Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
10. máj 2009

Ahojte babenky tak konečne som sa dostala k PC dnes sme absolvovali dalšiu oslavu 🙂 ale lucka tvojej sa nemôže rovnať 😉 dakujeeeeeeeme krásne za super dník a za super chutne občerstvenie. Tobinka odpálilo hneť po kúpani ( spal ako dudok ),zato dnes už bol hore o 6 čo sa nestalo nepametáááááám 😕
Takže ešte raz daaaaaakujeme a klobuk dole ako si to všetko stihla

kodada
11. máj 2009

tak aj ja sa chem podakovat Lucke, si moc sikovna, ze si stihla pripravit taku krasnu oslavu 😉

zvalka
11. máj 2009

Ahojte 🙂 kam ste sa stratili vsetky? 😉 zunka,pridaj dake foto Simonka a noveho vozika... 🙂

lucka23
11. máj 2009

ahojte. ja som bola dnes na skoleni v BA takze som grogy. a to ma caka ist tam este 6 krát. bleee. ta cesta je neskutocne unavnaaa 🙄
baby dakujem krásne za pochvaly ale zase nic slavne to nebolo. vsetko take rýchlovky. a strasne ma to bavilo chystat to pre lukaska, ten mi dodava energiu. 😵 len skoda ze moj manzel mi ju naopak odobera. 😔

mirk aja som ani nestihla pochvalit vase foto od zunky. su uzasneeee. 😵 😵 😵 ta ako si davate pusu s natkou nema chybu ta je prosto paradna 😵 zunka je velka sikula 🙂

arimzv
11. máj 2009

Lucka dakujem krasne 🙂
aspon sme u Teba vsetky nachytali inspiraciu 🙂
este raz pre kontrolu - ta cesnakova natierka - cesnak, struhany syr (neudeny?), majolka? to je vsetko ? 🙂

lucka23
11. máj 2009

nastruhas tvrdý syr, ja som pouzila udený ale moze byt hocijaký, majolku a pretlacis cesnak. toť vše. 😉 aj by som pridala foto ale som leniva vstat zo stolicky a ist po fotak. tak asi to spravim zajtra v praci. 😅

inak darcek od vas sa super ujal. kazdý vecer poctivo lukasko zasadne a listuje encyklopediu. najviac ho zaujala stranka s urazmi a ta ako sa ujo holi. 😀

arimzv
11. máj 2009

dikes 🙂

kodada
12. máj 2009

ahojte, tak ja som bola dnes vybavovat na socialke tu dodrbkanu PN, teraz som dorazila bola som aj kuknut v praci, tak som si konecne zoskenovala aj druhe sono drobca 😉
lucka aj ja robievam tu pomazanku ... na vrch davam vlassky oriesok 😉
no a k manzelom ... moj zahlasil ze to bolo posledny krat co siel so mnou, ze sa nudil 😠

zunka
autor
12. máj 2009

Ahojte.
Dadka, tak nabudúce ho treba opiť 😀 .Ale čoskoro sa mu o zábavu postaráš, alebo teda malé bábo a bude spomínať ako pekne sa nudil 😉

My sme si urobili výlet na bicykloch. Boli sme 3 hodiny, z toho poslednú hodinu statočne prereval, ale museli sme nejak dôjsť domov. A vdedine som ho už musela vybrať von a niesť na rukách, čo tak reval. Ľubo trepal dva bicykle a j vozík 😀 . Potom sme sa doma na tom rehotali

iwuskaaa
12. máj 2009

Zunka 😀 😀 😀
Lucka, nepíš, že to nebolo slávne 😉 . A takisto neviem, či to boli rýchlovky...bolo to super a basta 😉 ...mrzí ma, že Majo Ti uberá energiu 😖 . Keby si chcel uvedomiť, čo pri sebe má...no niektorí chlapi si to uvedomia, až keď je neskoro 😒 .
Tak Lukáško je spokojný? To ma teší 😵

zvalka
13. máj 2009

Zunka super 😀 tak nabuduce treba naplanovat 2-hodinovku 😉 tak ste ho pekne vyvozili 🙂
aj u vas je tak preddazdovo? ☹ akurat na spanie pocasie... Lucka, ja si myslim,ze to prehrmi a uvedomi si to 😉 asi je sam zo seba aj teraz nervozny,ked ma nohu zlomenu 😉 vyckaj casu 🙂

jajus
13. máj 2009

ahojte babenky tak pridala som na FB lukáškovu oslavu 😉

kodada
13. máj 2009

jani idem kuk 😉

jajus
13. máj 2009

ahojte tak ja sa musim pochváliť, teda tobinka od nedele sa pýtame cikať a kakať. Dnes sme vôbec neboli necikali do plienky, je to sice o držku stále ho vyzliekať aj ked len trošku cikne ale hlavne je, že sa pýta ušetríme na plienkach 😀

zvalka
14. máj 2009

Ahojte 🙂 Janka,fotky su pekne 😉 a posielame velku pochvalu Tobinkovi za pytanie 😵 no vie,ze je kriza a plienky su drahe 😀

iwuskaaa
14. máj 2009

Janka, super fotky, ďakujeme a veľká pochvala pre Tobiaska 😉 😵 ...
Zvalka, idem už na IB, prepáč, zabudla som... 😒

zvalka
14. máj 2009

Odpustene 😉 ake mate pocasie? Ze vas tu niet..?? Tu prsi,je skaredo..uz cely tyzden ☹ hadam aspon vikend bude pekny 🙂

iwuskaaa
14. máj 2009

Škaredo???? Tu je každý deň teplo, bez dažďa 😕

zvalka
14. máj 2009

Teeeda,vy sa mate. Tu sa ochladilo,dnes leje,a cez tyzden bolo zamracene,tlak na bolenie hlavy akurat...no tak k vam to mozno este len pride...

