ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

majula
17. máj 2009

Super, super, teším sa 😵

oazapokoja
17. máj 2009

baby je zumba aj v Trnave? a hodte prosím nejaké linky na hudbu alebo cvičenie zumby,díky 😉

veronikac139
24. máj 2009

Chcem sa spytat ci niektora chodi cvicit? pripadne ci by som sa mohla pridat... privterknut

veronikac139
24. máj 2009

lebo tie videa vyzeraju uuuuulpne super. Alebo ci mi viete poradit.

mimka54
24. máj 2009

ja som si stiahla nieco z netu len neviem ci sa bude dat aj doma to cvicit 😀 😒 😉

mima1
24. máj 2009

ja som stiahla uz dve dvd z netu. su uplne super lebo vsetky kroky su tam pomaly ukazane cize sa daju najskor naucit a potom su tam aj cele zostavy 😉

veronikac139
24. máj 2009

a mohla by si mi poradit odkial si ich stiahla?

mima1
24. máj 2009

veron mas ip 😉

veronikac139
24. máj 2009

strasne moc dakujem.

mima1
24. máj 2009

ja som zatial stiahla len tie prve dve lebo mi to dako pomaly ide. ale zatial staci. vyzera to super

veronikac139
24. máj 2009

ja som to este nestihla kuknut lebo malicka je uz unavena a nenecha ma 😉

mari80
27. máj 2009

ahojte babenky 🙂 Ja som bola včera na prvej hodine a poviem Vám som totálne nemehlo. ☹ Prosím Vás neviete mi poradiť kde si môžem stiahnuť tie dvd aby som sa naučila aspon kroky?? Nech nie som úplný truľo na tej hodine... ďakujem Prípadne kde si to môžem kúpiť.. 😒

majula
27. máj 2009

Ahojteee...kto ide dnes zumbovať??? Veruli??? 😕 😵 😕 V pondelok bolo super v relaxe 😉

claudinka
27. máj 2009

mozem aj ja poprosit mima1 do ip link na stiahnutie tych dvoch dvd? dakujem krasne 😵 😵

mima1
27. máj 2009

claudinka mas ip. 🙂

penelope2066
27. máj 2009

caute baby.neviete mi povedat ci je zumba aj v banskej bystrici?

mima1
27. máj 2009

skus dat vyhladat do googlu ze zumba banska bystrica. nieco najde.

mima1
27. máj 2009

inak pri hladaní som narazila aj na taketo stranky sportujeme.sk a chudnutie-ako.sk

verulka
27. máj 2009

majulka, moja, strasne zavidim, ale u nas je hell, krpcovi sa tlacia stolicky, tak som jak handra...muz furt v robote 😝 ale mam slubene, ze bude chodit aj v po aj v stredu...len pockam na tie stolicky..
ach jo, uz mi ten pohyb chyba 😢

majula
28. máj 2009

Joj verulka to ma mrzí, tak nech Ronúšikovi čo najskôr tie zúbky vyjdu...nech sa netrápi toľko...a zumba počká, veľa toho porušili cez prázdniny v relaxxe, ale zumbu nechali chvala bohu 😵 tak môžme zumbovať celé leto 😅

lucinkaja
28. máj 2009

Zdravim, pisem ohladom dvdciek Zumby. Par dvd som si stiahla z internetu cez torrenty. 😉 Ktore najdete na www.mininova.org, len este treba mat instalovany program na stahovanie torrentov, ja osobne pouzivam program Azureus, staci ho instalovat do pc a uz len prostrednictvom neho dat stahovat ulozene torrenty. Odporucim stiahnut: Zumba Fitness - Cardio Party [DVDRIP XVID] (je to fakt bomba :D ) a este Zumba Fitness - Basics & 20-Minutes Express [DVDRIP-XVID].

PS: ak si niekto nevie poradit s tym stahovanim, ze ako to funguje, poradim. 😉

verulka
28. máj 2009

maji, tak to ma tesi...i ked uvidim kolko casu nakoniec stravime v bA, u nas nikdy nic vopred neviem 😉
ale snad to uz vyjde...ja som ako lev v klietke, ani na bike, ani vecer na cvicko... ☹ ach jo, ale snad to uz bude len lepsie a ja zacnem aj po aj stredu 😵

mimka54
30. máj 2009

dnes som skusala cvicit podla jedneho videa Zumbu a som sa na sebe nasmiala ako kon 🙂 🙂 🙂 vyzera to lahko ale je to riadny zaberak 😉

elis710
25. jún 2009

ahojte vsetky zumbistky ide vam to stiahnut z tej stranky?

janka_pn
26. jún 2009

mne nie ☹ 😕

smejko1
26. jún 2009

ahojte,

boli ste niekto na zumbe v astre misky?
dakujem

anulique
27. jún 2009

for smejko1: ja chodievam k Miške do astry

renca3
28. jún 2009

baby...vsade kde chodite v BA to bude fungovat aj cez prazdniny? chcela by som zacat od jula, neviem sa rozhodut kde.

anulique
28. jún 2009

ja odporúčam Juriho v NTC alebo na Vazovovej v Active a Danku v Bernoláku..tam sa určite cvičí aj v júli 🙂

mima1
28. jún 2009

ak chcete odkial sa daju objednat tie dvd tak je to tu dvd.warmacher
kedze mi dake baby pisali ze odkial som objednavala tak to davam este raz sem. daju sa aj stiahnut zadarmo ak chcete buuda.blogspot.com/2008/11/zumba-fitness-2008.html samozrejme je pred kazdou adresou wewewe len to nechcem pisat cele neviem ci je to reklama ci nie. ak ano tak prepacte 😉