Zvlhčovač vzduchu Topcom Kidz. Máte s ním skúsenosti?

barbiek
7. nov 2008

Ahojte maminky mate niektora tento typ zvlhcovacu?

monkula
5. dec 2008

ahoj, asi dosť neskoro, ale MM ho včera kúpil 😉

danu
2. feb 2010

zuzka.25 • 2d • Dnes o 13:42 Ahojte, potrebovala by som nejake referencie na zvhlčovač vzduchu Topcom Kidzzz Ultrasonic 1801 od niekoho, kto ho vlastní 🙂 výhody, nevýhody apod.
Chystám sa nejaký zadovážiť, lebo máme v izbe detí strašne suchý vzduch a často kašlú.. dakujem za rady 🙂

katarina822 • 1d • Dnes o 14:06
ahoj my mame zvlhcovac vzduchu odporucam 😉

zuzka.25
2. feb 2010

ahojte, viete mi prosim niekto dat referencie k tomuto zvlhcovacu? dakujem 🙂

monr
3. feb 2010

my ho máme od vianoc, zo začiatku pohoda, teraz zrejme pôjde na reklamáciu, stále ukazuje rovnakú vlhkosť, vôbec sa nevypne ked má. nuž uvidíme čo povedia.

miriamka
3. feb 2010

Ahojte,
my ho mame a prave ho predavam.Ale je super,jediny nas dovod predaja je,ze sme si mysleli ze mame doma suchy vzduch a ked sme kupili zvlhcovac akuzal nam ze prave naopak,vlhkost mame vysoku,takze sa nam vobec nezapinal 😅
Ale inac super,tichy chod,a keby ze mame doma suchy vzduch,urcite u nas stale frci.

zuzka.25
3. feb 2010

monr, miriamka, dakujem za info..

miriamka, chcem sa spytat, ked bol pusteny, nebolo mokre vsetko okolo? a ta para, co z neho vychadza, ta je studena? aby sa deti nahodou nepopalili..

miriamka
3. feb 2010

Zuzi...kdeze,nebolo mokre nic okolo.Ta para vychadza je taka chladnejsia,a mas tam aj smer akym chces aby to zvlhcovalo,takze si to vies nasmerovat.

zuzka.25
3. feb 2010

dakujem miriamka 🙂 zda sa, ze ho idem objednat 🙂 velmi si mi pomohla.. este jedna vec, je tam pisane automaticke odpojenie... to je myslene, ked je tam nedostatok vody, alebo ked ho deti nahodou prevrhnu??

miriamka
3. feb 2010

Zuzi...neviem co myslia automatickym odpojenim,kazdopadne v momente ako je vyska pozadovej vlhkosti,tak prestane zvlhcovat a zapne opat pri poklese.

zuzka.25
3. feb 2010

nasla som nejaky iny, co mal toto bezpecne odpojenie pri prevrhnuti, ale tu neviem, co tym myslia.. no, deti budu musiet dostat instruktaz, ze nemaju chytat 🙂))

radka12
10. feb 2010

ahoj zuzka, tiež ho už asi tri týždne vlastníme, púšťame ho každú noc. Mne 5-mes. dcérka kašle už takmer dva mes., nevieme sa toho zbaviť, tak sme skúsili ešte zvlhčovač. Zatiaľ to moc nepomáha, uvidíme ako dalej. Inak zvlhčovač je fajn, môžeš si sama nastaviť požadovanú vlhkosť a po jej dosiahnutí sa sám vypne.

metlonka
10. feb 2010

Ahojte. Tiez mame tento zvlhcovac uz od vianoc. A sme s nim vcelku spokojni, mame ho zapnuty kazdy vecer.
Jedina vec, ktora nam vadi je...ze mame dost tvrdu vodu a rano to u nas vyzera vzdy tak, ze vodny kamen...taky biely povlak, mame vsade...na podlahe, na skrinkach jednoducho vsade ☹
Skusali sme vodu aj prevarat...ale nebol to velky rozdiel..
Ak by ste mi vedeli poradit ako sa toho zbavit, bola by som rada... 😉

pedroma
11. feb 2010

aj u nas je uz druhu zimu zapnuty cez noc topcom. Prvy sme reklamovali pre poruchu vlhkomera, s druhym sme zatial spokojni.

Da sa nastavit podla pozadovanej vlhkosti alebo podla doby (napr. na 2 hodiny, a potom automaticky vypne). A automaticky vypne aj pri nedostatku vody. A este tusim aj intezita pary a ionize
Zatial nam netecie, pre mna je plus zabudovany a podsvieteny vlhkomer, jedn. ovladanie. A je zevraj ultratichy, no tam mam mierne vyhrady. A bola prijatelna cena.

metlonka...detto problem.

monika805
9. jan 2011

Ahojte. My sme tento zvlhčovač kúpili minuký tyždeň. Prdve dva dni išla aj para z neho a teraz neviem, či ja neviem ako funguje, ale keď nastavím vlhkosť na 60 % prečo mi nejde para z neho, ked vlhkosť vzduchu je napr. len 47%, to mi potom ako pomôže ten zvlhčovač, keď malý dostane lagyngitidu? Ja potrebujem paru. Teraz som bola kuknuť a ide mi len miesto pary akoby vzduch, to je asi ten ionizator vzduchu ale para nejde . Prečo? To má tak byť alebo čo? Ja som ho kupila kvoli pare a para nejde. Vie niekto pporadiť?Prosim:

monika805
19. sep 2012

MY HO MÁME tiež a sme spokojný až na to, že bol už v oprave lebo sa niečo stalo s displayom

monika805
19. sep 2012

tento problém sme mali aj my a dali sme ho do opravy preto , niečo s displayom bolo asi a para nam nešla tiež