ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

johano
3. júl 2009

Ahojki!
KOTENKO, odkiaľ máš DVD Zumba? Mohla by si mi ho napáliť??? 😕

zuzu234
9. júl 2009

Ahojte babenky,

uz aj v Nitre sa bude cvicit ZUMBA, ked to vypukne dam echo🙂 Inak na oficialnej stranke zumba.com najdete vsetky regiony v SR, kde tuto tanecnu kreaciu precvicuju.

Dozumbenia. 🙂

henesy
12. júl 2009

Nevie mi niekto poradit kde sa du urobit kurz na instruktora zumby?? dakujm

anulique
14. júl 2009

Kurz sa dá spraviť zatiaľ iba v zahraničí - zumba a na jeseň už aj na Slovensku.

ewelyne
14. júl 2009

ahojte baby, zumbu milujem 😉 len teraz to nejako uz nezvladam, nie kondicne, ale unava a to teplo... doktorka mi vravela, ze cvicit mozem a chodievala som k zuzke do dnv, ale ta sa teraz zduchla do usa no a samozrejme bernolak a danielka 😉 ta energia a ked vidite poskakovat dalsich 70 ludi, je to super pocit... inak velmi rychlo som pri tom zhodila prebytocne kilecka po malom 😉 no teraz cakam naval dalsich... ten instruktor lakal aj mna, ak ho mate, neznamena, ze musite hned precvicovat. Hold plany sa zmenili 😀 No a Juri, ten je super, na zumbathonoch a zumba akciach a ten jeho usmev 😀 no radost cvicit. inak je to makacka a neodporucala by som to maminkam co koja, hlavne na zaciatku by mohli mat problemy... teda le ak to bude len 1-2x do tyzdna, musite skusit. Ja som chodila este do juna skoro 5x do tyzdna 😉 zumbe zdar.dozumbovania baby a vyskusajte to 😉

bibi1711
21. júl 2009

Ahojky,
som skoro 3 mesiace po porode...a chcela by som zacat cvicit. Rozmyslam nad zumbou na Bernolaku, ale samej sa mi nechce...nepridate sa niektore?

reneek
29. júl 2009

anulique ahoj, písala si, že od septembra budú kurzy aj u nás na Slovensku. Ak vieš niečo viac, aspoň kontaktnú adresu, napíš prosím. Dík

anulique
3. aug 2009

Ahoj reneek.....pozri si stránku zumba...tam je všetko aj koho treba kontaktovať :o)

lemge
4. aug 2009

bibi ,a kde je ten bernolak?ja sa tiez musim uz konecne odhodlat..

bibi1711
4. aug 2009

na racianskom myte🙂

mishheellka
5. aug 2009

Ahojte tiež som sa dopočula o Zumbe, strááááááášne by som sa tomu chcela začať venovať, neviete či je to aj v Nitre alebo v Trenčíne? Prosííím🙂

zuzicast
5. aug 2009

Ahojte neviete či sa dá cvičiť Zumba aj v Banskej Bystrici? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ak niekto viete,prosím dajte mi vedieť...

spiider
7. aug 2009

caute kocky, aj mna zaujalo toto cvicenie a naberam odhodlanie tam zajst ... isli by ste niektora so mnou teraz v nedelu do auparku ?

sirillka
11. aug 2009

baby, dajte mi, prosím, vedieť, kde si môžem objednať alebo kúpiť dvd- zumba fitness? ďakujem.. 🙂

mima1
11. aug 2009

precitaj si pozorne moj prispevok 28. jún 2009 o 21:48 😉 😉

renca3
12. aug 2009

vcera som bola 1. krat na Bernolaku. nooo pekna makacka. boli ma cely clovek. ale super zabava. 🙂

zajo79
12. aug 2009

v Nitre je niekde zumba?

