ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

dendulka999
8. sep 2010

@mima1 Ahojky chcela by som ta poprosit či by si my tiež neposlala IP adresu kde si si staiahla tu zumbu, moooc dakujem

majkas
16. sep 2010

ahojte, uz ste boli niekde cvicit tu zumbu? ja sa chystam prvykrat do family fit v danubii v pondelok o 18.05 na latino zumba 🙂 neprida sa niekto? @llumka,hm?

llumka
17. sep 2010

@majkas anooo pridam sa, este som nebola na zumbe

ypsinkova
17. sep 2010

@majkas vo family fit line je to dobré a škoda,že v pondelok nemám čas ☹

majkas
17. sep 2010

@llumka tak sa stretneme tam niekde v satni, ok? potom do mna stuchni kebyze ta nespoznam podla foto 😉
a co ste nemohli spat ze o 2 rano prispievas na kona?

@ypsinkova tak sa pridas ten buduci,hm?

ja uz by som konecne chcela chodit pravidelne lebo furt si len hovorim a skutek utek tak dufam ze toto bude dobre. ja som bola na zumbe dvakrat a celkom sa mi pacilo aj ked teta cvictelka to mala take vaic aerobikove ako tanecne.
a aj sa tesim ze je to v takom pre mna normalnom case kedy este mala nejde spat lebo uspavam ju vecer len ja

jarkakosice
17. sep 2010

Košické zumbažienky 1.10. bude 1. slovenská ZUMBA Party Night v Košiciach v hale Casossport,
bližšie info na facebooku v skupine ZUMBA KOŠICE s Petrou, tam je rozpis celého programu. Alebo do vyhľadávača Zumba Košice s Petrou. Keďže bude aj disco, prídu si na svoje aj polovičky. Už sa teším 🙂))))

majkas
20. sep 2010

kuk

hlasim ze dnesna zumba bola super, po 15 minutach som sice bola grogy ale pacilo sa mi. uz sa tesim na dalsi pondelok 🙂
@llumka ako? nemas svalovicu? ja zatial nie, uvidime rano 🙂

llumka
21. sep 2010

@majkas aj mne sa pacilo od dneska mam trochu svalovicu na stehnach a bokoch

vejula
21. sep 2010

čafte zumbačky.. Tak ja som si občas zazumbovala u nas v žiline ale už som dlhšie nebola... akosi sa mi stale nechcelo riešiť niekoho ku malemu. Ale dufam že sa čoskoro zas rozbehnem

tinika
23. sep 2010

ahojte, tak som sa konečne dozila zazraku a ZUMBA sa cviči hned u nas v telocvični tak prvykrat chodim aj sama a neriesim s kym pojdem a či sa mi chce cestovat cez cele mesto 🙂 tatko si uziva maleho a ja si skackam na zumbe 🙂 snad aj niečo zhodim 🙂

adka12
26. sep 2010

baby nemáte niektorá zumbu na DVD alebo CD? Kúpila by som napálené.

mimka54
27. sep 2010

adka ja ti to napíšem aj pošlem

mimka54
27. sep 2010

* napálim

majkas
27. sep 2010

@adka12 mam aj ja ale doma to neni ono lebo to si mozes kedykolvek vypnut 😉

a dnes sa ide cvicit zas, dufam ze bude tak dobre ako minule 🙂

eaka
27. sep 2010

baby, ja by som strašne chcela ísť na zumbu s dcérkou (5r), o takom ste nepočuli? alebo teda, ak to tu číta nejaká inštruktorka, tak som objavila dieru na trhu a prosím, zaplátajte ju niekto! 😉 (nemyslím zumbatomic - zumba pre deti, ale hodinu zumby, kde by sa mohli vyblázniť maminy so svojimi dcérkami 😉

aloacik19
27. sep 2010

ahojte,
tak bola som dnes s kamoškou na zumbe a paráda to je.... 😉 doma by som to asi tak necvičila,proste tá atmosféra to robí svoje....vrelo odporúčam....som zvedavá,či zajtra aj postavím.... 😀 😀 😀 ale bolo super.... 😝

