Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
21. feb 2009

Ahojte 😉 ,
Janka, tak super, na ten overal sa obzvlášť teším 😵 😵 😵 . Ešte aj tak máme nejaké veci od Vás, ale nosíme ich stále 🙂 . Veď keby bolo už vonku teplejšie, mohli by sme ísť aj kočikovať, ale tieto zimy 😖 .
A super si to namaľovala, už som si pozerala album 😉 . Si šikulka 😉 .
My sme dnes prvý krát papali mrkvičku, celkom Dávidkovi chutila, uvidíme zajtra. Potom pridám fotky 🙂

zunka
autor
22. feb 2009

Ahojte, dlhšie som tu nebola.
Malý bol zase extremne nespavý a uplakaný ☹ , ale aspoň vieme prečo. Urobila sa mu v puse žaba-ten biely povlak a jeho bolela pusa. Teraz mu to vytieram gencian.violeťou, tak má celé ústa a trochu a líčka fialové.
Nečítala som všetko, ale vidím že sa Vám páčili Šimonkove fotky. No neviem či bude zo mňa Gabikina konkurencia - asi zo 100 záberov som vybrala iba tie 3 čo je na modrej osuške. 😀

Písali ste tu aj o zubároch. Môže mi zubárka ako kojacej mamine dať injekciu? Budem musieť asi ísť 😖 ........bojím bojím

zunka
autor
22. feb 2009

A Peťa, pýtala si sa od čoho je taký špinavý - to papal živočíšne uhlie, lebo je stále ešte trošku žltý. Vtedy bol čierny a teraz ako som už písala je zase fialový od tej vodičky - ako chameleón 😉

anickaajanko
22. feb 2009

zunka mne ju pichla normalne a maly je plne kojeny
3 hodinky som mu dala pauzu vydrzal na cajiku a v poriadku
bez injekcie by sa mne zubov nedotkla strasne sa bojim

zunka
autor
23. feb 2009

Anicka, to je dobre, že mi môže dať injekciu, ja by som tiež inak nesadla do kresla. Odlomilo sa mi z plomby a na takom strašnom zube, kde bola diera ako svet. Tak neviem, či mi ho nebude trhať. 😖

petullia
23. feb 2009

Zuzi, fuuu, to mi odlahlo 😀 😀 😀 ... srandicky, krasne fotecky mate 😉

jajus
23. feb 2009

ahojte tak my sme včera boli v baumaxe a v europe trošku sa vyvetrať tobinko sa vozil na kosačke v baumaxe a v europe na všetkych autach čo tam boli vybehal sa hlavne za babami. 😀

jajus
23. feb 2009

ozaj pridala som aj fotky 😉

iwuskaaa
23. feb 2009

Janka, si ešte tu? 🙂
Zajtra neviem presne kedy prídeme, idem ešte na kontrolu do LC, tak neviem sľúbiť, že budeme o tej 16tej doma, ale prezvonila by som, keď prídeme a môžete kľudne prísť 😉 😵

zunka
autor
23. feb 2009

Janka, tvojmu malému sa páčia veeeľké stroje ako vidím.
A na tejto fotke je nenormálny fešák - oblečený je supiš
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jajus
23. feb 2009

Ahojte Ivka tak to nehajme na stredu nam je jedno aby ste sa nenahanali 😉
Zuzka dakujeme no to je oblečko z anglicka mame verziu aj v hnedo modtom
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

iwuskaaa
23. feb 2009

Janka, ale ak to stihneme, tak kľudne príďte, vyhovuje nám to 🙂 . My sa chystáme už okolo 12tej, dúfam, že nebude veľa ľudí...takže stihnúť by sme to mali 🙂 . Tešíme sa 😉
Tobiasko je ako módna ikona 😵 😀 ...samé vychytávky má v šatníku 😀 🙂

