Zvláštna kamarátka

lu4444
22. nov 2016

Ahojte,
rozhodla som sa napisat a vidiet nazor aj inych ludi. Mam kamaratku ktora sa stretava s muzmi z internetu, lebo nema vztah. Na tom nie je nic zle, az dokial som nezacala mat jedno zvlasne podozrenie. Vacsinou sa stretava so zahranicnymi muzmi a vraj skusa stastie. Su vraj gentlemani lepsi ako slovaci, chce vztah, no na rodinu sa neciti.
Raz ma pozvala na veceru do hotela, lebo to bolo v cene a ten muz svajciar s ktorym sa stretla, musel odcestovat o den skor z hotela, boli spolu asi 2 dni a viac sa uz vraj nevideli, lebo on sa uz neozval.
Minule bola v budapesti mala sa tam stretnut s jednym nemcom vraj si volali asi mesiac a mali byt spolu asi 5 dni a pozerali pamiatky, Co sa tykalo spolocneho pobytu v hoteli mali vraj oddelene izby. Raz bola v nemecku za inym nemcom bola u neho asi 3 dni, ze jej ukazoval pamiatky atd.
Neviem ci to je moja paranoja, no nadobudam dojem, ze robi moja kamaratka je odborne povedane spolocnicka"? Alebo sa mi to len zda? Pytat sa jej na take veci nechcem, lebo vraj hlada vztah. Predstava, ze mam kamaratku co chodi s muzmi za peniaze je dost desiva.
Dakujem za postrehy.

dekys
22. nov 2016

Jasne ze spoločníčka

girlnextdoor
22. nov 2016

Každý si zarába tak ako vie 😀

threetail
22. nov 2016

Nie je to jedno? Je to jej život a jej voľba ak spoločníčka je

bosoriak
22. nov 2016

@lu4444 A preco ta to tak zaujima? Bud je to kamaratka a vtedy sa s tym clovekom bavim, pretoze mame spolocne temy a spolocny humor alebo to nie je kamaratka a vtedy sa s nou nebavim. Predpokladam, ze s nou nechces mat vztah, takze tato oblast ta moze zaujimat cisto len z kamaratskeho hladiska. Ak ti povie, ze hlada vztah, tak jej mozes verit alebo nemusis. Ale pravdou je, ze je to jej sukromna vec a ak by aj robila spolocnicku, nijako to nemeni jej hodnotu ako cloveka. Ak pre teba ano, tak sa s nou prestan bavit. Jednoduche 🙂

marcelatje
22. nov 2016

Preco desiva? Su to zeny ako vsetky ostatne len zarabaju pohodlnejsim sposobom 😂😂😂 ved keby aj bola spolocnicka zato z teba neodhryzne toho sa bat nemusis.

nela1916
22. nov 2016

Hm mne už by prišlo divné aj to stretávanie s toľkými mužmi a zásadne zo zahraničia a zásadne z netu - prečo si tie pamiatky nemôže pozerať len s jedným alebo s dvomi, Na mňa je to veľká striedačka. Jednu takú som poznala, ale tá sa špecializovala len na mužov z istej krajiny, do ktorej sa jedného dňa vybrala, urobila si tam výletisko jak hrom a všetkých ich aj s rodinami ponavštevovala. Pokiaľ mi je známe, robila to z čistej pasie, možno z depky, možno zo snahy dobehnúť niečo zameškané, tiež nemala vzťah a deti už mala odrastené. Tiež mi to práve nie je sympatické. Však ju ešte chvíľu pozoruj a pri vhodných príležitostiach sa jej pýtaj, nekomunikácia iba dáva priestor pre dohady a konšpirácie.

sardinka32
22. nov 2016

@lu4444 Tak povedala by som, ze moze byt spolocnicka a Tvoje tusenie je spravne, ale! mozno sa len snazi zbalit nejakeho cudzinca, aby si zabezpecila "lepsiu" buducnost...a praveze ju vyuzivaju ti cudzinci na sex. Doma chlapik povie, ze ide na sluzobku a uzije si s Tvojou kamoskou a tak ako si pisala, uz sa jej viac neozve. V kazdom pripade ale Ty nemozes riesit jej zivot. Nie si si ista, lebo sa jej to nechces opytat a tiez by Ti ani nemusela povedat pravdu. Ak Ti to tak velmi vadi, tak potom s nou skus ak nie uplne, aspon ciastocne obmedzit kontakt. Osobne by som to ale neriesila...aj keby spolocnickou bola, je to jej vec.

