Zvlhčovač vzduchu. Poraďte lacný a dobrý

denisocka
26. feb 2009

Rozmýšlam kupiť do bytu nejaky zlvhčovač, niečo lacne ale nie šmejd 😝 . Odkedy sme vymenili okna tak vzduch je uplne hrozny,budime sa rano s upchatými nosmi a suchom v krku.Maly ma celu zimu problem s hlienami,muž zas stale bolave hrdlo .Hladam nejaky vhodný do spálne-teda aby nebol velmi hlučny, ultrazvukový, aby sa doň dali pridávať voňave esencie a išla don obyčko voda.No a aby netrebalo don dokupovať nejake nahradne filtre. Neviem či taky existuje,rada si dám poradiť.

Planovala som bud niečo lacne,ale značka neznáma,alebo niejaku "značku" od ruky .Mala som už vybraty Tefal baby-ale dočítala somsa ,že tam treba meniť nejaky filter na vodny kameň-a boh vie čo to stoji a kde to zoženiem

prosím,poradte . Kludne aj nejake konkretne typy - linky . Niečo cca do 40€ - ak vôbec existuje niečo za taku cenu 😝

majkaa
7. mar 2010

viete mi niektora poradit nejaky dobry zvlhčovač vzduchu. Mame doma velmi sucho. Davame na radiatore mokre uteraky, aj nadobky mame ale nemam pocit ze to nejak pomoze. Pamatam si na nase detske casi ked sme boli trosku chore tak nam rodicia davali do izbicky nadobu s bilinkovou vodou, ale to sa mi zda ze navali na dvojplatnicku. Nemate s tym nejake skusenosti? Aky je dobry? Da sa dat do nich nejake bilinky?

rainee
7. mar 2010

my mame Topcom Multifunctional Humidifier 1850 a sme spokojni

berus222
7. mar 2010

mname tefal baby sence. nebol drahy a vlhci ako besny 😀

jasminet
7. mar 2010

my mame boneco 7136 a spokojnost. mala ho ma v izbe a ani ho nepocut. mali sme iny, ale to hucaloooo 😠
tie nadobky na vodu co su na radiatoroch - v tom sa vraj kadeco drzi, nejake plesne a neviem co este, nic moc ked to dieta dycha

zojec
8. mar 2010

ahojte, ja som spokojna s tefal baby sence.. 😀 ale ked sme kupovali, rozmyslali sme aj nad topcomom.. ale cena nas prehovorila.. 🙂

brusinka.pusinka
8. mar 2010

Ahojky Holky my máme http://www.ppelectronic.cz/zbozi/uprava-vzduchu...
tento a musím říct že moc nehučí jen se musí čistitkdyž nevyčistím membránu tak rezonuje ale dá se do něj dát i vůně třeba eukalyptus když je mimi nachlazený pro lepší dýchání 🙂 🙂 🙂 My jsme moc spokojeni. To je pro inspiraci maminkám co nad tím uvažují 🙂

majkaa
8. mar 2010

ahojte tak my sme kupili professor Z-14, vyskusali sme to tuto noc a ideme ho aj vratit. Nehovorim, ze je uplne hlucny, ale stale pocut take mierne hucanie a ja som na to vobec neni zvyknuta. Asi zostaneme pri starom davani mokrej osusky na radiator.

redudas
7. jan 2016

baby, obnovujem temu, poradte daky dobry zvlhcovac,,,mam tie iste kriteria ako zakladatelka,,,len cena nerozhoduje,,,,