ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

kotenko
19. apr 2009

zoeno.1 a preco by to nemalo byt vhodne pre dojciace matky? Ved je to iba tanec....

sjuzocka
20. apr 2009

kvoli svalovici 🙂 kyselina mliecna 🙂

baby ako to je, to mozem hocikedy tam ist a kukat ako puk na to sialene tempo a tanecne obraty, alebo je to nejaky kurz kde sa zacina ze zaciatocnici a tak...?

pipi1211
20. apr 2009

baby tak ja dnes idem 😀 😀 😀 😀 drzte mi palce aby som dusu nevyplula 😅 😀 😀 vecer vam napisem ake to bolo 😎 😀 😀 😀 😀

bibula
20. apr 2009

sjuz aj mne by sa zislo pre vecnych zaciatocnikov🙂 😀

majula
20. apr 2009

Ahojte...tak ja idem dnes na tae bo, až v stredu pôjdem na zumbu...potom napíšem ako bolo a či som tam celú hodinu neprestála 😖
Katy na dance aerobicu som nebola...viem len, že ho robí Lucia Medeková okrem iných a je super...na mňa je to ale až moc tanečné 😔

mima1
20. apr 2009

pipi kde si uz si docvicila? som zvedava 😀

pipi1211
20. apr 2009

ahojte baby tak musim pivedat/napisat, ze to bola riadna makacka 😅 😀 😀 😀 😀 zapotila som sa asi ako nikdy pred tym ale riadne sme si to uzivali a o tyzden ideme znovu 😀 😀 😀 😀 😀

katy1979
20. apr 2009

majula diky ak je to moc tanecne tak to je potom pre mna 😉

zumba musim vyskusat tiez. len kto ma pride vykopat z domu 😅

loginka
21. apr 2009

pipi, vsak dobree 🙂
kde si bola?

sjuzocka
21. apr 2009

no a teda to je take ze hocikedy si tam mozem prist? nie je to rozdelene na zaciatocnikov a tak? ja by som sla asi ten stvrtok do golemu k jurimu..?

pipi1211
21. apr 2009

bola som na vazovovej vo fitku a je to tam fajn 🙂 mam riadnu svalovicu na lytkach ale to ma neodradi a o tyzden idem znovu 😎 😎 😎 inak baby ten juri to je des 😀 😀 😀 😀 my sme sa s kamoskou strasne na nom smialy 😀 😀 😀 😀 on sa normalne celu dobu usmieval, ale nie tak normalne 😅 ked prisiel mal nahodeny american smile a normalne celu hodinu sa usmieval ako tento smajlik 😀 😀 😀 😀 😀 ked pojdete k nemu cvicit tak sa budete smiat 😀 😀 😀 ale inak je super. a rozdelene na zaciatocnikov a pokrocilych to nie je, jednoducho musite sa snazit aby ste mu stihali, sem tam sme s kamoskou boli uplne vedla ale tak aspon sme sa pobavili 😀 😀 😀 😀

loginka
21. apr 2009

mne bol tiez na zaciatku juri strasne smiesny ale uz som si zvykla 🙂

pipi1211
21. apr 2009

logi a ty kam chodis?

loginka
21. apr 2009

najprv som bola na vazovovej a posledne 2razy v avione, tam je tiez juri

bibi24
21. apr 2009

Ahojte baby, ja chodim tiez na zumbu, uz od januara a musim si to fakt pochvalit. Je to nieco medzi latino-aerobicom. Mne sa to paci, lebo milujem tanec a latino, takze mi to uplne vyhovuje. Ja chodim do Dubravky. Viac info je na www.latiniko.sk. Myslim, ze este su aj volne miesta, aj cena je prijatelna. 🙂

majula
22. apr 2009

Baby, tak dnes idem do Relaxxu, kto sa pridá????

nanyka
22. apr 2009

tak ja mam teda doma dvd-cka, ale chcela som to skusit aj nazivo 🙂 chystam sa uz zopar mesiacov 😀
tak som dnes bola na zumbe u juriho - no a pecka 😀 predychavam este teraz ..
asi budem mat zajtra svalovicu 😀 ale nevadi, je to ozaj spica..trosku som sice obcas nestihala kroky, ale rychlo som sa do toho dostala..

loginka
23. apr 2009

aj ja som bola vcera u juriho 🙂

majula
23. apr 2009

Aj ja a páčilo sa mi, určite idem aj v pondelok 😵 je to super, fakt odporúčam pre tie čo sa stále neodhodlali, len škoda že je to tak neskoro 😒

pipi1211
23. apr 2009

maji aj ja idem v pondelok 🙂 ale na tu vazovovu ty ides do relaxu?

majula
23. apr 2009

Áno, do Relaxxu, ten mám kúsok od domu...koľko Vás bolo na tej Vazovovej? Ja som bola prekvapená, že nebolo veľa včera...myslela som, že je o to väčší záujem...ale nakoniec to je dobre, že nás tam nebolo 50 ako na Tae bo 😒

nanyka
23. apr 2009

ja som bola v avione a tam bol teda natresk..radsej by som, keby bol volnejsi priestor..

loginka
23. apr 2009

aj ja som bola v avione 🙂

babulka
23. apr 2009

Ja sa asi vyberiem v nedelu do Family Fit v Danubii, je to o 18tej, volala som tam, netreba sa objednavat, ale vraj zaujem maju dost velky. Tak sa snad vyhrabem.

pipi1211
23. apr 2009

no na tej vaz. je kapacita 16-23bab a bolo to tak akurat 😀

mima1
23. apr 2009

jaj baby sak vam zavidim. ja sa nikam nedostanem. ja nemam dako cas aj ked by som to rada vyskusala 😅

majula
27. apr 2009

Ahojteee...moni tak čo, ideš dnes? Ja hej, síce členok mám mierne vyvrtnutý, koleno ma bolí, ale idem aj keby čo bolo 😀
babulka ty si bola včera?

pegas174
27. apr 2009

ahojte, jeeeej dnes som narazila na tuto zumba temicku. ja chodim na zumbu od zaciatku ako sa zacala cvicit na Slovensku, takze uz cez 2 roky. chodim najma k Daniele do Bernolaka, ona priniesla ako prva zumbu na Slovensko a je to fakt super zienka. chodim 2 x do tyzdna, v pondelok na vazku k Jurcimu a v utorok do Bernolaka k Daniele. v zaciatkoch som chodievala aj na rozne akcie kde sa zumbovalo, napr. sme boli u Andreja Bicana vo Vari vam to, potom sme boli na recitali brusnych tancov a aj na T-com plazi. je to naj. cvicenie na svete, vlastne to nie je dvidenie ale brutalna zabava. takze ked ste este neskusili urcite chodte, zamilujete si ju. dozumbovania

babulka
27. apr 2009

Majula, nie, nebola som, lebo som nejaka zahuhnana, tak by som to asi nerozdychala. Ale chcela som ist, len kym budem soplit, tak sa tam nedostanem... ☹
Len by ma este zaujimalo, ci je to aj pre menej koordinacne zdatne, alebo sa absolutne vyzaduje perfektna tanecna zdatnost...lebo mne napr. aerobic nesedi kvoli tomu, ze sa tak sustredim na kroky, ze zabudnem dychat 😀 Niekomu to ide coby dup, ale mne nie...

lucaska
27. apr 2009

ahojte, chodite niekto do trencina????????