Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

arimzv
29. jan 2010

ahojte
opytala som sa koleginky na tu web.stranku a ze kamoskin muz, tak sa ho opyta cez vikend
napiste mi do ip aspon opis o com by tie stranky mali byt, nech ma predtavu a nech vie aspon troska urcit sumu

jajus
29. jan 2010

lucka telepatia 😀 ja o tomto nemam ani šajnu potrebuje to krstna mama tak jej to zhánam

lucka23
29. jan 2010

mirka no tak prekvapivo by to mala byt stranka pre nasu pizzeriu 😀 😀 😀 dakujem si poklad 😵

ivka no z vonka uz len lepidlo a stierka treba a z vnutra sadrokartony, stierky, podlahy a moze sa zariadovat 😀

arimzv
29. jan 2010

ved ja som to Lucka aj predpokladala ze je to na pizzerku, ale radsej ze sa opytam 🙂
ona sa ho opyta cez vikend

kodada
29. jan 2010

baby ja som robila v praci, kde sme robili web-ky, cenova kalkulacia sa robi priamo podla toho co tam chces mat, ako pizzerka by sam vam hodil modul jedalny listok (mozes si to pozriet napr. tu www.penzioncentral.sk/stravovanie.php) potom by sa vam zisla aj nejaka reklama - mozno by bola vhodna navsteva aj nasho obch. zastupcu .... boze vsak ja tu priamo predavam 🙂

kodada
29. jan 2010

no a k tomu druhemubabu ... vsak este sme nezacali, uvidim ako bude s malym

arimzv
29. jan 2010

vidis Dadka ozaj 🙂
tak mi dajte Janka Lucka vediet, ci to mam davat aj ja zistovat, alebo to budete riesit cez Dadku

kodada
29. jan 2010

ake sukromnik to spravi asi lacnejsie ako mi🙂

zunka
autor
2. feb 2010

V presvedčení, že aj moje dieťa sa vie naučiť spávať, som ho nechala vyplakať samého v postieľke podľa tej blbej knižky. Ale už to nikdy nespravím, tak to teraz ľutujem ☹ . Dostal chudáčik taký záchvat, že sme nevedeli čo sním máme robiť. Teraz našťastie už zaspal, ale bolo to strašné. Už nikdy viac to nechcem zažiť, radšej sa s ním budem aj naďalej hodinu váľať a cmučkať večer v posteli, až kým mi v náručí nezaspí.

jajus
3. feb 2010

zuzka tak si aj ty skušala knižkove metody, aj ja som pri Tobiaskovi skušala veci z knižky a tiež som si povedala že mi to nestoji zato, každe dietatko je ine a nie na každe to plati. Obzvlášť pri tych lulkavých.

jajus
3. feb 2010

Tak už som od lekára naspať, nedošli mi všetky krvne výsledky tak musim tam isť znova o týždeň. No mam už tehotensku knižku a aj kufrik sme dostali 😀 😵
No mam čípky na zvracanie 😒 tak musim ich brať lebo večer ma ide roztrhnuť 😖 ale ketolátky v moči niesu všetko je ok.

iwuskaaa
3. feb 2010

Janka gratulujem ku knižke 😉 a aj ku kufríku 😀 . Som rada, že zatiaľ je všetko ok, len tak ďalej 😵 ...

zunka
autor
3. feb 2010

Janka, dúfam, že to bude baba a začneš predávať chlapčenské Tobinkove oblečko 🙂 pôjdem ku Vám na nákup 🙂
Aj ja gratulujem ku knižke 😉
Lucka, ty sa nechystáš niečo popredať? S tými vecičkami od Teba som bola veľmi spokojná, aj teraz ešte nosí to pásikavé body a menčestrové gate na traky.

zvalka
3. feb 2010

Ahojte.jani,dnes si bola u spodniaka? Skoda,ze sme sa minuli ☹ ja som bola na kontrole po 6nedeli 😉 nastastie je vsetko po porode oki 😵 a ja som u neho tiez kufrik dostala 🙂 v BA mi nedali ☹ tu mi dali hned,super sestricka tam je,zlata 🙂 jani,byva ti zle? Ja som si davala v tehu coculine homeopatikum 😉 celkom mi to zaberalo.vyskusaj 😉

jajus
4. feb 2010

mirka tak sme sa museli minúť. šoda niekedy možno nabuduce 😉 ano býva mi zle a to večer 😝 zle mi trávi a potom zvraciam tak homeopatikum neviem, neviem či zaberie skusim ale nedavam tomu veľku šancu ako často si ho uživala počas dna.
Zuzka ked budem rozpredávať Tobiho šatník určite dám vedieť 🙂

zvalka
4. feb 2010

Jani,ja som si ich davala ako prislo 😅 Mne byvalo zle hlavne rano.som si dala vzdy aj neskor,ked som citila,ze mi je blbo. 😝 ale tam je aj davkovanie. Homeo je neskodne,ked nepomoze,neublizi 😉 mne bolo lepsie po nich. No skus,za to nic nedas 😉 ja som bola u spodniaka pre 12tou. 😉

jajus
4. feb 2010

mirka ja až po obede o druhej, ked mi prišla ku malemu mamina. Tak dala som sie tie homeopatika no o niečo mi je lepšie ale zázrak asi nemôžem čakať ked som siho dala len pred 2 hodinami. Uvidime dufam že bude zaberať. Mne bývalo zle ráno no zmenilo sa to na poobedne zle trávenie a ťažoba až na večerne vracanie 😖 naštastie ketolátky v moči neboli to je super. 🙂
Ja som si v pondelok a utorok dávala bioparox hrozne ma dusil kašel a neustále ma natahovalo na vracanie tak mam teraz výčitky, že som mohla vydržať. Lekár mi povedal, že je to len lokalny sprej že sa do krvi a ani traviaceho traktu nedostane ale aj tak. 😔

