ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

mima1
15. apr 2009

zatial len tak z dialky smirujem. ale urcite to vyskusam potichucky doma... 😀

madulka
autor
15. apr 2009

Tak baby, ideme na to, nie? 😉 😉 😉 je to úplne super, a vyzerá to byť aj dobrá makačka 😝 😝 😝 ale na mňa to pôsobí úžasne, určite sa niekam vyberiem a skúsim to 😎

terezka044
15. apr 2009

ja tiez kukam videa stale. je to perfektne. som si zacala tancovat a potom mi brucho povedalo ze "este pockaj dva mesiace, inak umres" 😀 😀 😀

mima1
15. apr 2009

terezka asi pockaj. lebo inak babo bude tancovat hned na sale ked porodis 😀 😀

madulka
autor
15. apr 2009

Ale ja to nebudem skúšať doma, nemám dosť silnú vôľu a samú by ma to nebavilo 😒 . Mne sa strašne páči tá atmoška v tom fitnesscentre, to je úplne super. Tam musíš dobiť baterky totálne 🙂

melory
15. apr 2009

mne sa to velmi paci

lucaska
15. apr 2009

ahojte,tak to vyzera uuuplne super.........musim to pokuk kde by sa dalo cvicit tu u nas v Tn.... 😉

renca3
16. apr 2009

ma len tak nadhadzovalo na stolicke, ako som to pozerala. urcite to pojdem skusit. tesiiiim.

angelik
16. apr 2009

no mne sa to veeelmi paci, ale netusim, ci sa to u nas niekde cvici, a neviem, ci by som mala cas ist
radsej doma, ak zozeniem dvd 🙂

pipi1211
16. apr 2009

ahojte baby vcera som vas tu trochu citala a tiez sa mi to strasne zapacilo 😀 na nete som nasla, ze na vazovovej to robia tak som im napisala ci maju este volne miesto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terezka044
16. apr 2009

mima, hej musim 😀 ale ked budem zotavena tak vyskusam doma na dvd 🙂 a mozno maly bude mat rad tancovanie, 😀

babulka
16. apr 2009

Tak to je uplne super, na toto by som sa dala nahovorit aj hned. Kde v BA to funguje?

renca3
16. apr 2009

uz som to nasla v Relaxxe. skoda, ze ide tak neskoro 20:20.

babulka
16. apr 2009

Akurat som pozerala ten Relaxx, mam tam permanentku, ale je to fakt dost neskoro...este ten Golem, ale tam som nikdy nebola, alebo Family Fit, tam som chodila, ale neviem, tam nechodi vela ludi, tak ci by to vobec zacalo....

pipi1211
16. apr 2009

babulka ked si das do googla zumba bratislava tak ti to vihodi par stranok. mne sa to najviac paci na tej vazovovej lebo som z ruzinova cize to je relativne blizko a cas je v pondelok 17.45 co je v poho lebo neskoro by som ani ja nemohla 😒

pipi1211
16. apr 2009

a to family fit je kde? tam to kedy zacina?

pipi1211
16. apr 2009

uz som to nasla len neviem v akej casti ba to je 😅 😅 😅 😅 😅

pipi1211
16. apr 2009

a este sa chcem spytat v tom kutiku niekto aj tie deti strazi ci ako to je? 😅

babulka
16. apr 2009

Pipi, je to v Petrzalke, v Danubii, pri Carrefoure. Ten detsky kutik tam, pokial si spominam, nik nestrazi, je to skor pre vacsie deticky, aj ked je tam niekto na recepcii, ale cielene tam nik deti nezabava.
Ale inac choidievala som tam aj trikrat do tyzdna, este pred tehu, a teraz obcas zajdem do posilky a bola som aj na salse, ale uz to tam nie je ono...A cvici sa len od 5 ludi, takze niekdey sme sli domov, lebo sme boli len tri.

mima1
16. apr 2009

tie co pojdete skusat tak potom hodte info ake to bolo. ja mozno niekoho nahovorim nato tiez. sama nepojdem.

janazuza
16. apr 2009

Ahojte. Dnes som našla túto tému. Nikdy som o tomto nepočula a vyzerá to SUPEEERRRR 😀 😀 😀 😀

mima1
16. apr 2009

mne to ucarovalo lebo to neni take to klasicke pachtenie odkial vychadzaju vsetci z jazykom pod kolenami 😀 😀 ale mozno len sa to zda

marse
16. apr 2009

v BA sa to cvici v DNV v Rolande a je to super 😵

pipi1211
16. apr 2009

mima no to sa ti podla mna len zda 🙂
mne to strasne ucarovalo z dovodu ze milujem latinu a aj tanec takze spojim prijemne z uzitocnym 😀 tak sa na to tesim ze pojdem asi aj sama 😀 ked mi odpisu z tej vazovovej ze maju volne miesta nepridali by ste sa niektora? 😎

pipi1211
16. apr 2009

tak volala som na tu vazovovu a vzdy sa treba objednat den dopredu a ked je to mozne tak uz o 8.00 tam volat ked otvaraju lebo je o to strasne velky zaujem cena na hodinu je 4eura a maju aj pernamentky. idem sa akurat zistit ci mi ma kto postrazit dcerku a ked hej tak tam idem hned v pondelok o 17.45 tak ak chcete ist dajte vediet 🙂 ak chce niekto link na ich stranku tak mi napiste ipcko 😀 😀 😀 😀 😀

luci
16. apr 2009

cvicia to aj v golem clube v auparku a avione.....

kobyliacik
16. apr 2009

škoda, že je to len v BA a v novom meste nad váhom ☹

mima1
16. apr 2009

tak ja som sa rozhodla kupit tie dvd. posielam objednavku este dnes. 🙂 tak som zvedava co to bude a ci to nezapadne prachom. ak nie tak zumbujem o sto sest 😀

dia2006
16. apr 2009

Aj v Leviciach! 🙂

mima1
17. apr 2009

ahojte kedze mam stale dake ip ohladne tej stranky odkial som objednavala dvd a poradila mi ju kotenko tak ju sem dam. dvd bod kawarmacher bodka com snad to admin nezmaze. ak to tu nemohlo byt tak prepacte. 🙄 😅