ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

mmaarrttiinnaa
26. jan 2011

kočky aj ja by som velmi chcela dvd zumba ktora by ste mi vedeli napalit budem vdacna ďakujem

hirunka
27. jan 2011

ahojte baby viete mi poradit kde sa cvici zumba v senci..........dakujem

bubinko83
29. jan 2011

baby viete mi prosim niekto napalit DVD zumby? Pjosiiiiiiiiiiiiim ozvite sa cez IP .Dakujem

dorothy77
29. jan 2011

baby ktore by ste chceli dvd napalit, napiste mi IP 😉

ivonka13
1. feb 2011

čo potrebujete, aby sa ku mne dostalo CD? zaplatím, aj všetko... adresu, či mail. adresu, dám... :D please ozvite sa ... :D

indiankaindi
1. feb 2011

Ahojte ja mám tie dvd čo sú v teleshoppingu. Je to 5 dvd 🙂 Ak máte záujem, tak napíšte ip 🙂

mataharyy
7. feb 2011

Ahoj,
přiznávám celou diskusi jsem nečetla, ale mám dotaz, máte někdo zkušenost se zumbou po porodu? Teď tak dumám co po šestinedělí, abych se nerozpadla 😀 a toto se mi celkem zamlouvá, jen teda nevím jak moc je to zápřah, abych po první hodině neumřela 😎 nejsem totiž hejbavej člověk a krom sportu kolem malého a pak druhého malého nedělám nic, zatím a je to znát mé tělo je na pokraji rozkladu 🙄

zuzikkaa
8. feb 2011

@mataharyy ahoj,ja tiez zumbujem po porode a je to super 😎 .zacla som sice neskor lebo som mala cisarsky ale ak sa citis necakaj.zacnes si svojim tempom a uvidis co tvoje telo zvladne 😀
ja uz teda chodim rok a nemienim prestat,,lebo som schudla na svoju povodnu vahu 😉 😉 😉

mataharyy
8. feb 2011

@zuzikkaa No tak já se zatím připravuju na porod a flákám se, ale potom bych ráda něco začla podnikat, jen jsem právě omezena časem, manžel jezdí na týždňovky, takže čas bude jen o víkendu a právě jsem narazila na tu sobotní zumbu 😵 Ještě jsem uvažovala nad plaváním, kdyby tot bylo nějak jóó náročné 😅 Mě ani tak nejde o váhu (i když to by bylo velmi vítané plus) jako o to že mám problémi se zádama a celkově můj pohybovej aparát upadá, na to kolik mi je se po ránu hrabu z postele jak stařena 😒 Navíc po týdnu s dvěma dětma by hodinka aktivního relaxu určitě pomohla 😎 Každopádně se to vše bude odvíjet od toho jak mi bude po šestinedělí 😅

dorothy77
11. feb 2011

baby čo ste mi písali že chcete napáliť, skolila ma choroba, ale v pondelok dvd už určite odpošlem!!! 😉 🙂 🙂

lili_mia
24. feb 2011

zumba je dobráááá, zatiaľ len cez video, ale vydržím len 10minút, potom už nevládzem a doma nemám motivátor .. no už zbieram odvahu na verejné zumbovanie 🙂

marianka79
24. feb 2011

mna zumba vobec neoslovila 😖 to ale moj názor alebo som asi vždy natrafila na zlú cvičitelku??? ☹

salma22
25. feb 2011

ja zboznujem zumbu nam este pridala den na cvicenie do teraz sme chodili 2x a teraz az 3x to je skvele tesim sa 😀

kawasaki17
25. feb 2011

ja zumbu milujem, je to super cvicenie, cvicim sice len doma podla dvd, ale to mi uplne staci... 🙂

lili_mia
1. mar 2011

@kawasaki17 ahoj a podľa akého dvd cvičíš? stačí mi názv, ja si ho poctivo stiahnem 🙂)) ide sa rovno na cvičebné zostavy, alebo majú niečo v rámci úvodu, niečo ako učíme sa kroky, pohyb?

