Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
21. júl 2009

Iwka, je to ulica Gagarinova, býva tam aj starosta, tak vás budú isto vedieť navigovať.

petullia
21. júl 2009

😕 Zuni ja som nepochopila... 😀 😀 😀
a ja pojdem cez Lieskovec... 😝 😀 ja kade?

zunka
autor
21. júl 2009

Peťa, pôjdeš proste cez Slatinu a basta!

arimzv
21. júl 2009

jej Zuzka prepac, tak tu prvu som si teda ozaj nevsimla 😉
ja odporucam autobusovu variantu 🙂

petullia
21. júl 2009

Mirka z Duboveho??? tak to nehrozi 😀

kodada
21. júl 2009

miri nasla si nejaky dobry spoj ???

iwuskaaa
21. júl 2009

Zuzka, ani nevieš, ako dobre ja Očovú poznám 😀 ...takže od kostola hore a prvá vľavo, hej? 😀

arimzv
21. júl 2009

dadi mas to v ip
peti rusim odporucanie na autobusovu variantu, je to ozik slabota ohladne priamych spojov

kodada
21. júl 2009

uz som si ju nasla ... odpoved tiez v IP 😉

zunka
autor
21. júl 2009

Busom môžete prísť aj skôr,..... aj ráno 😉

kodada
21. júl 2009

Zui, mne je to uplne jedno, ja mam volno cely den ... zalezi to od Mirky a Natky 😀

arimzv
21. júl 2009

Zuzka vdaka za ponuku, ale ostaneme pri tom poobednom buse 😀 ved vies ze moje dieta velmi cez den na ocovej spinkat nechce a ja ten jej obedny spanok tak zboznujem 🙂 nech sa natali vyspi, aby mohla ist potom home poslednym busom 🙂 aby vladala 🙂

arimzv
21. júl 2009

Zuzka ta vasa zastavka v jarku sa vola "pivoluska" . vsak? aby sme vedeli kam ticket kupovat

lucka23
22. júl 2009

no fajn takze chlopov neberiete takze neberiem ani ja. len ja ocovu nepoznam ani nahodou tak by ma mohla ivka pockat dole na hlavnej v stozku a ja sa za nich zavesim. 😀 😀 😀 lebo podla opisu zuzky by som tam trafila niekedy v piatok. 😀 ja mam otrasnu orientaciu. 😅 🙄 😀

iwuskaaa
22. júl 2009

Lucka 😀 , ja o Tvojej orientácii nepochybujem 🙂 ...a jazyky máme, keby niečo spýtame sa, no nie? V Očovej sa asi po slovensky rozpráva 😀 ...
Lucka, ja plánujem ísť cez Dúbravy, takže Ty by si musela ísť cez DT a tu sa na nás zavesiť, hm?
No zajtra ešte upresním, či pôjdem autom ja, alebo ma cestou hodí môj drahý, teda nás, lebo ja beriem aj Janku 🙂

jajus
22. júl 2009

Ahojte Ivka tak nás vezmete? Michal by potom ponás prišiel, len do očovej sa dostať, bo nemam auto. 😖
Ale ak nie tak sa nič nedeje niečo vymyslím.

lucka23
22. júl 2009

janka aj ja som prazdna len s lukym. 😉

jajus
22. júl 2009

lucka tak potom by som šla aj svami, to sa skôr pomestíme. Tak ked dojdeš domov z práce a pochystáte sa s lukáškom, tak mi prezvon a my ta s tobim budeme čakať. Neviem kade chceš ísť? Ja očovu tiež nepoznám 😅

lucka23
22. júl 2009

janka mne je jedno kade. nepoznam to ani z jednej strany. 😀 o nejakej pol 4 by som mohla byt u teba. oki?

jajus
22. júl 2009

ok budeme čakať. 😉 Ivka tak sa nemusite na nás držať 😉 a nemusime sa tlačiť.

zunka
autor
22. júl 2009

Mirka, ano ta zastávka je Pivoluska
Lucka, cez Slatinu je to jednoduché: Vo ZV Slatine je odbočka do Očovej 5km - a v Očovej potom druhá odbočka v pravo hneď na začiatku dediny. Je to jednoduché.

lucka23
22. júl 2009

oki janka. zuzka vsak ak b nieco mam t.c. a volam 😀 a stretavame sa etda u vas a potom pojdeme inam?

zunka
autor
22. júl 2009

Ano Lucka, stretavame sa u nás a potom pôjdeme inam, ale to je ozaj iba kúsok od nás. Alebo môžme ostať u nás. Máme bazénik, napustím vodu a môžeme sa kúpať, teda deti sa môžu kúpať.
Boli sme tam aj dnes sa pohrať. Majú aj tam bazénik, ale to je Samkov (ich synov), tak tam by asi druhé deti nemali sť, no neviem ako to tým našim vysvetlíme.
Urobila som fajnučkú jogurtovú tortičku 😝 na zajtra

kodada
22. júl 2009

Zuzi, ja si s torticky urcite dam 😉 momentalne ficim na sladkom

michalag
22. júl 2009

Ahojte baby, prepacte ze vam sem vstupujem, ale chcem sa spytat ci neviete o nejakom dobrom obchode s plavkami vo ZV. za rozumnu cenu. Dakujem 🙂

zunka
autor
23. júl 2009

Michalag: v priore v Tatiane majú tento týždeň 50 % výpredaj na všetko

petullia
23. júl 2009

Zunka... ta ty mas aky prehlad... frajerka! 😎 😀 Ja netusim vobec... ta neporadim 😖
Zuni uz mam zaludok naruby zo soferovania do neznama pre mna 😅 ta ak by sme sa nedostavili, ta som to vzdala 😝

iwuskaaa
23. júl 2009

Janka, tak ideš s Luckou teda? Ja idem sama s Dávidkom, tak si kľudne mohla ísť aj s nami 🙂 . No rozhodni sa.
Lucka, nedáme stretko pri našom paneláku a nepôjdeme cez DT?
Tak o tretej teda, áno Zuzi? 🙂
Teším sa... 🙂
Peti, príď aj Ty, jasnééé??? 🙂

kodada
23. júl 2009

Miri, kde sa stretneme? na zastavke?

iwuskaaa
23. júl 2009

Tak idem off, ak niečo, som na telefóne 🙂 . Dúfam, že potrafím 😀 a teším sa 😵