zvalka
4. feb 2010

janka, tak zase neviem, ci ti to uplne pomoze, ale mne to zmiernilo a tesila som sa aj tomu 😉 lebo fungovat v praci nebolo jednoduche, ked mi bolo blbo. ale mne bolo tak viac zle len 3 tyzdne asi... potom sa to uz dalo celkom vydrzat...
a kvoli bioparoxu sa preco trapis? ved to neublizi v ziadnom pripade babatku, moze sa aj v tehu 😉 nic ci nevycitaj, to je v pohode 🙂

jajus
4. feb 2010

no už som aj zvracala tak asi torecan to isti zajtra rano ☹
ja viem, že neubliži, ale vieš neda to človeku 😅

arimzv
5. feb 2010

ahojte, kolegyna zistuje tu web.stranku, len ze jej teraz kamoska nedviha telefon, ze je asi na sluzobke
aby ste si nemysleli ze zabudam

jajus
5. feb 2010

ok mirka dakujemeeeeeeeeee 😵

lucka23
5. feb 2010

ahojte babule. janka gratulujem ku knizke a mrzi ma ze sa zase trapis s nevolnostami. joj velmi ti prajem nech je to rýchlo prec a mozes si vychutnavat tehu. 😉

mirka dakujem ze si nezabudla.

ja som uz oficialne nezamestnana. dnes som podpisovala vypoved. 😔 ach jaj. ale doma mam roboty vyse hlavy vyberame dodavatelov dio pizzerky tak sa u nas dvere nezatvoria 😀 ale uz sa nam to pekne crta.

jajus
6. feb 2010

fiha tak Lucka len tak dalej a v lete si dame pizzu na teraske mnam 😀
no tie nevolnosti, dnes som bola nutena dať si čipok, lebo včera som jedla cely deň homeopatika a večer sme šli do tesca na nakup a na parkovisku som vracala tak ma michal zaviezol hneť domov 😅 a potom šiel s malym na nakup. Dnes mi je celkom dobre, len teraz k večeru citim že už čipok neučinkuje tak dobre, tak mi je už znova tažko.

arimzv
7. feb 2010

dobre ranecko.

juj, Janka to mas mrzute taketo starosti, dufam, ze Ti to prejde do konca 3 mesiaca.
Lucka uz sa tesim na pizzu, mnam 🙂 a budete mat v ponuke aj nejaku specialnu ? ze napriklad "pizza starych zvolenskych pak? " 🙂

iwuskaaa
8. feb 2010

Lucka, teším sa, že zatiaľ ide všetko u Vás podľa plánu 😉 . Len tak ďalej, aby sme čoskoro mohli kolaudovať 😵 😀 . Mirka dobrý nápad 😀 ...s tou pizzou 😀 ...uvidíme ako to Lucka zariadi 😀 .
Janka, ja Ti prajem, aby nevoľnosti čoskoro prešli a aby si si tehotenstvo mohla začať poriadne užívať 😉 .
Ja som mala zase včera silnú migrénu, išla som spať o pol ôsmej, nebola som schopná ničoho 😝 . Na šťastie je všetko ok, len ma stále hnevá, že prestali vyrábať tie najlepšie tabletky od bolesti ☹ .

lucka23
9. feb 2010

fiha jani 10tt nejak ti to letiiii 😀 dufam ze ti uz je aspon o trosku lepsie.

mirka no budeme mat pizza stozok ale co tam bude neprezradim radsej takto verejne. 😅 a ak si napisete co by mala obsahovat pizza starých pak kludne vam ju dam spravit ked pridete kolaudovat 😀

ivka joj to je hruza s tými migrenami tak ti prajem nech ta to znova este dlho dlho nechyti. 😉

jajus
9. feb 2010

ahojteeeeeeeeee,

tak musiem dať hlavy spolu a vymyslieť čo natu pizzu dame 😀 mnammmmm
Ivka dufam že ta už migrena nebude trapiť 😔 moja viem si predstaviť ake to musi byť hrozne.
No mne je prezmenu zle rano a potom sa to už dá, tak mam pocit, že si ten drobec v brušku somnou robi čo chce 😀 jeden týždeň zvraciam rano, dalši večer, potom zase rano 😅 riadna sranda. Lucka dala som si v sobotu a nedelu čipok, tak mi je celkom dobre, až na rano, ale to sa da prežiť, radšej budem zvracať rano ako večer 😀

lucka23
9. feb 2010

janka tak to som rada. veru rano si to odbijes ale potom mozes fungovat normalne. a tobinko ako? berie ohlad na maminku a setri ju? 🙂

veru vymyslite si co na nu chcete a urcite potom taku specialnu na stretko dam spravit 😀 😀

jajus
9. feb 2010

lucka presne tak potom sa da fungovať a môžem aj niekam isť. Tobinko dobre teraz je trošku umrčavený a vyžaduje si stiskanie ale inak ok aj si oddýchnem, dava pozor aby ma nekopol alebo neudrel len mi stále hovori, že on chce aj bračeka aj sestričku 😀 no dufam že nečakame dvojičky 😀 ale bruško mam riadne rifle nezapnem 😅

lucka23
9. feb 2010

zlaty ze aj braceka aj sestricku. ti dopraje. 😀 😀 😀 no co mam kamosky co boli 2 krát tehu tak kazda vravela ze brusko ovela rýchlejsie rastlo.