Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zvláštne páchnuce tričko

18. júl 2021

Ahojte, mám takú zvláštnu otázku. Niektoré tričká, dokonca aj také novšie, nejedná sa len o stare kúsky, mi smrdia pod pazuchami. Neviem prečo, periem ich, hygienu dodrziavam, používam aj sprej pod pazuchy, ale po par hodinách co ich mam oblečené to začne nepríjemné zapachat, ale len na niektorých. Ale nejedná sa vyslovené o zápach potu, ale taký zvláštny pach, neviem to ani správne popísať. Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem

jarmila2010
18. júl 2021
autor
18. júl 2021
nerya
19. júl 2021

Môže to by aj spojenie nejakého materiálu a dezodorantu, viem že mojej mame a segre vždy tak čudne pachli tričká pod pazuchami práve kvôli týmto pripravkom

0silvia0
19. júl 2021

Asi zmes materialu, potu a pracieho prasku. Aj mne to robili niektore tricka, hlavne tie s primesami umelejsich tkanin, tak tie som zacala prat v pracom gele na jemne pradlo alebo sportove oblecenie.

liliana363
19. júl 2021

Mne to robieva oblečenie čo mám na cvičenie. Skús ten sanytol na prádlo.

surama
19. júl 2021

Podla mna ten material je niecim napusteny. Ja to mam pri trickach z Takka. Chvilu mam tricko, trosku sa spotim, ale nepachne to ako pot, ale ako chemia. A ine tricka, co mam...100% bavlna a take kvalitnejsie, tak nepachnu ani keby som bola neviem ako spotena.

jaskolka
19. júl 2021

Materiál a kombinácia potu a dezodorantu. Muž mal dve tričká z istého obchodu, všetky veci normálne v pohode a tie dve jednoducho "smrdeli"hoci prášok aj avivaz boli rovnaké,zároveň aj to miesto pod pazuchami bolo také lepkave, nijako to nešlo odstrániť, vyhodil ich nakoniec

elizabet173
19. júl 2021

@jaskolka tiež si myslím, že to môže byť aj materiálom, mne tak kedysi páchla jedna sukňa a to nebola ani spotená. Páchla aj opraná, keď som ju žehlila, podotýkam, že nebola kúpená u Číňanca, ale musela som ju vyhodiť, normálne mi to vadilo

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. júl 2021

Ďakujem za rady

autor
19. júl 2021

@nerya skúšala som rôzne deodoranty a spreje, neviem možno ta latka vyslovene sa neznesie s takými pripravkami 🤷🏻‍♀️

autor
19. júl 2021

@0silvia0 a prosím ta foto toho gélu by si mi sem mohla hodit? A pomohlo to?

autor
19. júl 2021

@surama je to možné, ono to smrdí akoby tak všetko dokopy, pot, sprej, látka az sa hanbim niekedy zdvihnut ruky

autor
19. júl 2021

@jaskolka taketo lepkave miesta sa mi vytvorili na niektorých, hlavne na pracovnych trickach tam ale bolo časté nosenie v podstate no a aj sprej . Len horšie je, že nesmrdia len tričká z určitého obchodu, ale su z rôznych a pritom materiál mi prišiel fajn, skusim nejake prípravky na to čo baby poradilia uvidim

autor
19. júl 2021

@arabellka1 mne to ale nesmrdi že vyslovene potom, ono to je take akoby všetko dokopy, pot, látka sprej ale mrknem tie čo pises, ďakujem

0silvia0
19. júl 2021

ja som používala dm kové, keď som nemala jeden, použila som druhý:
https://www.mojadm.sk/denkmit-praci-gel-na-spor...

https://www.mojadm.sk/denkmit-praci-prostriedok...

Ale tiež mi to robili väčšinou veci na cvičenie, čiže nebavlnené oblečenie.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. júl 2021

@0silvia0 ďakujem, a myslis, že keby vyskúšam gél na športové oblečenie aj inej značky, že by to mohlo byť?

autor
19. júl 2021

@arabellka1 ďakujem

0silvia0
19. júl 2021

podľa mňa by to mohlo byť určite, len netuším, keď už je to tričko také zasmradlavené už, či sa s tým dá niečo ešte urobiť. Ale ja osobne by som vyskúšala.

autor
19. júl 2021

@0silvia0 vyskusam to aspoň, lebo v podstate ide o nové tricka, mala som ich párkrát na sebe, max 5 krat,nechcela by som ich vyhodiť, lebo sa mi pacia, ďakujem za radu

gbgb
19. júl 2021

Ano. Mne tak Craft turisticke tricka smrdeli. Potom som presla na merino.

autor
19. júl 2021

@gbgb len ja nemam sportove tričká, su to obyčajné tričká na nosenie