ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

trangos
17. jún 2010

je mozne sa na Zumbu prihlasit aj v PB? co stoji 1 hod cvicenia?

1976
17. jún 2010

Ahojte,, chcela by som chodiť na zumbu v Rimavskej Sobote,, vie niekto o niečom ? kde ? a kedy ?? dakujem za info...

dadka15
19. jún 2010

ahoj
Kotenko, aj mna zaujala zumba a nedarí sa mi zohnať DVD ak by si mi poslala kontakt budem rada. Vopred Dakujem Dada

hopsendo
20. jún 2010

Ahojte, Srdečne vás pozývam 26.6. o 15.00 na skvelú Zumba párty pod holým nebom v Trnave na Basketbalovom ihrisku Ašk Slávia Trnava. Do tanca nám okrem Dj bude hrať aj peruánsky perkusionista. Máte sa na čo tešiť.

anavi22
2. júl 2010

@jana766 Ahoj Jani. 🙂 Cvičí sa každý pondelok a štvrtok na sidlisku Západ, v novej telocvični maďarskej školy, Vždy o 18:00. Aj vo fitku Roland - areál Ekonomickej školy, myslím, že dokonca tri krát do týždna. A najnovšie som počula, že aj v telocvični SOU Potravinárske. Ale tam neviem, kedy. Ja som bola raz na Západe, bolo to skvelé, no presunuli čas z 17:00 na 18:00 a to mi už nevyhovuje koli autobusom, nie som totiž z RS.

anavi22
2. júl 2010

@1976 AHoj, pozerám, že hľadáš aj ty Zumbu v RS. Cvičí sa vo fitku Roland (3x to dýždna, ale dni neviem, zistíš na ich stránke), v novej telocvični na Sídlisku západ (pondelok a štvrtok o 18:00) a aj v telocvični SOU Potravinárske ale tam tiež neviem dni a časy. 🙂

miskahryzka8
6. júl 2010

Milí zumba nadšenci, s radosťou Vás pozývam na DRUHÚ MALINOVSKÚ ZUMBA PÁRTY S CELOSLOVENSKOU ÚČASŤOU - bude precvicovat 7 roznych instruktorov 🙂 , ktorá sa uskutoční v sobotu 24.7. od 11:00 do 14:00 pred Domom Kultúry Malinovo ( ulica L. Svobodu 11), v prípade zlého počasia v kultúrnej sále.

podrobne info na facebooku v skupien ZUMBA MALINOVO alebo mojej webovej stranke - poslem cez IP 🙂 . Tesi sa na Vas zumba team 🙂

denisa22
15. júl 2010

ahojte,neviete mi poradiť ako si môžem stiahnúť dvd Zumba fitness?ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

cmulinko
15. júl 2010

@denisa22 najdes to na viacerych torentoch.

marcy30
26. júl 2010

Ahojte, rada by som zacala chodit na zumbu v Avione, neprida sa nejaka zaciatocnicka? 🙂 Nerada by som tam bola sama 😀

stanka109
27. júl 2010

Ahojte baby,
viete mi poradiť, kde by som kúpila DVD Zumba fitness? vďaka..

rumka
27. júl 2010

Ahojte baby tak ja chodím pravidelne je super vec vyplaví zo mňa všetkú zlú náladu zatancujem si a chodieva so mnou aj moja malá má 2,5 roka a je úžasná velmi sa jej to páči ked sadne do auto hned kričí zumbu zumbu pustiť. Ja som už aaj vystupovala a to zumbu cičím od apríla 🙂 🙂 🙂 🙂

susanne21
11. aug 2010

ahojte, chodí niektorá z vás na zumbu aj v poprade? ste spokojné?

snowland
12. aug 2010

ahojte,chcela by som zacat chodit na zumbu len nemam s kym.neprida sa niekto ku mne?som 25 rocna baba a byvam a pracujem v BA

megi93
12. aug 2010

Ahojte, aké je to na Zumbe v reali? Je to lepšie cvičiť doma alebo je lepšia tá atmoška priamo niekde v telocvični? Mám doma dvd ale neviem sa do toho odhodlať. Tak pomýšlam, že by som si to najprv šla zacvičiť niekam a potom poprípade doma. Hoci doma je predsa len viac súkromia.... fakt neviem, poraďte 😒 Ďakujem

babulka
13. aug 2010

Megi, jednoznačne atmosféra v dobrom kolektíve. Treba si nájsť prostredie, kde sa budeš dobre cítiť, teda fitko, telocvičňu, kulturák... kdekoľvek sa cvičí v kolektíve. ja tiež nie som človek, ktorý by vyhľadával "zaľudnené" miesta, ale pri Zumbe je to asi najviac práve o tej atmosfére 😀 Ja som také prostredie našla vďaka Miške (miskahryzka8) v Malinove 😵 😵 😵

karing
14. aug 2010

tak..zumba je uplne super..citim sa po nej ako znovuzrodena..len sa chcem spytat ze ci mozem zumbovat aj ked som trebars tehotna

sunflower38
19. aug 2010

Ahoj holky zumbistky ze Slovenska Mám obrosvskou prosbu...byla by mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi z vašeho zumbashopu objednala oblečky? Váš eshop je mnohem lépe zásobený než ten náš český, ale bohužel, zasílá pouze po vaší vlasti. Byla bych mooooc vděčná. Krásný večer a zumbě zdar. Romana

kathy7337
21. aug 2010

@hopsendo možem prisť do Vlčkoviec na zumbu hocikedy aj bez zaregistrovania? proste len prist?

janulqa07
24. aug 2010

chodi niekto aj v Presove? kde, kedy a za kolko?

kathrin6
25. aug 2010

Ahojte.Možno to tu už bolo písané,ale chcela by som sa spýtať kde sa cvičí zumba v Nitre a kde je to najlepšie ak má niekto skúsenosti aj pre začiatočníkov.Ďakujem

kathrin6
26. aug 2010

nikto nic?

latvia
26. aug 2010

zuzu234 Ahojte babenky,

uz aj v Nitre sa bude cvicit ZUMBA, ked to vypukne dam echo Inak na oficialnej stranke zumba.com najdete vsetky regiony v SR, kde tuto tanecnu kreaciu precvicuju.

Dozumbenia.
9. júl 2009 o 16:36

callex
26. aug 2010

@kathrin6 videla osm reklamu ze v maxe kazdy stvrtok o 18tej tusim..zadarmo

vcn
3. sep 2010

ahojte, nejaká baba z BA, čo by so mnou chodila na zumbu? 🙂🙂

vcn
3. sep 2010

ja by som sa🙂

llumka
4. sep 2010

vcn ja sa pridam, kde?

ypsinkova
4. sep 2010

aj ja som z Ba,tiež by som rada chodila,ale neviem kde to je

llumka
4. sep 2010

podla mne skoro je to vsade, ja by som sla do petrzalky lebo som z petrzalky xixi 😀

vcn
5. sep 2010

no baby na intráku STU na Bernolákovej, tam by som šla, býva to tam v pondelok, utorok a štvrtok o 19.00, tak ak záujem pretrváva, píšte mi na mail: leninovazeleninanelenila@gmail.com 🙂