jajus
23. feb 2009

Dobre tak potom zavolajte ked budete doma a my by sme došli. 😉
No to ma teda poriadny šatník ani ja spolu s michalom toho tolko nemam čo ma on. Ved volal braško aj s veronikou že mu kupili 2 rifle a tie modre rolky a nejake triko a botasky adiddas nejaka nova kolekcia vraj su frajerske a maju najdeny vraj nejaky kožák pre maleho vraj je bombový tak uvidime zase dojdu ako stromček ovešaní. 😀 Ale je to super nemusim behať tu ved tu ani nič poriadne nemaju v obchodoch bola som kuknuť v europe no absolutne nič 😠

zunka
autor
23. feb 2009

V čom vozíke deti v aute? Predpokladám že v autosedačke. My máme tiež to také vajíčko a tosa upevňuje v aute do protismeru, ale keď mu budú trčak nožičky, keď bude väčší, tak ich kde dá? Veď to je úplne pri sedačke. 😖
To ma nikdy nenapadlo, iba teraz keď sme ho v nej viezli.

iwuskaaa
23. feb 2009

Zunka, my máme ešte vajíčko a celkom v pohode ešte sa doň vojde. Nôžky si vykladá po sedačke a nesťažuje si 😀 . No už obhliadam sedačky 9-36 kg 🙂
Janka, dohodnuté 😉 😵
No to verím, že má lepšie kúsky ako Vy dvaja do kopy 😅 .

jajus
23. feb 2009

Zuzka my sme vajičko použivali len nejakých 5 mesiacov tobinko bol velky a už sa tam nevmestil nožičky mu trčali. Tak sme kupili na radu lucky babypoint a som s nou velmi spokojna včera nam vnej maly zaspinkal a krasne sme si ju nastavili aby mohol spať a ja som mu nemusela držať hlavku (aby mu nelietala zo strany na stranu) tato sedačka ma 4 tušim polohy. Vidiš ani neviem presne 😅 koľko ich ma. No švagrina ma maleho ročneho a ešte stale je vo vajičku no on je drobček ma 8kg je fakt zlaty taky drobec.

lucka23
23. feb 2009

ahojteee. zuzka my sme boli vo vajicku do cca 9-10 mesiacov. potom sme kupili sedacku 9-25 kg.
ivka ak mozem poradit nekupuj tu 9-36. nedaju sa polohovat a malicky bude este malicky aby sedel celu cestu v takej polohe.tu ked je hore sedka normalne ked zaspi sklopim ju a je. ako vravi janka hlavka mu nebeha.

janka krásne foto. aj izbicky aj tobinka. 😵 ja tiez objednavam veci len z UK z nextu. inu znacku uz ani nemame v satniku. sice este h&m mame par kuskov. 😀 ja som maniak na next. aj teraz som objednavala jarne veci a trasiem sa uz na letne. 3.3 bymi mali dojst tak sa uz neviem dockat. 😵

petullia
23. feb 2009

Jajus super je ten sponzoring z Uk 🙂 , nam takto vozia svekrusovci, teraz dosli na mesiac dom, ta ma zase za obrovsky kufrisko veci a dalsi taky hraciek 😝 😀 ... ale viac som sa z toho vytiesala asi ja ako on 😀 😀 😀 . ale fakt tam maju super veci za super ceny. ked malinky podrastie, ta sa tam isto vyberieme na maly vikend za starkou a starkym 😝 🙂 ... niekedy koncom leta samoska, aby boli vypredaje 😀
My vozime vo vanicke z kocika, mame matrix od jane a to je vlastne autosedacka stvorpolohova do 13 kg myslim.

