ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

eszter1980
14. apr 2010

čavte zumbáčky a zumbáci🙂
včera som bola prvý krát na Zumbe v Šamoríne, bolo veľmi super, už sa teším na ďalšiu.
neviete mi poradiť kde kúpim Zumba Dvd?
ďakujem Vám
E

jarkakosice
16. apr 2010

No tak, ja na Zumbu k Petre v Košiciach chodím už skoro rok a je to fakt super 😵 neuveriteľne dodáva energiu a tiež je to super relax oddýchnuť si od detí 😝. "Som proste Zumba pozitív."

dkarasova
16. apr 2010

zdravim, zumba je aj v TT, napr. Body Fit Club v Jame (pod poliklinikou), cvici sa každy den okrem soboty...P:17.00., U:19.00, 20.00, S:18.00, š: 18.00, P:18.30, N:18.00...je tam super atmoška a mozeš si vybraz medzi klasickou zumbou alebo "Latino Zumba", ktora obsahuje este viac tanečných prvkov....:o)

miskahryzka8
17. apr 2010

Ahojte 🙂, srdecne vas pozyvam na PRVU MALINOVSKU ZUMBA party 8.5. od 11:00 - 14:00 so mnou a hostami zumba instruktormi jurim, anickou a petkou. Mame obmedzenu kapacitu 40ludi, blizsie info poslem cez IP 🙂 . Dozumbovania 😵

babulka
17. apr 2010

Miska, ja stale Zumbujem u Juriho, este som sa do Malinova nedostala a kolko uz slubujem 😀 😀 Ale na tu party by som isla, napis mi info do IP, please 😵

pegas174
20. apr 2010

partica v malinove bude urcite super, kto nepride bude lutovat 😀

anavi22
21. apr 2010

Ahojte 🙂 dnes som skušala doma prvý krát cvičiť podľa dvd...a fuuuha som sa poriadne zapotila. Mám pri tom pocit, že som drevená a vooobec sa neviem hýbať 😀 A to tancujem strašne rada. Nejak nestíham držať ich tempo a pohyby. Aké máte s tým skusenosti? Ako to vám šlo prvý krát?

susi157
21. apr 2010

anavi22 ahoj ja som si tiez objednala zumbu pre zaciatocnikov a teda musim povedat ze ja vobec nestiham podla ich tempa.niektore tance alebo cviky alebo ako to mam nazvat sa mi velmi pozdavaju ale niektore mi vôbec nejdu.mozno ked budem mat 50kg ako oni tak mi to pôjde tak ako im 😀 😀 😀 😀

anavi22
21. apr 2010

jj asi bude u mna ten istý problém...som bola jak drevená 😀

susi157
22. apr 2010

aspon niesom sama 🙂 aj u nas je zumba ale sa hambim tam ist budem tam ako drevo 😀

anavi22
22. apr 2010

no ja som rada, že som sa tu u nás nevybrala do fitka na Zumbu a zohnala som DVD na doma... to by bol trapas 😀 Ale i ked su moje pohyby smiešne i tak ma to strašne baví, aj dnes si doma zavrtím bokmi 🙂

miskahryzka8
22. apr 2010

babulka, pisala som IP 🙂 , anavi, susi aj aj som prvy krat na zumbe kukala ako puk, co mam robit 😀 a teraz ju sama precvicujem uz skoro dva roky 😉 , treba si len trosku zvyknut a ja mam vzdy aj nove baby, preto cast krokov vzdy vysvetlim, dobre si pamatam na svoju prvu hodinu 😅 , nemusite sa bat ist u vas na hodiny, urcite sa chytite 🙂

susi157
22. apr 2010

aj mne sa to paci ale treba dost treningu 🙂
miska hryzka a ty tancujes s bruskom 😉

miskahryzka8
22. apr 2010

susi, jj precvicujem ale uz len 3 krat do tyzdna, pred tym som precvicovala sedem hodin do tyzdna 😉 , do piateho mesiaca to islo v pohode, uz sme v jeho druhej polke a zacali sme rychlo rast, tak uvidime, dokedy to pojde 🙂 , ale dnes som este babam koncila hodinu kankanom 😀

veronkaj
23. apr 2010

ahojte, kde sa dá zohnať dvd zumba??
poradíte??

susi157
23. apr 2010

miskahryzka tak to ta obdivujem a drzim palce 🙂

susi157
23. apr 2010

veronika precitaj trochu vyssie tam precitas ze maju na predaj alebo v bazare tam boli tiez

susi157
23. apr 2010

francuzt ich ma a ja som si od neho objednala

zumbathonsala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zumbathonsala
27. apr 2010

zumbathonsala...pozri,www.salonadja.wbl.sk

moncurikkk
7. máj 2010

ahojte je to uzastne prave som prisla zo zumby a chcem zistit kd sa tancuje v bBB.
Ja som teraz V BA na tom bola 🙂

barbisha
7. máj 2010

tie co ste z ba,kuknite aj na www.zumba-ba.sk

miskahryzka8
9. máj 2010

Zumbáčky 🙂 všetky fotky z PRVEJ MALINOVSKEJ ZUMBA PÁRTY a ZUMBA PÁRTY VÍKENDÍKU nájdete na facebooku v skupine ZUMBA MALINOVO 😉 !

Zumbáčky, ktoré mám "addnuté" si vedia pozrieť aj videá , tak sa mi môžte prihlásiť medzi priateľov, ak ešte nie ste 🙂 .

Info nájdete aj na stránke www.zumba-miska.wbl.sk 🙂.

Teším sa na ďalšie skvelé zumba akcie !! Vaša Miška 🙂

kabela
11. máj 2010

Nič lepšie na odreagovanie v sposobe hudby a tancu NEPOZNAM.Jednoznačne odporučam. 😅 😅 😅

ellin
13. máj 2010

Ahojte,
poradte kde a kedy sa tancuje Zumba v Banskej Bystrici? dik

monni
14. máj 2010

ahojte kocky, viete mi poradit, kde sa tancuje Zumba v Bratislave v okoli Vrakuna, podunajske biskupice?
dakujem

cuchre
14. máj 2010

v materskom centre za remou (letna citaren) som videla oznam. bolo sa treba prihlasit, cena tusim 3 E. a v x fitness na toplianskej

monni
14. máj 2010

jej cuchre, si zlata. dakujem ti, to by mi super vyhovovalo.
a uz si tam aj bola si zumbu zacvicit, je tam dobra precvicovatelka?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lm
17. máj 2010

Ahojte, tiež by som chcela zohnať zumba dvd. Ja som v bazare našla len CD- čka.