llumka
27. sep 2010

@majkas ako bolo?ja som nemohla mala som necakanu navstevu vrrrrrr 😠

majkas
28. sep 2010

@llumka bolo super, ale myslim ze minule ma to nadchlo viac lebo teraz bolo viac pomalsich pesniciek. ale aj tak to dalo zabrat 🙂

viera386
9. okt 2010

@lucinkaja Ahojky,hľadám dvd na stiahnutie na Zumbu .Prosím poraď,ako to mám stiahnuť.ďakujem.Viera

gani
21. okt 2010

Ahojte, nevie mi niektora poradit ako sa nakontaktovat na nejaku inštruktorku zumby (Pieštany-Nitra-Topolčany)rada by som ju dotiahla aj k namJe nás asi desť kamošiek čo chceme spravit niečo zo svojou postavou a zabavit sa pri tom a určite by sa našlo aj viac ludi keby nemuseli cestovat do už spomínaných miest.

daska58
21. okt 2010

@zajo79 ahojky, takže zumba je na klokočina a skoro stále vo fitku v lipe, aj doobeda.paq

lucik106
22. okt 2010

Ahojte, môžem sa vám tu trošku vtierknuť a opýtať sa, či niekto nemáte skúsenosť, či by ste mi nemohli poradiť: dojčím a chcela by som chodiť na zumbu, je možná takáto kombinácia? asi treba začať pomaly, aby nebola svalovka...

majkas
24. okt 2010

@lucik106 aj ja este dojcim, ale uz je to trocha o inom, kedze uz papame takmer vsetko a mliecko pije len rano a vecer, a pripadne v noci. Ked som isla ja prvykrat na zmubu (Tami mala asi 9 mesiacov) tak som sa bala, ci nahodou nebude odmietat mlieko kvoli inej chuti (vraj moze byt kyselkave z kyseliny mliecnej co sa tvori ked mas svalovicu), ale mala pila v pohode bez problemov.
takze asi to len musis vyskusat, mozno to bude tiez bez problemov. pripadne si vopred odstriekaj mliecko do zasoby a kebyze mala nechce to po cviceni tak jej das to odstriekane 😉

lelens
25. okt 2010

@lucinkaja
ako to prosim ta stahujes mne to nejde... dik

martinka1990
25. okt 2010

ahoj ja chodim na zumbu už druhy mesiac a je to super chodim na nu tu v Ba a presnejšie ako je miletičova fit café su super nebudš lutovat.Martina 😉

ngelik
27. okt 2010

Ahojte objavila som najlepsiu Zumbu v Ziline ----- http://www.zumbazilina.sk/ ----- odporucam vsetkým babam vyskusat, velke priestory a pritmie u mna VELKE plus oproti ostatným!

sunsflower
29. okt 2010

čafte 🙂 chcela by som začať chodiť na zumbu v Trnave keďže tam tento rok trávim veľa času kvôli škole, nepridá sa niekto ku mne?🙂 aby ma mal kto motivovat ked sa mi tam nahodou nebude chciet ist:D tesim sa ak sa niekto najde 🙂

meggi2
12. nov 2010

ahojte dievčatá...neviete náhodou kde a kedy sa tancuje zumba v Martine..??

dakujem..majte pekný deň..

laurelle
13. nov 2010

Ja na zumbu chodím pravidelne už vyše roka a za tú dobu som nechcene schudla 10 kíl .. Keby je to fakt len o chudnutí tak je to naozaj dobré .. Ja na zumbu chodím iba pre zábavu,odreagovať sa,pokecať s kamoškami o iných veciach ako sú detské starosti .. Fakt odporúčam .. 🙂

jannulka
13. nov 2010

meggi2 ahoj zumba v martine sa cvičí v piatok a v nedeľu na ľadovni - pri penzióne ľadoveň od 19.00 do 20.00 a myslím, že vo štvrtok je na veľkej plavárni v martine.