petullia
14. máj 2009

Cawte hviezdy...
Jani superske fotky a ta kara od starkeho... akooo do pocutiaaa 😎
No hnusne je aj tu... dnes som bola s drobcekom nasim u lekarra, chudatenko moje ma sopliskaaa ako hrom a uz aj hrdielko kus chytene... ale tesi ma len to, ze je to vraj koli zubkom, ze ich uz mam vyzerat 😀 ta sa vytiesam, ze ked nam to prehrmi, uz bude faiin. som nakupila homeopatika na to, aby nebolelo, kvapky do nosa a uz len dufat, aby sa mu uska nezapalili zo soplov 😒 ... tak tak si mi valcime.
Mna tak mrzi, ze sme nemohli na tu oslavu, ale Juli bol na nakupe v Madarku stavebniny bol kupovat a tento tyzden dru ako otroci chlapci na domci, ta celkom faaiiin vyhovorka, nie? 😝 😀 a bez neho som moc nexcela 😅 sa necitim este ako superska soferka, to len tak po ZV a okoli... Stozok je na mna dalekooo 😔

zvalka
14. máj 2009

Jaaaj Peta 😀 ved ked zvladas ZV,tak Stozok je uz nic potom 😉

jajus
14. máj 2009

ahojte dakujeme za pochvalu, teda tobinko dakuje 😉 ešte naučiť ho aby sam papal (no papa len do ustočiek nič neda všetko ide po brade a triku 😅 )
peti tak nech julimu rýchlo prejde choroba, no sopliky len stále odsávať a bude dobre. Tak to budeš musieť niečo malemu kupiť ked prva najdeš zubok 😉
No ja budem od zajtra zase slamena vdova michal ide do nemecka na zárobky. No peniažky sa zídu 😵

lucka23
14. máj 2009

ahojte. ako obvykle nejak nestiham a tak foto pridavam az dnes. 😅 tak mozete kuk. ja som si dnes zajednala dovolenku tak sa strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. uz som ani nedufala ze sa niekam dostaneme. 😵 😵 😵 😵

a muism sa pochvalit lukasko je od nedele uplne bez lienky, teda okrem spania. jupiii. zvladli sme to absolutne bez problemov. 😵 krasne sa pýta ci uz sme niekde von alebo doma. 😵

snad bude aj viac casu aby som si vas docitala.

jajus
14. máj 2009

lucka fotky su super 😉 no vidiš nejak sa na oslave s tobinkom dohodli, lebo aj my sa pýtame cikať a kakať,určite sa tam u vas dohodli 😀 😵
A na dovču pôjdete niekam von či domka? Bože aj ja by som šla niekam 🙄

anickaajanko
14. máj 2009

ahojte
dlho sme tu neboli

chcela som sa spytat kam chodite s malymi

dnes nam totiz skoncil kurz plavania a neviem ci budeme robit
ci neviete o niecom podobnom ako plavecke jaslicky

boli sme 3 kurzy ale Branko zacal velmi plackat tak sme to vzdali

aj cenu zdvihli ze kvoli najmu
dik za vsetky dobre tipy 😉

arimzv
14. máj 2009

ahojte.
anicka- mam info ze v regecentre je nejake cvicenie s detmi, kukni ich stranku, ale neviem dako nic viacej.

no my ohladne hlasenia cikania za chlapcami troska zaostavame, niekedy povie sama, inokedy aj vonka niekedy chce na travicku, kvietky poliat, pomedzi to do plienkocky, keby bolo teplo tak ju dam vonka v gatkach, ale ked je chladno teraz tak nechcem riskovat
ale kakame uz len do nocnicka 🙂
idem aj ja kuk fotos

anickaajanko
14. máj 2009

ozaj Lucka vsetko naj k narodeninkam
no na to som videla letaky ale to je trosilinku drahe

arimzv
14. máj 2009

no kukla som foto na FB a dobre som sa zabavila 🙂 to objimanie s Lukaskom je pre mna riadna novinka 🙂
jej to zajtra ukazem, som zvedava ako mi to okomentuje 🙂

iwuskaaa
14. máj 2009

Lucka a kde idete na dovolenku? 🙂 A super, že Lukáško sa pýta 😉 😵 ...veľký chlapisko 🙂 je to 🙂 ...
Peti, tak sa len liečte a neboj, ono to rýchlo prejde...my sme boli na tom rovnako 😉
Mirka, čo Ti má čo komentovať??? 😀

arimzv
14. máj 2009

Iwka lebo este stale mam na nu papiere ja 🙂