marcelatje
22. nov 2016

@sardinka32 a ty by si to povedala zene ktoru desi uz len ta predstava? 😌

lu4444
autor
22. nov 2016

@nela1916
ahoj ani mne to nie je sympaticke ked si predstavim, ze mam kamaratku jemne povedane najstarsieho remesla 😝, vraj hlada vztah. Jasne je to jej vec.

marcelatje
22. nov 2016

@lu4444 Ale ved kvoli tomu ze (mozno) spava s chlapmi za peniaze nemusi byt zlym clovekom......
To by som kludne mohla povedat ze sa mne sa hnusi clovek co kyda slonie hovna 😂

nela1916
22. nov 2016

@lu4444 Tak počuj, ale nemusíš to s ňou ešte vzdávať. Skús jej klásť vecné otázky pri vhodných príležitostiach a nenápadne vyzvedieť pravdu. Teda skús urobiť trochu viac, aby si svoje podozrenie potvrdila alebo vyvrátila. A ak to nepôjde inak, preruš s ňou kontakt. Aj ja som sa dlhé roky kamarátila s osobou, ktorá sa v zrelom veku začala správať dosť rozpustilo, a to som jej roky vešala na nos, ako ma deprimuje presne také správanie ľudí, ako časom začala predvádzať ona. Ľudia sa menia vekom, alebo nám o sebe neprezradia veci, cez ktoré by sme sa nepreniesli. Prinajhoršom si iba priznáme, že toto nie je človek, s ktorým chceme zdieľať život.

liz_lemon
22. nov 2016

@lu4444 mozno si mysli, ze sa jeden z nich do nej zamiluje 🙂

sissy27
22. nov 2016

@lu4444 ak aj áno, tak aký problém? je to čisto jej osobná vec... ak ti sedí povahovo a máš si s ňou čo povedať, tak ti môže byť úplne jedno, či sedí v lidli za pokladňou, šéfuje ministerstvu alebo predáva svoje telo...
alebo inak sa spýtam - ak by si mala kamošku, ktorá má proste rada sex a užíva si ho rôznymi spôsobmi, bol by to pre teba problém, vadilo by ti to? či len to ti vadí, že za to možno berie peniaze alebo nejaké iné výhody? lebo vieš, sex majú aj iné ženy a poväčšine to robia zadarmo a nikto na ne nepozerá škaredo...
kamoška kedysi robila striptérku, a bavím sa s ňou úplne rovnako celý život, nie je to pre mňa dôvod ukončiť kamarátstvo... poznala som ju 10 rokov predtým, ako sa na to dala a je to ďalších viac ako 10 rokov, čo to už nerobí...

dominika6
22. nov 2016

@lu4444 logika...ked vieš aké má zamestnanie a vidíš čo všetko si dopraje tak za minimálnu mzdu to asi nebude...

obsadenemeno
22. nov 2016

@lu4444 ale no, nebud moralistka...... je to jej zivot. Ak je dobra kamoska, nemala by si mat problem sa jej na to opytat..... ci uz robi spolocnicku alebo len "hlada"......

sense
22. nov 2016

Nuz ak je to kamaratka nemala by si problem sa jej to rovno spytat,..... Mala som kamaratku za mladych cias kt mala rada sex a chlapov striedala ako ponozky... Jedze bola zena aj sa o nej suskalo po meste ze je k...a keby je chlap bola by suknickar al. Macho... Raz som jej povedala ze mat jej povahu a sex.apetit spravim si z toho zarobkovu cinnost....povedala ze nie je ani zlatokopka ani stetka... Po case z toho "vyrastla" ma muza a tri deti zije pokojnym zivotom....mozno ta tvoja kamaratkachce dobehnut zameskane al dufa ze sa do nej cudzinec zamiluje....

sardinka32
22. nov 2016

@marcelatje No ale to o sebe zrejme nevedia...teda ze ci ta jedna naozaj robi eskort a ze tej druhej, ktora to tusi, je z toho nevolno od zaludka pri tej predstave. :D Naj kamosky zrejme nie su. Mna osobne by toto trapilo len v pripade, ak by sa jednalo o moju rodinu.

