ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

pablis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papulka5
9. jan 2010

Čaute babeny! Ja chodím na zumbu a je to úplne bombové a dokonca to zvládam aj v mojom veku/42/, vrelo odporúčam...

dodovalent
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
10. jan 2010

Zumba uz od 26.1. v Zlatych Moravciach!!!!!! 😉 viac info IP

marianka79
11. jan 2010

dodovalent uz sa tesim vcera som bola poprvykrat no a trochu som sa pomotala baby to uz vedeli treba sa to len naucit 😉

zuzuleta
11. jan 2010

ahojte prosim poradte kde alebo ako kupit zumbu.velmi ma zaujala a neviem to objavit.vyzera to velmi zaujimavo nebavi ma nudne cvicenie.zumba je ziva a tanecna to je super tak prosim poradte dakujem

ptaca
13. jan 2010

Ahojte..Prosím Vás veľa som čítala o zumbe..prosím kde by som mohla zohnať nejaké DVD?Už sedím pred netom strašne dlho,ale nič som neobjavila

barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chillin
16. jan 2010

škoda že nič také nie je v PB

darka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dodovalent
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikuska
16. jan 2010

V Kosiciach mame nieco take??? Ma to celkom zaujalo a chcem si to vyskusat, ale doma to nieje tak zaujimave 😀

marianka79
16. jan 2010

dodo kde to vlastne cvicis?

barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskahryzka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
20. jan 2010

jeej, Miska, gratulujem k tehu!!! Budes civicit aj takto? Teda asi ano, ze sa pytam, ja len ze je to take skakave cvicenie 😀 Bola som u Juriho tento rok, ale stale sa chystam na Malinovo, len neviem, ako to tam najdem, mam to predsalen blizsie a pohodlnejsie z Luznej ako do BA... Uz si mi ten popis cesty pisala, tak hadam zajtra alebo buduci utorok sa uz dostavim 😀

petra89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskahryzka8
21. jan 2010

Babulka, dakujem 🙂 vidis, ja som si neuvedomila, ze to konik ukazuje 😀 , tak ta poprosim o diskretnost, lebo ja som to este nedala do eteru, iba naj kamoskam 😉 , este sa len chystam k doktore 🙂 , cvicit budem pokial sa bude dat - co dufam dlho 🙂 a potom mam uz vymyslene ako to bude dalej, ale tento tyzden mam posledne hodiny v astre a ATP, lebo tolko skackat samozrejme nemozem, tak som si nechala len malinovo a dell 🙂, dnes si asi nebola este kuk, ze 🙂?

Peti, pozeram ze ty si "nasa" peta 🙂 , tak tiez prosim psst a aj barborku 😀 - tak sa vam zumba rozbehla s novymi cvicitelkami 🙂 ? Musim pozriet vase tehu cvicenia 😉

babulka
22. jan 2010

Miska, jasnacka, ani muk 😉 Nebola som, kvoli snehu, nechcelo sa mi trepat v snehu po neupravneych cestach, lebo samozrejme, keby ze chcem ist z DL do Malinova, idem cez Tomasov a ta cesta je samy sneh 😠
takze si pockam, kym uz nebudu cest zasnezene...dobra vyhovorka, ze? 😀 Ale zatial Zumbujem v Auparku, lebo to mam cestou z roboty z Petrzalky, nemusim sa nikam extra trepat, ale velmi ma nebavi hladat parkovacie miesta, furt je to tam plne, takze preto mi je to Malinovo lepsie.. A priznam sa, ze v tom Auparku su niektore take "cice-mice", co sa predvadzaju, lebo vedia zostavy (aj ja ich viem vacsinu, ale nesaskujem tam) a minule aj jedna pani v satni spominala, ze ona sa citi ako take nemehlo, ked tam vidi tie mlade zaby predvadzat sa.....neviem, tu pani som tam odvtedy nevidela, asi ju to dost odradilo 😝

ikke
22. jan 2010

prosim, diskutujte bez reklamy a bez kontaktov na firmy (vid Pravidla fora)

babulka
22. jan 2010

Ikke, naozaj som sa cudovala, ze to tak dlho nechavate tak 🙂 Uplne bez ironie to myslim... tiez mi je luto, ze sa tu uz nediskutuje o Zumbe ako o cviceni, ale posledne strany len reklama... 😖 Teda jasne, ze aj to patri k tomu, aby sa baby dozvedeli, kde sa cvici, ale asi nie tak, ze same prispevky su len reklama, kontakty, reklama, kontakty...