anickaajanko
23. feb 2009

iwuskaa ja som teraz kupovala autosedacku tiez sme chceli od 9-36 a neodporucali nam ju, kupili sme len do 18 kg, lebo tie sa daju polohovat, a take malicke by este nemalo sediet v 90 stupnoch, je super aj v smere aj proti smere jazdy a bola lacna

jajus
23. feb 2009

dakujeme za pochvalu tak sa vytešujem a samo realizujem malujem na stenu a teraz idem šiť zastenu za postielku pirata. Tak som zvedava ako to pôjde. Lucka my mame aj ine značky oblečenia no next je super značka. Ale švagrinka nakupuje aj v marks&spencer, alebo ine značky tie su tiež prekrásne a kvalitne. Ale takýto sponzoring je super. My ideme do anglicka no datum sme neupresnili teraz dojde braško domov tak sa dohodneme aby mali na nas čas. Ale drobca asi nebudeme brať pôjdeme na predlžený víkend a to by sme naburali režim čakanie na letisku,cesta lietadlom, a potom cesta k bratovi.

iwuskaaa
23. feb 2009

Ďakujem za tipy na autosedačku 🙂 . To ma ani nenapadlo, že polohovateľné sú len tie do 25 kg. Tak teda kúpime takú, lebo ja som tiež za polohovateľnú 🙂
Na Next začínam byť maniak aj ja 😀 .
My sme tiež pozvaní do UK a rada by som aj išla, tiež v čase, keď budú aj výpredaje 😵 . No my by sme išli aj s malým, dúfam, že mu to veľmi režim nenabúra 😖 . No vlastne uvidíme, kedy sa tam dostaneme, ak sa dostaneme 😀 . Hľadáme lacné letenky. Janka, ak nájdeš niečo v mesiaci jún-august, hneď mi daj vedieť 😉

lucka23
24. feb 2009

joj baby zavidim vaaaaam. aj ja ceeeem ist do UK 😅 😀 samozrejme na nakupy ako inak. ale nikoho tam nemam. 😠 😀

anickaajanko
24. feb 2009

ja som si objednala cez jednu babu, vybrala som si na nete, kurz 1,30 a pride mi to 14. marca, trocha som sa rozšupla lebo tie opalovacky co tam maju s medvedikmi proste nemaju chybu. Som zvedava ci to bude mat vsetko aj aspon 2 krat na sebe ked som tolko objednala. Ale to jednoducho neslo ked som videla tu novu kolekciu. Jednoduchu krasne, chcela som aj topanocky maju tam velmi pekne a dobre ceny ale to je asi lepsie kupovat na nozicku.

Urcite je lepsia polohovatelna Iwuskaa ani ja som netusila, ze do 36 sa neda polohovat. A dobre ze sa da dat este aj proti smere jazdy, ked idem auto sama lepsie ked ho mam vpredu a vidim na neho. Dneska ideme kuknut Miska na Sliac 😉 Tvoju rodinku.

petullia
24. feb 2009

Luci, ta sup do hotela na noc a cez den naaakupyyy 😀 .
Nuz aj Dudko ma veci, ktore este nemal ani raz na sebe a uz su mu male... a to toho nasho modela prezliekam aj 3x denne 😅 a potom sa doky cuduje, ked ho obliekame, ze aky je kludny a neplace 😀 ... sak aby hej, ved normalka! 😀

anickaajanko
24. feb 2009

🙂

zunka
autor
24. feb 2009

Baby, aj ja chcem niečo nextove - mame asi iba 2ks.
Od koho si objednavate? A kde si môžem pozrieť tu novu kolekciu? Dajte sem odkaz, prosím. Predtým som aj ja zvykla si pozerať tie vecičky, no už sa nepamätám kde.

petullia
24. feb 2009

my nemame z nextu asi nic 😕

petullia
24. feb 2009

Baby de steee? sak som tu jak schiza zaseee 😖 . malinky mi po tych injekciach vcerajsich len spiii a spiii, ta maniacim ako za starych tehulkovskych cias 😀

arimzv
24. feb 2009

Zuzka www.next.co.uk
my mame nextove veci len z detskeho sekaca a stacia 😀

arimzv
24. feb 2009

ale sa mi teraz velmi zacali pacit cherokkee z tesca, tak tam asi na jar nabehnem, nech je natka troska trendova 🙂