sendi
1. mar 2011

baby ked si obiednam dvd a budem podla toho cvicit tak by sa mi malo ,,posilnit" svalstvo aj trochu schudnut,vsak?a kolko krat do tyzdny mam cvicit ci tancovat? 😉

kawasaki17
1. mar 2011

@lili_mia och ta to neviem ako sa vola, je tam iba Zumba 🙂 🙂 🙂 mne to stahovala kamoska z netu tiez , takze mam 4 rozne cvicenia, jedno mam uplne pre zaciatocnikov kde som sa naucila zakladne kroky a potom mam 2 tak stredne tazke a potom mam jedno asi hodinove ale tak to je uz makacka 🙂

@sendi na zaciatok staci tak 3-4 x ale to zalezi hlavne od tvojej kondicky... 🙂 ja som zacinala kazdy druhy den kym som si zvykla na cvicenie, ale teraz si zacvicim aj kazdy den, a musim povedat, ze sa po cviceni a vlastne celkovo citim strasne sviezo a mam lepsiu naladu, taky dobry pocit ze konecne aj pre svoju postavu nieco robim 🙂 , milujem endorfiny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lili_mia
1. mar 2011

@kawasaki17 tak potom viem o com je rec 🙂

Basics And 20-Minute Express
Cardio Party
Sculpt And Tone
Zumba Fitness Live! And Flat Abs

toto? 🙂 ja som skusala zakladne kroky podla toho to

https://www.youtube.com/watch?v=qsSrq3HBa7A

a ked zrychlim, tak dopletiem nohy a som na zemi 🙂) no mam este toto video
http://www.akosatorobi.sk/video/1498/-zumba-ryc...

kawasaki17
1. mar 2011

nooo moze byt 🙂
neviem mne to akosi hned islo 🙂 🙂 🙂 az som sa cudovala, ale popravde nikdy som nemala problem s nejakymi cviceniami alebo tancami, hned som sa to naucila 🙂

zuzka6.6.
3. mar 2011

@lili_mia a pls vies poradit, kde sa to da stiahnut 🙂 ?

lili_mia
4. mar 2011

@zuzka6.6. klasicky na nete, zadas do vyhladavaca zumba free download a nieco si vyberies, no a potom das si to stiahnut .. alebo zadaj priamo nazvy tych cviceni kt som napisala

kawasaki17
4. mar 2011

ja sa tiez budem pokusat stiahnut nieco noveho 🙂

matima100
6. mar 2011

ako sa da stiahnut zumba cez net? 😕

olganr
23. mar 2011

AHOJTE Kočky
Chcem Vás pozvat na veľkú🙂🙂🙂🙂🙂:🙂) ZUMBA PARTY:🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 dna 2.4.od 16hod do 18hod KD Rišňovce, kde mate možnosť sa naučť zakladne kroky latinsko-amerických tancov a prijemne sa zabavit. Cena vstupenky je 5€ na mieste a predpredaj 4€ v cene je zahrnute aj obcerstvenie a darček a ak nemate kde nechat svoju ratolesť aj detský kutik. Viacej info a rezervacia vstupenky je na andmartinka@azet.sk
Tešime sa na Vás

vivienkata
27. mar 2011

@norik1 ahoj nasla si uz nejaku dobru zumbu v ke aj ja by som mala zaujem

dorothy77
27. mar 2011

nemáte niekto dvd Emmy Tekelyovej Tajomstvo mojej línie? 🙂 🙂 🙂

dakota14
4. apr 2011

ahojte prosím vás neviete kde by som zohnala tie zumba činky dvd mám stačia mi len činky lacno dajte mi vedieť IP alebo na mail lenka_exlerova@centrum.sk diky

marcovka
5. apr 2011

@olganr škoda že tak daleko 😝 ale išla by som,chodim tiež na zumbu je to suuper 😀

olganr
5. apr 2011

@marcovka
ahojky tak akcia to bola super tancovalo nas asi 90ludi si to zopakujeme ale už asi vonku lebo je krasny cas:D:D:D: a ty kde zijes,??

marcovka
5. apr 2011

@olganr ja žijem na dalekom východe 😀 Prešov a nechystate sa na východ? 😀 to bol žart 😉 ja teraz tancujem doma mam na DVD,ale samu ma to nebaví 😝 tak príjemne zumbovanie 😉