alaguema
22. nov 2016

@lu4444 je to jej vec. Respektuj jej sukromie a ak ju mas rada, prijmi ju taku aka je. Nechapem, preco furt ludia riesia inych ludi...nemusis sa stotoznovat so vsetkym co robi. Kazdy mame iny pribeh.

sibalka21
22. nov 2016

Je to jej vec, preco sa do toho staras? Uziva si zivot, je slobodna nech sa zabava ako sa jej paci.... Aj keby robila spolocnicku, nieje stetka, a dobre si zarobi... Nestaraj sa do toho lebo sa este popalis a ty budes zla...

ajana1
22. nov 2016

neuveris ale ja som tiez randila vacsinou s cudzincami a ziadna spolocnicka som nikdy nebola. Ak by aj robila takuto cinnost je to cisto jej vec a teba do toho nic. Je to jej zivot a ona musi niest nasledky svojho konania ;)

nyusika
22. nov 2016

ja som teda asi stara konzerva a ja by som sa nevedela kamaratit so zenou, ktora strieda chlapov ako ponozky.
jasne, ze kazda hladame toho praveho, ale to neznamena, ze po zoznameni hned vleziem chlapovi do postele...pardon, pozeram sa na pamiatky v cudzom meste a v hoteli.

ja si za kamaratky vyberam zeny, ktore vyznavaju podobne moralne hodnoty, ako ja.

lu4444
autor
22. nov 2016

Dakujem za vsetky burlive reakcie, konfrontacie a nazory ................ano je to kazdeho vec a kazdy mame svoj zivot atd. Kazdopadne sa zariadim podla seba a podla svojho pocitu.

puklica13
22. nov 2016

Nic v zlom ale co je teba do toho co robi? Osobne...za mna desivejsie zistit ze manzel je najomny vrah 😀

obsadenemeno
22. nov 2016

@puklica13 ale ked sa manzel "k...i" tak to sa odpusti, ved to je ta ina zena na vine....pamatam si zopar takychto tem.......
ale kamoske nedopraju.... 😠

marcelatje
22. nov 2016

Podla mna existuje velmi vela povolani ktore sa navonok javia ako vazene a pritom su ovela amoralnejsie ako eskorting. Tam zena predava len samu seba, dobrovolne, inde sa kseftuje s ludmi ktori o tom nemaju ani paru a este ich presvedcia ze je to pre nich dobre. To su u mna k...y a nie eskort....

marcelatje
22. nov 2016

@obsadenemeno ked sa chlap k....i je uplne jedno ci s naslopanou Ancou z dolneho konca alebo s navonanou damou z eskort servisu. Ak neratam ze u tej Ance co dava za pol deci je vacsia pravdepodobnost pohlavnych chorob. Nevery boli , su a budu mna to sice nasiera len ked sa mi o tom sniva 😠 ale zasa nikoho nedonutim aby mi bol verny nasilu. Vsetko je tak ako ma byt.

obsadenemeno
22. nov 2016

@marcelatje no jo, holt dvojaky meter....manzelovi sa odpusti, co kamoske nie..... aj ked kamoskin sexualny zivot nijako neovplyvni vztah, co sa o chlapovi povedat neda....

sense
22. nov 2016

@obsadenemeno veru manzelovi kt sa k...i sa odpusti kvoli detom sa hadam nebude rozbijat rodina

dagaz
22. nov 2016

@lu4444 viem si predstavit tvoju tvar ked ti to doslo co robi😂😂😂a hlavne ak to nerobis ty...ale ni z tym nenarobis..kazdy si zaraba ako vie. Je len na tebe ajo sa k tomu postavis...je to tvoja kamaratka...mozno by nebolo odveci sa jej priamo na to opytat a porozpravat sa o tom...mozno by to bol celkom zaujimavy rozhovor..😊

esther03
22. nov 2016

No, mna by viac ako kamoska co strieda chlapov desila kamoska co ma ohovara na nete a nespyta sa ma priamo....Len to by asi chcelo velke gule spytat sa "moja zlata si stretka, lebo ak hej tak pre mna je to tak velka moralna prekazka, ze viac sa s takou kamaratit nechcem."