Zubár a použitie rukavíc

dzatka
3. mar 2018

Ahojte mamičky, chcela by som sa Vás opýtať keď ste v ambulancií u zubného lekára a ten Vás ošetruje v rukaviciach či si pred ošetrením dá čisté rukavice pred vami. Minule som bola s deťmi na preventívnej a zubárka najprv spravila synovi a potom dcére, keď som prišla do auta tak až vtedy som si uvedomila že si nevymenila rukavice. Ani si nechcem predstaviť že v tých rukaviciach ošetruje celý deň.Mám ešte jednú skúsenosť, asi pred mesiacom som navštívila zubnú pohotovosť, doktorka synovi vytiahla zub, sestrička vypísala potrebné papiere doktorka celý čas sedela na stoličke vedľa zubárskeho kresla v tých istých rukaviciach a to sme tam boli asi 7 minút kým sestrička nevypísala papiere a ona si tie rukavice nedala dole, hneď ako sme vyšli z ambulancie šiel hneď ďalší. Postrehli ste to aj Vy, alebo iba mne sa to tak vidí. Ďakujem za každú odpoveď

simisi
3. mar 2018

Ja som si zasa vsimla,ze moja zubarka si sice dava ciste rukavice,ale kludne s nimi tuka do klavesnice a zdviha telefon,kedze nema sestričku😕

miriam11
4. mar 2018

Našej zubarke podava ciste rukavice sestricka. Po vysetreni si ich dava dole a hned hadze do kosa vedla zub.kresla.

magdalinka
22. máj 2019

@dzatka ahoj, teraz asko citam tvoj prispevok, som si uvedomila, ze moja zubafrka si tiez nemenila rukavice medzi mnou a detmi, ale pred kazdym z nas soi ich umyla dokladne pred nami. myslim tie ruky v nich...no aj tak by som ocenila viac, ak by sa rukavice jednoducho vyhodili