ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

pegas174
29. sep 2009

ahojte, je dost mozne ze v blizkej buducnosti bude zumba aj v Trnave. 🙂

ralanka
4. okt 2009

ahojte baby aj mne sa to veľmi páči a kedže u nás nič také nie je aspon neviem o tom tak mi to manžel stiahol cez neaké forum je to verejne prístupné a mali by byť 4 až DVD ak niekto nemá možnosti môže cvičiť doma 😉 🙂

bibi1711
4. okt 2009

Ahojte, mozem sa opytat na cenu jednej hodiny na bernolaku? Dakujem

pollyanna
4. okt 2009

ahojte, mozete mi niekto poslat do ip kde sa daju kupit alebo stiahnut zumba DVD? dakujem

marianka79
4. okt 2009

pegas jéééj na to čakám určite hned pojdem asi to bude v Pohode však?

ooo
4. okt 2009

bibi - 3 €

renca3
7. okt 2009

este stale je to v Bernolaku taka masovka? bola som tam raz v lete. predpokladam, ze v chladnejsich mesiacoch to bude este hustejsie. 😉

bibi1711
7. okt 2009

Ahojki, ooo dakujem za cenu...vcera som bola-velka spokojnost. Ako jedna velka diskoteka. Super.

paola.o1
7. okt 2009

Caute zumbacky, nieje medzi vami niekto kto byva vo viedni? ja chodim na zumbu do danube clubu, ale hladam nieco ine, lebo stale tu tancuju to iste a furt si davaju pauzu a chlemcu vodu a navyse platim 10 eur za 50 minut. Nepoznate niekto nieco lepsie?

ooo
7. okt 2009

bibi - aj ja som bola. 🙂 vcera bol dost natresk, ale bolo super. akurat, ze prekvapko. bola nova choreografia. 😀 minule som sa tesila, ze som sa uz ako tak chytala a vcera som zase len skackala. 😀 ale aspon som sa dobre nasmiala. 😀

kepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frankie76
11. okt 2009

ahojte, trochu som si to tu pozrela a videla som, ze niektore z vas tu maju link na dvd zumba, na ktorych su perfektne a hlavne pomaly vysvetlene kroky. ked je tu niekto, kto ten link ma, tak pls. velmi mi to pomoze, lebo si chcem zumbu na hodinach vychutnavat!!!! dakujem.

hallion
19. okt 2009

zumba je fakt fantasticka!! ja uz to cvicim vyse roka a nedovolim si vynechat jednu hodinu.. to ani neni cvicenie, to je skor tancovanie, ktorym sa uzasne chudne, formuje postava a zaroven si uzivate super atmosferu.. to ide samo od seba!!! ja to sice cvicim v zahranicim ale som max rada ze uz sa to rozbieha ja na slovensku.. som si ista ze sa vam to bude vsetkym pacit!!! Zumbaaaaaa 🙂

pablis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
auriane
24. okt 2009

Tiež som bola na zumbe v Petržalke v Danubii. Tento týždeň prvýkrát. Najprv ma chytil záchvat smiechu nad sebou a tiež to nebolo moc optimistické, keď som videla v zrkadle to svoje ťapkajúce sa telisko a červenú potiacu sa hlavu. Ale bola som uchvátená a už teraz sa neviem dočkať ďalšej hodiny!!!

karolina1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tynushqa
26. okt 2009

Ahojte,
je tu niekto kto chodi do dubravky na Zumbu?

pablis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucaska
29. okt 2009

pablis,no tak to je suuuper...uz len niekoho nato nahovorit nech nejdem sama a ideme na vec... 😉 😉 😉 😉

hopsendo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolina1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludka111
2. nov 2009

Ahojte,
neviete, či sa cvičí zumba aj niekde v Žiline ? Dík za info.

pegas174
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka1308
2. nov 2009

Ahojte zumbáčky a zumbáci
😀
pablis, chcem sa ťa spýtať v nedeľu sa zumba cvičí vo fitku DAFE o 10.00? Koľko tam prosím ťa býva ľudí a koľko je poplatok ?Jedno cvičenie je hodinové a je potrebné mať tenisky zrejme keďže sa veľa skáče? 😅
Díky za odpoveď, chcela by som začať ale nie keď je hlava na hlave 😒

ivki23
16. nov 2009

ahojte, v Nitre sa cvičí Zumba v nových veľkých priestoroch (spoločenská miestnosť) v Študentskom domove pri SPU ,
tancujeme Salsu, reggaeton, cumbiu, merengue...

sunny1112
16. nov 2009

ahoj tynushqa, ja chodim v nedelu do Iuventy a je to tam super...🙂

sekundanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paola.o1
17. nov 2009

ved si vygugli na kolkych miestach a v akych lokalitach sa v ZA a v PB zumbuje a cvic tam, kde to este nieje...

sekundanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misurka77__2
18. nov 2009

Ahojte. Nechcete sa niekto pridat a chodit na zumbu tu v BA, tiez nemam s kym chodit. Ak by ste sa rozhodli, tak mi dajte vediet. Ahojte