ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

miskahryzka8
30. jan 2010

babulka, jj utorok a svtrtok 19:30 a trva hodku, webku ipnem 🙂
a to ma juri cca 12 hodin do tyzdna 😅 , ja ostavam verna latinu 😉

babulka
30. jan 2010

Miska, dakujem aj za IP 😵 Tak s tym latinom si ma potesila, o dovod viac pridat sa k tebe v Malinove 😵 Tesim sa.

miskahryzka8
31. jan 2010

Nie je za co babulka, vidime sa 😉 .

lucka.milka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pegas174
10. feb 2010

ahojte zumba nadsenci, no s tym Jurim mate pravdu on je uplne neznicitelny, nechapem ze to takto stiha ja by som asi po 2 tyzdnoch bola mrtva. Popri praci by sa to urcite nedalo.
Ja mam zumbu v Senci a tiez mam radsej tie latino veci, tie modernejsie davam malicko, najradsej mam take kde mozte pekne vlnit bokmi 😀

smmooulinka
11. feb 2010

Ahojky baby 🙂 jsem v Bratislave uz skoro 3 roky ale chybi mi tu nějaká kamarátka s kterou bych chodila na kafčo, do fitka nebo na zumbu, kterou bych co nejdříve chtěla vyzkoušet 🙂 tak nepřidáš se třeba ty???? klidně napiš na smmooulinka@seznam.cz a mužem pokecat. Pěkný den pa Veronika

janka0025
18. feb 2010

ahoj smooulinka. tak skoda, že som sa z Ba prestahovala do NR, chodili by sme spolu, ja mam ten isty problem tu v NR

sivka22
18. feb 2010

ahojte baby, neviete kde sa cvici zumba v ruzomberku? dakujem 🙂

simtim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chaarliizee
22. feb 2010

ahojte, ja dnes idem pokukať zumbu v NR v aréne na Palárikovej o 16,30 😉 😉 😉 😉 už sa teším 😅 😅 😅

smmooulinka
23. feb 2010

ahojky simtim
no tak sem to kukala a vypada to super 🙂 jen me trosku zarazila ta cena ze 4.5 plus 2€ za jednorazovy vstup....vetsinou co sem byla tak prvni lekce zdarma abys vedela do ceho jdes a tuna 6.5€ za hodinu je dost masne.... ale zkusit pujdu.... ja chodim do Pontea a tam je to suuuper je lepsi kdyz je min lidi potom to ma tu "stavu"

selmacka
25. feb 2010

caute baby odkiaľ máte zumbu na DVD,mám záujem.

nacomeno
28. feb 2010

Sewass ženy, aj ja by som mala záujem o nejaký zumba set s dvd- kde ste ho kúpili al. nemohol by mi to niekto napáliť? Cez týždeň som v Banskej Bystrici a cez víkend v Martine, prípadne sa môžme aj meetnuť. Ďakovala 🙂

heleniatko
1. mar 2010

Caute baby, ja som pisala vo fore Dlhe Diely, ze chodim na zumbu na Mlyny, na studentske intraky, je to tam fajn, utorok, stvrtok, nedela od 17.30, hodina za 2,5 eura. Chcela som vas poprosit, ak ste niektora z Dlhych, ci neviete o nejakych vhodnych priestoroch, aby sa zumba mohla cvicit aj tam, lektorka je totiz odtialto a takto by sme to viacere mali hned poruke 😉 ... inac, ja mam 6dielnu sadu DVD Zumba, ale neviem, ci mam teraz rozbehnut biznis s napalovanim 😀 ...

miskahryzka8
2. mar 2010

Mile zumbacky, rada by som vas pozvala na ZUMBA PARTY VIKEND S MISKOU A ANICKOU, ktory sa uskutocni 23.4.-25.4. pri Bratislave, kde najdete podrobne informacie poslem cez IP 🙂 .

meum
7. mar 2010

ahojte.
nenasla by sa tu nejaka maminka co ma sadu dvd Zumba, a napalila by mi ju a poslala?
vsetky naklady a kludne i navyse by som zaplatila. bohuzial mam tak stary pocitac ze mi nejde stahovat z rapidshare. prosim ak by sa niektora ochotna maminka nasla tak moj mail:
Meum@azet.sk
mockrat dakujem kazdej odpovedi

lenonka
15. mar 2010

o dvd by som mala aj ja záujem!!! 🙂

dali4
15. mar 2010

Ahojte 😵 aj odtialto sa dá stiahnut perfektné dvd http://isohunt.com/torrent_details/65132625/zum...
60minút základy a potom 20 minút na tvrdo 😉

lenonka
15. mar 2010

waw, super!!!!

smmooulinka
16. mar 2010

ahojky baby 🙂 chtela sem se zeptat zda se cvici Zumba i v Malackach??? Bo za 3 mesice se budu stehovat do domecku a nechtela bych se Zumbou prestat 🙂 a nasla sem si ze jen v nedeli se cvici Zumba v MA coz je straaaaaaaaaaaaaaaaaasne malo :( tak mate nejaka info????

francuztt
21. mar 2010

dvd u mna v bazare

katouka
22. mar 2010

ahojte všetci čo ste tu. ja sa zučastnujem zumbovania každy pondelok a každy piatok. poviem vam že je to perfektne odreagovanie a zabava a naviše som už za 3 tyždne schudla 4,5 kg.

miskahryzka8
23. mar 2010

ahojte zumba nadsenci 🙂 na ZUMBA PARTY VIKEND S MISKOU A ANICKOU, ktory sa uskutocni 23.4.-25.4. pri Bratislave mame este 3 volne miestecka 🙂 , kde najdete podrobne informacie poslem cez IP 🙂

skalka1111
24. mar 2010

ahoj zumba je aj v trnave už som bola 3x a je super 🙂,

norik1
28. mar 2010

Ahojte, poradte nejaku zumbu v KE 😉 vdaka 😉

mata1976
6. apr 2010

norik, ja som nasla toto:
http://www.zumba-kosice.sk/

chodi tam niekto, alebo poradte dobru cvicitelku...

nikoletkaa
6. apr 2010

ahojky chodi niekto z ke na zumbu ?????? 🙂

latvia
6. apr 2010

ja som bola na zumbe v michalovciach a skoro som dusu vypustila 😝 ale super bolo 😵

anavi22
8. apr 2010

Ahojte 🙂 čítam vás už asi pol hodinu, a hľadám na internete kde sa daju kupiť DVD....ale zatiaľ neúspešne ☹ Tu v Rimavskej Sobote sa Zumba tiež cvičí, ale žiadna s kamošiek sa na to nechce dať... nechce sa im potiť. No ja už potrebujem pohyb a trošku zhodiť. Našla by sa dobrá dušička čo má DVD a napálila by mi ich? Zaplatím 🙂

barbisha
8. apr 2010

ahojte, pozyvame na Zumba vikend,,ktory sa kona uz tento vikend so super wellness balickom a iba 15km od Ba v Limbachu,super Last minute cena 99euracikov. V cene je krasne utulne ubytko, polpenzia (ranajky svedske stoly, vecera vyber),4 x zumba a este aj wellness balicek - kozmetika, masaz,zabal,virivka..... a berieme aj korcule,nakolko okolo celeho arealu je inline chodnik :o)