Zubár

maybee
7. nov 2008

Ahojte, dúfam, že sa tu nájde aj niekto ďalší okrem mňa, kto má neskutočnú fóbiu z týchto ľudí a možno by sme mohli nejakým spôsobom túto fóbiu trošku premôcť... 😉

Každý rok, keď mám ísť len na preventívku, tak som dva týždne predtým z toho úplne mimo 🙂 Ja viem, možno je to smiešne, ale dúfam, že nie som jediná a niekto ďalší sa nájde tiež 😉

ankam
7. nov 2008

brat mal 4cm cistu pod zubami.3zuby isli vonku a operacia ☹

maybee
autor
7. nov 2008

4 cm cystu pod zubami??? to sa tam kde zmestí, preboha. 😖

icerna
7. nov 2008

no ja som bola prave vcera na pohotovosti,trhali mi stolicku,musela som na rontgen a nechceli mi ho vytrhnut,ze to musi chirurg,ale nakoniec sa dali do toho a uz mam len dieru 😖 musel si pomahat dlatom,lebo mam dlhe korene a bol dako skruteny tak sa mu to zle tahalo ☹ ale uz to mam za sebou a mam pokoj,lebo mi ho uz 3 roky blombovali,cistili....nik ho nechcel trhat 😠

ankam
7. nov 2008

noooooooo v puse ju mal-ma ju velku 😀 😀 😀

bibula
7. nov 2008

😀 takto sa nam smeje,ale keby sme ju mali my .... 😖 😢 🤐

ankam
7. nov 2008

nooo tak to nech ma radsej obide-ako este ine veci co sa tykaju zubov 😀 😝

kiki250
5. mar 2011

Podľa mňa keď sa bojíš na preventívku, tak si jedina. lebo tam nič nerobí. ale keby si sa bála zákroku, to už nepoviem.

kawasaki17
5. mar 2011

@maybee no tak to niesi sama co ma panicky strach zo zubara a aj len z "obycajnej" preventivnej prehliadky.....
ja sa na to psychicky pripravujem dokonca viac ako 2 tyzdne a to myslim uplne vazne..... zuby som nemala vrtane uz asi 7 rokov a este ani jueden mi nikdy nevytrhli, tak sa bojim o to viac, lebo som to nikdy nezazila ☹ 😒

martinkatinka
15. dec 2014

Ahojte, chcem sa spýtať, diagnostika panického strachu zo zubára trvá ako dlho? Chystám sa ku psychologičke, aby som to vyriešila, ale začínam zisťovať, že už sa tam len dokopať ísť je u mňa problém, pretože sa tam skloňuje slovo zubár ☹ dnes som bola na pohotovosti, no čo vám poviem, skoro som odpadla...

montozemolo
17. okt 2016

Ahoj.Mám 14 ročného syna,ktorý potrebuje strojček na zuby.Neviete náhodou niekoho v Galante alebo v Seredi?Aj neaké približné ceny.Dakujem