ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

olganr
5. apr 2011

@marcovka
uff to mas pravdu daleko zijes ale clovek nikdy nevie

47ala47
29. apr 2011

@zajo79
je zumba aj v Nitre 🙂 aj v starej pekarni relax 64, aj v mestskej hale na klokocine, aj v meste v plavarni a dokonca by mala byt uz aj na palarikovej...je tu toho dost kde sa da zumbovat... 🙂

zajo79
29. apr 2011

dik, ale teraz na rok budem mat o program postarane 😎

mufin
3. máj 2011

A co zumba v BB? Viem o Fitaréne, Sásová so Zorkou, Kremnička Kryomed. Ešte niekde? Ideálne v okolé Radvane? Ďakujem

aksel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkav
24. máj 2011

@monni odpovedam takto rok dozadu, ale zumba je aj v skole rajcianska, vo vrakuni, tam je to 2,50, precvicuje chalan a je super, je to v telocvicni, takze je tam super vela miesta, byva to v pondelok a stredu o piatej, v nedelu o stvrtej. Bola som aj v materskom centre za Remou, ale tam to bolo hrozne preplnene a stale kocky, co tam boli, uz boli proti tomu, aby sa tam prihlasovali nejake nove kocky, takze som sa citila velmi neprijemne a nevitano 😉 tak som cvicievala doma, ale s Ivom je zumba super, pretoze da riadne do tela a je tam aj fajn partia. 😎

bershka
25. máj 2011

ahojte, pridavam moju skusenost zo zumby.... cvicim ju cca 10 mesiacov vzdy 2x do tyzdna. samozrejme, ze som i vynechala z roznych dovodov, ale co sa tyka postavy, tak pas sa mi vyformoval, ale pribrala som kilo...

jakubjakovae
15. júl 2011

nie je nejaká stránka na stiahutie zumby...žeby som doma začala cvičiť...

jaduska
15. júl 2011

@bershka ono to môže byť tým, že pri zumbe je dynamická, je pri nej vyššia pulzná frekvencia, tak sa spaľujú väčšinou cukry, nie tuky, a preto niektoré baby pri zumbe nechudnú

anzub
23. aug 2011

Zdravim, chcela by som sa spytat, ci nahodou neviete niekto o zumbe na dolnych Honoch-Vrakuna resp. v Rovinke...aby som to nemala daleko..alebo nazov klubu.

katkav
29. aug 2011

@jakubjakovae http://www.youtube.com/results?search_query=zum...
tu je tych videi dost si myslim 😉
@anzub ako som uz pisala v maji, tak ja som chodila na rajciansku vo vrakuni, ak vies, kde je posta na bebravskej, smer ciernovodska ulica, tak kusok za nou, co je skola, tak tam byvala zumba, neviem, ci bola aj cez leto, ale urcite bude aj cez skolsky rok zase si myslim 😉

hajanka
30. aug 2011

ahojte milovnicky zumby 🙂 chodite niektora aj na aqua zumbu?

hajanka
2. sep 2011

nikto neaquazumbuje? 🙂

veronikam
7. sep 2011

Ahojte, prosím o radu, chcela by som vyskúšať Zumbu, no tu v Piešťnaoch to nie je nejak rozdelené na začiatočníčky a pokročilé, tak mám trošku obavy, či to zvládnem a nebudem tam hopsať ako drevo 😀 , myslíte že sa dá začať aj s takými čo cvičia dlhšie? Ďakujem za radu.

lilyvallova
25. sep 2011

baby od 27.9 na Zš podzáhradná v Ba Zumba o 17.45-vstup 2.50

lilyvallova
25. sep 2011

oprava od 17.30

adka30
28. sep 2011

baby chcem zacat chodit na zumbu nevieme mi dat echo kde byva a kedy. dakujem 😝 ale v zlatych moravciach som zabudla dodat. he

fullgym
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brunno
6. okt 2011

viete mi niekto povedat, ze kde je to v Trnave na prengu? cviči sa tam ZUMBA? Dakujem. 😀

lunana
19. okt 2011

Ahojte, nemáte niektorá stiahnuté nejaké zumba pesničky, na ktoré sa cvičí?

lucka1987
24. nov 2011

@lunana staci ked das ulozto.sk a tam vo vyhladavaci das zumba song, zumba music , zumba atd adt.. daju sa tam stiahnut aj videoklipy aj pesnicky samostatne

lucka1987
24. nov 2011

su tu este nejake aktivne zumbistky? 😕

viktoria12
2. jan 2012

ahojte chodi niekto na zumbu v ke?

timea44
2. jan 2012

Ahojte baby,mam na predaj zumba nohavice vo veľkostiach M,L,XL 🙂
Za super cenu 🙂 Mali by ste záujem?

1lussy1
3. jan 2012

ahoj chcem začať so zumbou je tu niekto kto tu ešte cvičí zumbu?Ešte som to vôbec necvičila tak sa pýtam

adinka3
3. jan 2012

@timea44 a koľko by stáli?

timea44
6. jan 2012

Ahooj 🙂
Cena je 35€ pôvodná je 65€ !
Ak by si mala záujem tak mi napíš e-mail a ja ti všetky fotky nohavíc pošlem na e-mail 😉

adinka3
6. jan 2012

@timea44 as3@centrum.sk tak pošli foto

timea44
7. jan 2012

ok 🙂

kucierka84
12. jan 2012

Baby super zumba je na ZŠ- bieloruskej....utorok od 18.00 a v piatok od 17.30 ja tam chodim od septembra 2011