Zrušili všetky detské relácie. Čo vy na to?

lenny22
1. mar 2009

Na Slovensku už niet nejakej detskej relácie. všetky zušili. Elá Hop, , Kakao, Od kuka do kuka.... Čo vy na to? 😒

roasha
1. mar 2009

lenny,ked ti skoncia jarne prazdniny,bude ti to jedno. 😉

norik1
1. mar 2009

lenny22, to fakt bude tema na kazdy jeden program a kanal??? to nestaci jedna tema kde sa to bude rozoberat? 😝 😝 😝

matica2
1. mar 2009

dnes baby čakali na elá hop a neboli tak to už zrušili to som nevedela ☹ hádam dajú niečo nové
ja som vyrástla na od kuka do kuka a vždy som sa tešila na medelu že bude

3558
1. mar 2009

zrusene decke relacie 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😝 😝 😝 ???????

julia777
1. mar 2009

Veru od kuka do kuka a kakao boli super relácie 🙂
Teraz môžu deti maximálne sledovať tie hlúpe a bojové rozprávky na jetixe a minimaxe, ktoré im nič nedajú 😢

cairka
1. mar 2009

aj my sme dnes oplakali elá-hop, lebo maminka netušila, tak ešte zdôraznila, že idem ti zapnúť elu a hopa 🙄

bibula
1. mar 2009

ela hop, bolo pekne,na tom aj moja dcera rastla.

jarka007
1. mar 2009

a to preco zrusili ????

pacna
1. mar 2009

na elu a hopa sme cakali aj my ved pre tie decka nic nie je 😖

zuzka99
1. mar 2009

nmu,zzzzzz

zuzka99
1. mar 2009

prepáčte, malý to napísal a odoslal 🙂

claudinka
1. mar 2009

ja tiez nemam sajnu, co budem malemu pustat.. ☹ ☹

cat
1. mar 2009

claudinka, jednoznacne treba spravit DVD zbierku malemu, my ficime aktualne na Vcielke Maji, Krtkovi, Pa a Pi.. Bambulke..v telke uz daaavno nic normalne nedavaju 😝

cat
1. mar 2009

inak "decke" to ma dostalo 😝 ked uz, tak detske preboha.

monkula
1. mar 2009

hej, presne to decké, to ma dorazilo tiež... 😀 😀

rejocka
1. mar 2009

🙂 je to veˇká škoda,že zrušili Elá-hop,naši chlapci to milujú-ešte že im niektoré časti dedko nahrával na video,tak u nich si to radi pozrú,aj gombíkovo bolo dobré,aj sa naučili,aj ich motivovali kresliť a vytábať si niečo veľa krát som sa tam aj ja niečo nové dozvedela.teraz býva Fidlibum-tak dúfam,že to , aj my máme veľa pekných rozprávok na dvd,ale toto bolo také milé osvieženie-no škoda fakt 😒 Jaj keď si aj ja zaspomínam na poďte s nami,od kuku do kuka-no krásne časy,alebo Drobček či raťafák plachta 😀 😅 🙂

bambusko
1. mar 2009

asi maju nase decka pozerat priatelov 😕 o 10 na markize, dokonca 2 diely za sebou

sasiki
1. mar 2009

aj mňa sklamali - že Elá Hop skončilo 😠 To sa mi zdalo také milé dobré, ach jaj, asi budem malej púšťať dvd.

petaba
1. mar 2009

baby ela hop je teraz v pondelok zajtra... neviem ale ci to je opakovanie... v utorok chodi slniecko (ratafak plachta) a este jedno podobne je tusm fidli bum sa to vola... a je to v piatok 🙂

tomaslavka3
1. mar 2009

moc mi to nechyba,lebo nikdy som ako dieta nemusela slniecko na rukavicke,ratafaka plachtu,dancul.Mame mini max a to nam staci,mame internet tak malym pustam Bambulku,no pockaj,macko usko,bob a bobek,a je to...Skor by som prijala,keby opakovali relacie,ako My sme maly muzikanti,zlata brana,matelko

