ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

ludka111
19. nov 2009

Sekundanka: ja si myslím, že záujem by bol, a hlavne keď sa rozkríkne, že už aj v Žiline sa konečne cvičí zumba. Ja osobne by som chodila rada, ale žiaľ v Žiline a okolí nie je kde.

miriamval
22. nov 2009

našla som v žiline zumbu v tanečnej škole Cieker, a celkom ma to chytilo tak pojdem skusiť 🙂

pegas174
23. nov 2009

ahojte kocky, tento vikend bolo skolenie novych zumba instruktorov. takze uz ju budete mat vo svojich mestach.😀
instruktora najdete cez stranku zumba.com a klik na find an instructor a zadajte Vase mesto

rybecka
23. nov 2009

ahojte,
akurat hladam Zumbu aj v Spisskej Novej Vsi a pegas174 sla som ako si radila nasla som instruktorku len tam nie je kontakt nic ☹ ako sa s nou spojim??
Ja by som sla tak tancovat cvicit Zumbu len neviem sa k nej dopracovat 😠

ala105
24. nov 2009

ahojte,
počula som o zumbe veľmi veľa a len samé chvály 😎 ...rada by som to skúsila, ale neviem sa k tomu dopracovať. Mohli by ste mi poslať názov nejakej stránky, kde sa to dá stiahnuť??? 😉 Niečo som našla, sú tam 4DivX-y a 1 audio CD, ale neviem, či je to to... 😝

nikolet02
25. nov 2009

ahojky 😉 tak ja som bola už pár krát na ZUMBE a musím napísať,že je to perfektné 😉 všetkým vrelo odporúčam 🙂

baba77
25. nov 2009

cavte a to mozem sa spita gde najdem?ZUMBE

dali4
25. nov 2009

uáááu to je paráda 😅 ... velmi sa mi to páči. Prvákrát som to teraz videla...

ala105
25. nov 2009

ahojte, môžem poprosiť o tú stránku, na ktorej sa to dá stiahnuť? pls chcela by som to vyskúšať, ale u nás to nie je ani nikde v okolí... 😎

katrin21
25. nov 2009

baby, ja som bola vcera na 1hodine zumby.. som nestihala .. he he.ale je to zaujimave, lebo ja mam rada latino, salsu a tak.. len niektore variacie su na mna rychlo na 1x, ale inak OK.... len treba kondicku.. 🙂super vec!

nikolet kde chodis? ja som bola na severe vcera..

nikolet02
25. nov 2009

katrin chodím do Kostoľian,ale aj v Novákoch je 😉

katrin21
25. nov 2009

a kedy byva v novakoch? a kto cvici, inka?

balabalka
30. nov 2009

prosiim vas nevie tu niekdo kde sa da chodit na zumbu v bb??:(((pliis surne..dakujem

jumbodancer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jumbodancer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blue04
4. dec 2009

pozrite si presporkovo ,robia zumbu a je to materske centrum tak by sa ajdeti mohli pohrat 😉 ,treba si zavolat a pozistovat si.a su lacny 🙂

miskahryzka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
7. dec 2009

Miska, to Malinovo znie super, mam to na skok z Luznej 😵 Chodim k Jurimu do Auparku, ale nie vzdy sa mi da dostat spat do BA vecer, tak sa urcite zastavim v malinove 🙂 Treba sa vopred nahlasit? Su tam satne, sprchy a pod.?

miskahryzka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
9. dec 2009

Miska, dakujem, pozerala som. Zumba party styl je fajn 😉
A kde presne v Malinove je to? Velmi to nepoznam, ale ak pojdem od Tomasova, tak ako potom? Cize staci len prist na hodinu, nemusim sa hlasit, len pridem...OK, vyborne!!

miskahryzka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominka11
10. dec 2009

u nás bude zumba od januara, tak som už zvedava 🙂

pablis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dodovalent
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianka79
30. dec 2009

dodovalent myslim ze v pohode v trnave by necvicili bez certifikatu chystam sa i ja a kde v trnave v akom fitku?

mim412
2. jan 2010

ahoj kotenko prosim ta mohla by si mi poradit a anpisat kde sa daju kupit dvd zumba cviky

marianka79
2. jan 2010

jáááj v trnavskej pohode je problem sa dostat na zumbu cvičí sa len v piatok a v nedelu a natresk chcela som sa nahlásit a bola by som 6 náhradníčka tak sa musím až o týžden napísat