babulka
22. aug 2009

Tak ja som tomu uplne prepadla, sice som bola iba raz, vo stvrtok, ale zajtra idem zase, a v utorok tiez 😀 Bola som u Juriho v Auparku, perfektne, ako som sa bala, ze nebudem zvladat zostavy, zbytocne, lebo mi to celkom islo, aj ked nie uplne, ale dalo sa, bola som mokra ako mys, ale tie endorfiny potom............... 😀 Fakt plna energie, cestou domov som si spievala 😅

Nechodi este niekto do Auparku? A neprida sa niekto zajtra so mnou?

madulka
autor
2. sep 2009

Ahojte kočky,
chcem sa spýtať, neviete mi poradiť, či sa Zumba predcvičuje aj v Bratislave - Karlovej Vsi, resp. na Dlhých Dieloch?
Ďakujem.

kabko
5. sep 2009

Ja som kúpil celý boxset ZUMBU, a za celkom dobrú cenu...


ooo
9. sep 2009

ahojte. kto chodi v stredu o 18:00 na zumbu do avionu? byva tam vtedy vela ludi?

nanyka
9. sep 2009

no ja ked som bola naposledy,tak tam bol natresk...treba si kupit vstup dopredu

zuzu234
16. sep 2009

Ahoj vsetci, v NR sa cvici zumba vo fitlinii - mestsky kupel 🙂 srdecne ste vítane 🙂

nefertiti
18. sep 2009

dakujem velmi pekne za uzamknutie temy na mojasvadba 😒 ...niektore pravidla nikdy nepochopim na tychto strankach.....

nefertiti
18. sep 2009

takze skopirujem to co som mala va mojasvadba.sk a o co mi islo 🙂

Ahojte dievcata, kedze som fanatik do zumby a chodim na nu dva krat do tyzdna a planujem aj viac rada by som si nasla niekoho kto by chodil so mnou, alebo ja s nim samu ma to moc nebavi nemam sa na koho ani usmievat, vyvadzat pocas tancovania, nemam s kym pokecat pred hodinou a ani ist na drink po nej...takze ak je tu niekto s volnym casom co nema doma tri urevane deti a mrzuteho manzela ozvite sa rada by som si nasla kamaratku.....tak isto chcem chodit na plavanie pripadne do fitka, pripadne tancovat do Havany.....podarilo sa mi schudnut (vdaka chorobe) a rada by som si cez chladne mesiace vyformovala postavu mam 25 rokov, pracujem a byvam v BA

p.s.zajtra chcem ist do ntc na siestu k durimu 🙂

babulka
18. sep 2009

Nefertiti, ja chodim do Auparku, tiez sama, takze ak by si chcela chodit tam, budem rada, ak sa pridas...len neviem, co je to za podmienku "nema doma tri urevane deti a mrzuteho manzela" 🙂
Tu na MK najdes asi iba mamicky s detmi a spravidla aj s manzelmi 😀 A kazde dieta je urevane, viac ci menej, a manzel obcas ci viac casto mrzuty... 😉 Ja to mam doma podobne (aj ked iba jedno dieta) 😉

Kazdopadne, idem v nedelu do Auparku, kto sa pridaaa? 😀

kakuskax
18. sep 2009

Ja som sa len teraz dopocula o ZUMBE. Vyzera to super, len neviem ci je to aj pre nemehla ako som JA 😀 Neviete o nejakom fitku v BA kde cvicia ZUMBU ale v skorsich hodinach (t.j. skor ako 18:00)? Plz A ake boli vase prve hodiny? 😉

tinika
18. sep 2009

Ahojte som pozrela linky a je to super, len neviem kde u nas sa to cvici-tancuje

tinika
19. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc

mne sa tam paci ten černoch hihi
baby fakt tu nie je nikto z Prešova??? dufam ze kym prodim a budem moct chodit cvičit bude to uz aj tu, lebo doteraz som nič nenasla a veeelmi sa mi to pači, normlane som vzdy chcela dačo take menej ako aerobic a viac tanecne a toto je presne to 😉

ooo
22. sep 2009

caute. dnes som bola 1x na zumbe (v bernolaku). moj vykon bol v style medvedku daj labku, ale bolo perfisne. 🙂