to nijak balit do facu?Alebo prelepit leukoplastom?Pocula som,ze pomaha aj cibula nakrajana,polozitena bradavice a zalepit na noc a nechat posobit celu noc.Mam jednu staru mudru knizku,kde su zozbierane vseliake veci co a naco pouzivali stare mamy kedysi.CITUJEM:potierat parkrat menstruacnou krvou-Urcite sa stratia.Vyskusane.Vyborne.Dalej sa tam pise:denne natierat suchym mydlom,popraskaju a stratia sa.3bod.ocot zmiesat so solou a tym potierat,nieje tu vsak uvedene,aky ma byt pomer soli a octu.4bod:natierat stavou z jablka.O bradavicach na zenskych prsnikoch sa tu uvadza:natierat olejom zo semena majoranky zmiesanym s kozim mliekom alebo jelenim lojom.Moznoze niektora z tychto rad vyskusate,ak by ste zaznamenali pozitivne vysledky prosim vas napiste nam,aby som to mohla vyskusat aj ja aj niektore z nas,ktore potrebuju tieto rady nad zlato.Podla mojho nazoru bradavice su najhorsou pliagou,su skarede,na dotyk neprijemne.

bibula
6. feb 2009

rozmocis si miesto kde mas,nasypes prasok do peciva,aby si pokryla bradavicu,zalepúis nepriepustne leukoplastom,po 24 hodinach das dole,ona sa bude postupne "otvarat"-tu odumretu kozu odstrihuj.

titkovamiriam
6. feb 2009

super je aj pupavove mlieko ,len musis pockat az budu pupavy 🙂

bibula
6. feb 2009

aj lastovicnik-ale ten zabera,len na niektore typy 😀

luciauk
6. feb 2009

ancurka, asi mali vo vypalovaní pokračovať dlhšie. tak isto funguje aj popučený cesnak. nám pomohol na kurie oká, čo je vlastne ten istý vírus, len sa to inak volá na nohách a na ostatnej časti tela

ancurka
autor
6. feb 2009

Luciauk:Praveze kozna povedala,ze to su take hnusne bradavice co sa nedaju ani vypalit,pretoze mne sa robia,jedna vedla druhej a nanej je este jedna proste mam ich aj sto malych a zhlukuju sa do velkych niektore maju aj tri cm.Je to hrozne neprijemne.na dotyk,a kedze robim s vlasmi velmi mi vadi,ked sa do tykam zakaznicki,a nedaj boze ked to oni zbadaju,tak radsej nosim rukavice,ale v rukaviciach uz nemam taky cit.

zdenus
6. feb 2009

baby, tak ja som mala - mam jednu bradavicu na malicku na nohe, kocka v pedikure mi poradila potierat to takou vodickou od Scholl - corn and calus....natierat nejaky tyzden, dva...utvori sa tam taka tvrda vrstva ako z kanagonu, ptom to zrezat sklapelom a znova opakovat.....zrovna vcera som to druhy raz zrezala, a uz som sa dostala asi ku korienkom, lebo mi to zacalo krvacat, uvidime, co bude dalej 😉

dana_l
6. feb 2009

nie je riziko, ze krvacanim sa tie bradavice rozmnozuju???????

ttina23
7. feb 2009

Ancurka ked odstranis prvu co sa ti spravila tak ostatne skapu same,len musis tu prvu lebo inac nie

zdenus
8. feb 2009

krvacanim sa bradavice prenasaju, ale tak, ze musis mat nejaky defekt na kozi, tam sa dostane ten hnusny virus a sups, bradavica uz aj rastie 😕 😕 😕
ta moja polozlikvidovana vyzera celkom slubne, dalej natieram Schollom a dufam, ze uz definito skape 😠 😝

zuzitka
8. feb 2009

cesnak som rozkrajala alebo pretlacila az pustil stavu a prilozila na bradavicu asi na 10 min. a robila som to len raz, je jedno, ci rano alebo vecer 🙂
moj priatel si to dal na celu noc a urobil sa mu velky pluzgier, proste si asi spalil pokozku .... takze treba len 10 minut 😉

no a vlas sa dava na take vystupene kozne vyrastky ... ja ich mam na krku. zoberem moj vlas, uviazem na uzol az ma to zastipne a cakam asi 2 dni ... same to odpadne 😉