titkovamiriam
2. mar 2009

marek vstava o pol desiatej a televizor moc nepozera tak ani nepoznam tie relacie,no je skoda ze rusia slovenske relacie ,lebo tie rozpravky su naozaj des co davaju na satelitnych programoch ☹ 😝

norik1
2. mar 2009

a mne sa najviac "paci" ze zakladatel temy uz ma niekolko zalozenych tem na relacie, programy a kanaly ale jeho nazor stale nepozname 😝 😝 😝

bambusko
2. mar 2009

norik, asi je z rady stv a robi prieskum 😕

zuzu13
2. mar 2009

naco detske relacie...naco klasicke rozpravky...ved cely den su same krimi,vrazdy,thrilery...a ostatne pakoviny...kde mozu nase mile deticky cerpat inspiraciu pre svoju buducnost...
😠 😠 😠
je mi z toho do zurivosti...lebo kupuju drahe licencie na hovadiny a na deti ser. ....ved rodic nech sa postara...
presne ako tu uz bolo pisane...DVD a tot vsjo...

a tolko krasnych rozpravok, serialov...no mozeme spominat na svoje krasne detstvo.... 😠

lenny22
autor
2. mar 2009

Nie nie som z rady stv a nerobím prieskum. Síce som toto fórum založil, zabudol som kopa relácií, ktorí ste mi vy pripomenuli. Gombíkovo, Matellko, Zlatá Brána, Slniečoko.
nuž teraz deťom ostáva pozerať len rozprávky ako je Spaidrmen či Pokemon, kde je samé násilie.

Moje decká bol itiež smutné, že už nie je Eláhop.

diddi
2. mar 2009

jetix a mimimax nesledujeme...to je pre vacsie deti a ani tam nie su pekne rozpravky....my pozeravame Jim Jam...hrozne maju radi vlacik Thomas,Barney a priatelia,Boba stavitel,Oswalda a Sama poziarnika...len skoda,ze to nie je po slovensky....len cesky,angl,nem. a pol. Stv je v totalnej zumpe,nove programy nevyraba a stare nedava,lebo by musela platit tantiemy....takze nam zostava Dvd

norik1
2. mar 2009

Jeeej Lenny tak kedze si sa zapojil ta sa priznam aj ja - mne chyba Dancul... ale traumu z detstva nemam 🙂

penny
13. mar 2009

Nielen relácia, ale aj mnoho rozprávok mi chýba. Najradšej som mala večerníčky, Včielku Maju , Káčerovo 😅 a Rýchlu Rotu Chipa a Deila... A Teraz anoi jedna z nich nebýva. ☹

andy.a
13. mar 2009

..ale veď Elá Hop dávajú..ale asi už len reprízy..syn to pozeráva..
práve som pozerala program,v nedeľu to je o 8:20,v pondelok na STV2 repríza 8:30 😉

pre škôlkarov je dobrý aj Fidlibum 😉 🙂 v sobotu to býva okolo 8.-9.hod.ako kedy

a skoro ráno ide v sobotu aj v ndeľu blok kreslených rouprávok,predtým dávali Pocoyo/to je super aj pre malé detičky../ a napr.Káčerovo..teraz neviem,čo tam býva,lebo to v programe nie je rozpísané..uvedené len ako "animované seriály".. 😉 🙂

keď sa dcérka budila skoro,tak sme pozerávali 😉 🙂

syn frčí aj na Oggy a šváby,ja som bola z toho zhrozená,keď som to prvý raz videla,tá animácia sa mi zdala strašná..ale on to miluje a rehoce sa na tom ako blázon 😀 😝

a klasika No počkaj,Tom a Jerry,Vláčik Tomáš,Požiarnik Sam,Bob Staviteľ,Poštár Pat/dávajú tuším ešte aj teraz v sobotu medzi tými animovanými rozprávkami..,to je tiež pekné 😉 /..
máme všetko na DVD 😝 😅

..a ešte aj Lolek a Bolek-býva tuším večerniček a Slimák Maťo a škriatok Klinček.. 😉 🙂

pre mňa ako dieťa bol zážitok Filmárik a Filmuška 🙂 😉

tamuska2007
13. mar 2009

tak moja malá pozerá na ct kouzelnu školku - aspon niečo ☹