ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

sandra48
13. nov 2010

ahojte baby 🙂 ja na umbu tiež chodím už asi mesiac, je to úplne super, my to mávame v stredu a v piatok, ale rozmýšlam, že by som začal chodiť aj v pondelok niekde do NR, lebo od piatku čakať do stredy je to veľa 😀 ..... chcela by som sa vás opýtať, či máte názvy pesničiek, na ktoré tancujete?!.....a ešte by som chcela, či poznáte pesničku, na ktoru tancujú baby na tomot videu:

https://www.youtube.com/watch?v=Vy4vI5tc2t4

..... ďakujeeeem 😎

janka_pn
24. nov 2010

dnes idem prvy krat! ja som ale strasne drevo, tak sa mi tam snad nebudu smiat 😖

bmonika
28. nov 2010

ahojte maminy aj nemaminy,
no, po dlhom dlhom čase idem aj ja dnes na zumbu, tak uvidíme, či to rozdýcham 😀 😀 😀

veronkaj
2. dec 2010

kto by mi vedel poradiť, nie som expert na pc a pri mojej váhe a výške by som už chcela robiť niečo s mojou váhou, chodila som na zumbu ale tam kde bola ju už nerobia a tak by som ju chcela cvičiť doma,
prosím vie mi dať niekto link kde sa dá zumba stiahnuť alebo je video aby som mala tak hodinu cvičenia???
´dakujem ...

veronkaj
2. dec 2010

keď som pred tehu chodila na zumbu bolo ok, bavilo ma to a potom keď som bola tehotná tak nie, po potrate som asi za 3 týždne išla a dosť ma to bolelo to skackanie nebolo dobre,
ked má niekto rizikové tehotenstvo hlavne v 1 trimestri asi zumba nieje vhodná, ja budem mať znovu rizikové tehotenstvo

miskahryzka8
6. dec 2010

sandra48 ta pesnicka sa vola ceila cruz salsa carnival 😉

mony_ke
14. dec 2010

ahojte...najde sa niekto z presova najlepsie sidl. II alebo III na zumbu?

bubkaci
23. dec 2010

Ahojte chcela by som sa opýtat či má niekto doma zumbu na dvd....velmi by som ju chcela.....Dakujem

kacenqa
29. dec 2010

ahoj neviete niekto o cviceni v BA v doobednych hodinach? najlepsie vrakuna-biskupice-ruzinov...al. nove mesto-krasnany-zaciatok race

vsetko, co som nasla doteraz su same vecerne hodiny, co mi pri 2 malych detoch nevyhovuje, vecer byvam uz dost vyflusnuta...a na doobedie by som si vedela vybavit mamu na strazenie, bud u nich alebo u nas doma, preto tie 2 lokality...

jahodka789
10. jan 2011

Ahojte,
neviete nahodou poradit,kde sa cvici v Piestanoch zumba? Chcela by som to tiez skusit.

krtica11
14. jan 2011

ahojte baby nevie te mi niktora poradiť kde by som si mohla stiahnuť zadarmo zumbu chcela by som to skusiť doma cvičiť . 🙂

natashkaa
14. jan 2011

ahojte je ZUMBA aj v Bernolakove ? neviete?

jocika
14. jan 2011

Ahojte chcela by som sa opytat ci neviete nahodou kde sa cviči zumba na Dlhych Dieloch v Bratislave

mykky
16. jan 2011

Ahojte, aj ja som blázon do zumby 🙂 super, že je niečo také, kde sa spája príjemné s užitočným. Aj ja mam doma DVD, ale chcela by som ZUMBA flats abs (na posilňovanie brušných svalov)...nemá niekto?

silvisna
17. jan 2011

@pegas174

Ahoj prosim ta, kedy je ta zumba v senci a o kolkej> Rada by som tam chodila 🙂 a kolko este stoji vstupne ? Daj mi prosim vediet, dakujem velmi pekne.

pegas174
18. jan 2011

ahoj, no ja v senci uz necvicim, ale kamaratka ma hodiny na seneckom gymnaziu na pesej zone stredy a piatky o 19,30.
cenu bohuzial neviem, viac info najdes na facebooku v skupine zumba s katkou kralova pri senci.
urcite sa u nej zabavis. pa

pegas174
18. jan 2011

@natashkaa hodila som to do googlu a bernolakova sa zrejme zumba necvici, skus niekde na okoli, viem ze sacvici vo velkom biely

monika_123
18. jan 2011

@mykky ja mám ,ale to je len jedno cvičenie 20minútové, neviem či ty chceš celé dvd flats abs alebo ako 😕

lulu4
19. jan 2011

@monika_123 ahojcek prosim ta a na co konkretne je zamerane to cvicenie co mas na tom DVD, ci to je take roznorode? nerozumiem sa moc do toho ale chcela by som s tym zacat, som 4 mesiac po porode a uz by bolo na case s niecim zacat 🙂 dakujem krasne

monika_123
19. jan 2011

@lulu4 ahoj, no na tom dvd je asi zo 8 cvicení sa mi zda...kazde ma asi tak 20minut, a je to rozne, jedno napr na nohy, druhe na brucho,na posilovanie a taak 😉

lulu4
19. jan 2011

@monika_123 ahoj a keby sme sa nejako dohodli ze ti zaplatim cenu dvd a postovne vedela by si mi ho napalit a poslat postou? dakujem

smarti
19. jan 2011

@monika_123 tak ako lulu, aj ja by som chcela, koľko by stálo dvd + poštovné?

monika_123
19. jan 2011

@lulu4, @smarti no jasné môžeme sa tak dohodnúť. ja kúpim dvd napálim to a môžem Vám to poslať. A aká bude cena?? 😀 do 2€ sa zmestíme určite 😅 dohodneme sa cez IP, ja zajtra kupim dvd a ozvem sa vám

smarti
19. jan 2011

tak to beriem

smarti
19. jan 2011

@monika_123 tak to beriem

lucadra
24. jan 2011

@monika_123 ahoj, chcem sa opýtať, ci máš už to dvd, ci by sme sa mohli nejak dohodnúť, zatial totiž tancujem podla youtube a dvd by sa mi zišlo🙂

ivonka13
25. jan 2011

jéééj, dievčatá, prosím, strašne by som potrebovala DVD zumby, takisto cvičím zatiaľ podľa youtube.... vieme sa nejako dohodnúť? please.... 🙂

dorothy77
25. jan 2011

@ivonka13 ahoj, napálim ti ak chceš

aaalzbeta
25. jan 2011

ahojte ,aj ja by som chcela dvd 🙂

ivonka13
26. jan 2011

@dorothy77 och, tak to by som ti bola veľmi vďačná.... ako by sme sa dohodli? mohla by si mi to poslať?