miskahryzka8
22. jan 2010

Babulka, v auparku chodis na juriho 🙂? No v Malinove je cele parkovisko len pre nas pred kulturakom a chodi dost bab z tomosova a presli 😀 😉 , ale jasne, snad sa uz sneh roztopi, uz je ho moc 😠 . A s tou reklamou, ked sa ma teda niekto v diskusii opyta kde cvicim, mam mu to ipnut?

tinika
26. jan 2010

o ale je tu pomazanych prispevkov
inac supe načasovane, maly ma dva mesiace a u nas začina zajtra zumba, hura, ide sa cvičit

lante
26. jan 2010

Ahojte babule, kedy a kde býva Zumba v Malinove? Bývam v Moste, tak by som to mala blízko 🙂
Aby sa to nebralo ako reklama, kľudne mi to hoďte do IP 😉
Ešte som na nej nebola, čo je hanba, najmä keď bratrancova partnerka ju viac-menej dotiahla na SR....ale zaujala ma a napriek tomu, že som nemehlo by som ju rada skúsila 😀

karolina1234
28. jan 2010

Zumba fitness
Zumba kombinuje latinsko-americké tance s prvkami fitness na dynamickú hudbu. Ak vás nebaví posilovňa a aerobik, je to to pravé, čo hľadáte. Hodiny zumby: Nitrianske Rudno - pondelky od 17:45, 2€ Lieštany - stredy od 18:00, 2€ Trenčín - piatky od 18:30, 3€ Dubnica nad Váhom - nedele od 15:00, 2,5€ Teší sa na Vás Karolína, official zumba instru

babulka
29. jan 2010

Miska, ano, chodim na Juriho 😉 Ale tesim sa, ked pridem do Malinova, uz nech je lepsie pocasie!!! 😉
Lante, neboj, zvladnes! Ja mam problem s aerobicom, volako nedokazem zosuladit ruky, nohy, dychanie, tie pohyby su pre mna uplne neprirodzene...kdezto pri Zumbe to ide akosi samo 😀 Samozrejme, nie vsetko, niektore tie tanecky hlavne s akdejakymi otockami - to uz je kapanek problem, ale drviva vacsina ide akosi sama. Prave preto som sa do zumby "zamilovala" 😀 Dufam, ze sa v tom Malinove uvidime

miskahryzka8
30. jan 2010

Babulka tak juri fici na baterky 😀 , ja mam taku tanecnejsiu, jemnejsiu zumbu 🙂 A jj zumba je o zabave, to aj ked si niekto tancuje salsu na merengue nevadi 😀 😀, hlavne ze je svanda 🙂 a zase ja kroky vysvetlujem, aj ked sa normalne nevysvetluju 🙂 a po dvoch troch hodinach uz baby vedia co a ako a ide to fakt samo 🙂.

babulka
30. jan 2010

Miska, kedze zmazali ten link, napis mi, prosim do IP link na tvoju zumbu, nech si to pozriem, tusim si spominala, ze sa cvici utorok a stvrtok o 19,30, ci 18,30?? Je to hodinovka? Aby som si to vedela zariadit s malym 😉
A Juri - no to je ina maska 😀 On je spoteny ako mys, ale usmieva sa od ucha k uchu a ja mam pred ocami hviezdicky a tmu a ledva lapam po dychu 😀 😀 😀 Len v poslednej dobe ma vela zostav na taku "modernejsiu" hudbu, hip-hop a pod, viac ma bavi latino 😉