ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

mima1
17. apr 2009

nie ze by sa mi to akoze nechcelo pisat do ip ale nie vzdy som tu. a obcas chodim aj do prace 🙂

pipi1211
17. apr 2009

ahojte baby tak som objednana na pondelok na tu zumbu 😀 😀 😀 😀 potom vam napisem ako bolo 😀

bibula
17. apr 2009

babenky aj ja by som sla-tiez bratislava.-) 😀

majula
17. apr 2009

Ahojte...ja chodím cvičiť do Relaxxu, na zumbu som sa zatiaľ nedostala, ale po prečítaní tejto témy sa tam pôjdem pozrieť v pondelok...ak budete chcieť, môžte sa pridať. V detskom kútiku detičky postrážia, len o 20.15 už asi bude strážiť tatino doma 😉

pipi1211
17. apr 2009

maji a kde je ten relax? 🙂

majula
17. apr 2009

moni relaxx je tá veliká presklená budova oproti auparku 😉 je tam super...no ty to máš ďaleko, takže ani ťa nejdem presviedčať, aby si išla 😀

pipi1211
17. apr 2009

a tam je aj ta zumba?

majula
17. apr 2009

Jasné, je tam v pondelok a v stredu, pozri si link:

matima100
17. apr 2009

kocky a ta zumba sa cvici aj v Kosiciach?? 😅 😅 😅 nejako to neviem nikde najst 😠

mima1
17. apr 2009

matima neviem ci ti to pomoze ale skus. v utorok tam nieco pisu o zumbe. ale nepoznam to u vas tak neviem kde sa to nachadza snad ti to nieco povie 😉

mima1
17. apr 2009

zabudla som ti hodit link 😀 😀

loginka
17. apr 2009

zumba je naj, co sa tyka aerobickovych aktivit, aspon pre mna
super zabava, nikdy som sa na nicom tak nevypotila, ale bavi ma to
chodila som na Vazovovu, ale teraz chodim do Golemu (avion) ku Jurimu

bibula
17. apr 2009

no ja som si stiahla z yutube je ich tam plllno,zmenila a pozrela som si 20 minut v telke-priznavam.tatial len pozrela🙂 😀 😀

zoeno.1
18. apr 2009

no baby!vcera vecer som sem kukla,ze o com to pisete a tak ste ma navnadili na zumba fitness,ze mi tie dvd muzicek musel kupit cez ebey este pred tym ako siel spat 😀 😀 😀
....tak uz sa chvejem,ze kedy mi pride balik 😅 😀 😀

sjuzocka
18. apr 2009

jeeej zumba, to som uz velmi davno skumala a dobre ze ste mi to pripomenuli, cas rozhybat sa, tak som odhodlana ist, bratislava - kto sa prida? a kam pojdeme? 🙂 najlepsie nejaka petrzalka asi. mozno ten golem alebo ten relaxx. aj ked neviem co to stoji. tanec ma vzdy bavil, cvicenie ani nie, tak toto by mohlo byt pre mna 🙂

janaj15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoeno.1
18. apr 2009

http://buuda.blogspot.com/2008/11/zumba-fitness...
tu by sa to malo dat stiahnut,skoda ze som to nevedela skor 😒

mima1
18. apr 2009

zoeno preco neskoro. ved staci neprebrat balik 😅 😕 🙄 a stiahnes to tam

zajo79
18. apr 2009

kocky,neviete ci sa uz zumba cvici aj v Nitre? 😕

sisidl
19. apr 2009

Ahojte 🙂
loginka .Ake je to v avione?chodi tam vela bab,musim sa objednat?aj mna to velmi oslovilo,mam aj dvd,som si stiahla,ale asi to neni ono doma cvicit..
a Avion mam najblizsie..dakujem

katy1979
19. apr 2009

jeeej co ste to objavili to musim vyskusat 😎

majula kukni ako to vyzera v relaxxe.
inac nevies ako funguje ako dance aerobic tam? ja som chodila niekedy na nike dance do inpulzu ale relaxx mam blizsie. tak hladam nieco podobneho.

babulka
19. apr 2009

Sisi, budeme chodit spolu? 🙂

cipsinka
19. apr 2009

babyyyyyyyyy to je ina pecka co ste tu davali videa ja uz hodinu tancujem v obyvacke a neviem prestat 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
19. apr 2009

no idem pokracovat a zajtra sa v posilke ani nepohnem 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zoeno.1
19. apr 2009

mima1 ked ja som to uz zaplatila cez net 😅 😒

mima1
19. apr 2009

jaaaaj no to uz tazko no. 😅 keby sa dalo urobit storno aspon.

zoeno.1
19. apr 2009

neda,uz ked som to teda vyhrala na aukcii,nebolo by to fer.vsak mozno to posuniem dalej 😉

zoeno.1
19. apr 2009

nechcete niekdo kupit 4dvd zumba fitness 😀 😀 😀

mima1
19. apr 2009

jaj tak. no tak predas mozno. ja som skusala trosku krepcit podla videjka ale poviem vam ina makacka premna. 🤐 😀

zoeno.1
19. apr 2009

ma napadlo,ze dufam ze je to vhodne pre kojace maminy....ale snad hej 😅 😕