Zvlhčovač vzduchu. Je to dobrá vec?

otta
28. dec 2006

Rozmyslam o kupe zvlhcovaca vzduchu, 9mes.syn nema ziadne problemy ani alergie, doma si teplotu nastavujeme, neprekurujeme, pred spanim vetrame, maly spinka vo svojej izbicke sam. Mate s tym skusenosti? Je to dobra vec?

ined77
14. jan 2014

Dobrý den maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/zvlhcovac-vzduchu/.
Budu moc ráda, pokud si najdete chviličku a podělíte se i s ostatními maminkami o své zkušenosti se zvlhčovači. Třeba zrovna také uvažují o koupi a hledají rady a reference.
Své rady, postřehy a tipy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji a přeji krásný den 🙂 .
D.
@italy2 @prirodamaja @dabe @monapink @rainee @mami.sk @leeloo16 @merilin @katrinka8 @oliverko5 @lidiab ... a další 🙂 .

italy2
14. jan 2014

Zo zvlhčovačom mám len dobré skúsenosti.Kúpili sme tu na Modrom koníkovi zn.Topcom Huminid 1801 a sme spokojní.Ak potrebujem nielen prevlhčiť vzduch,ale aj prevoňať miestnosť-dávam pár kvapiek vonného oleja na kúsok gázy(kozm.tampon) a pricvaknem víčkom odkiaľ stúpa para-tým neznečistím,nezanesiem vnútro nádržky.Topcom je tichý,neruší ani počas spánku.

merilin
14. jan 2014

@ined77 ja mam boneco, uz neviem typ, stal cca 90 e a po 3 mesiacoch sa pokazil. Teraz sa mi vratil z reklamacie, tak uvidim.. no velmi som ho nevyuzivala. Zapla som ho na chvilu pred spanim, ale v noci to rusi, cize kebyze este raz, tak asi ho uz nekupim..

ined77
15. jan 2014

@merilin
@italy2 ..mockrát vám děkuji 🙂 ! Je však potřeba psát vlastní zkušenost přímo pod článek https://www.modrykonik.cz/zvlhcovac-vzduchu, bude stačit, když to překopírujete 😉 . Díky 😵.

dabe
9. feb 2014

ahojte, mame zvlhcovac TOPCOM 1801 a stala sa mi taka neprijemna vec - chcela som vycistit zvlhcovac a dala som odnimatelny uzaver na nadrzku aj spolu s tym poklopom odkial vychadza para do horucej vody s kyselinou citronovou. Lenze oba a mi zdeformovali, takze som v podstate zvlhcovac odpisala. Chcem vas poprosit ak mate niektora doma tento zvlhcovac nefunkcny, nepotrebny, ci by ste mi tieto dva diely nepredali.
Vopred dakujem

emmily81
1. okt 2015

Mocno stará téma,ale nečítala som všetko...K jednej odpovedi som sa ale nedostala...ak máte plastové okná a zapnutý zvlhčovač vzduchu každú noc...neplesniveju vám steny?!?
Vopred vďaka za odpovede...

astanka
11. feb 2016

@italy2 chcem sa opytat ci ten zvlhcovat potrebuje alebo ma zabudovany filter a ci sa do neho dava priamo voda s vodovodu... dakujem