Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
26. aug 2009

Janka, no asi by si si mala vstúpiť do svedomia a šup šup na sestričku, veď poslúchni hlas Tvojho synčeka 😀 ...
Aká si to matka?! 😀
No neviem, či je David miminko 😀 . Je ale také väčšie 😅 🙂 ...jasné, dobehneme, dúfam, že sa polepší a soplíky úplne zmiznú, neviem, kde sa to v ňom berie 😕

jajus
26. aug 2009

Ivka ved aj ja malemu niekedy poviem že je moje miminko a on hneť ukaže na bruško že tam bol 😀 stále bude asi pre mna miminko 😅 už by som sa mala asi nastaviť, že je už chlapček a nie miminko, ked to sa nedaaaaaaaaaaaaa 😔 druhe jooooooooooojjjjjj ešte nieeeeeeeeeeee
Iked, malemu by bolo niekoho na hranie už to nanom vidno, že to potrebuje. No uvidime 😀
Ked sa mu polepši tak, dojdite navarím tak sa napapáte a drobci sa pohrajú aj ty si oddýchneš. Aj hrušky si oddtrhnete a už aj posledne cukety vam dáme.

arimzv
26. aug 2009

ahojte.
Janka a Lucka mozem vas poprosit dat sem link na tu autosedacku co ste kupovali? lebo kamoska zhana a spomenula som si ze aj vy mate 9-25.
dikes 🙂

iwuskaaa
26. aug 2009

Janka, ak budem vidieť u malého zmenu k lepšiemu, prídeme. Dúfam, že do piatku sa to nuž stratí úplne, tie sopliská.
Veď ja by som tak rada prišla, dávno sme sa nevideli, deti by sa zahrali a my pokecali 🙂 ...a tým hruškám teda neodolám 😵 ...a asi ani Dávidko 😉 ...
Ja som mala minulý týždeň taký, stále som myslela na sestričku pre Dávidka a myslím, že som aj sen mala, že čakáme dievčatko 😵 . Ale myslím, že je ešte skoro, aj keď Dávidko by mal už skoro dva roky, keď by sa narodila 😀 ...

Mirka a Ty si tu ako dlho nebola. Ste väčšinou vonku s Natálkou teraz asi, však? 🙂

jajus
26. aug 2009

ahoj Mirka to som ťa tu daaaaaavno nevidela, ja som autosedačku kupovala od jednej pani cez mmb ona ju kupila pre syna no potom sa rozhodla pre vačšiu tak tuto predávala. Tak s linkom ti nepomôžem ale na mmb je ich veeeeeeeľa jeto babypoint zenith. Aj tu su (ale to nieje ta pani od ktorej som kupovala ja, toto je len na ukažku) http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=58829

jajus
26. aug 2009

Ivka no ja som povedala chlapom ,ked to budem cítiť vnutorne, že už je čas, tak si miminko potom urobíme ale musim to tak cítiť ale ked to počuvam každý deň a teraz hlavne od tobiho, tak ma nejako nakazil a dnes som sa pristihla,že som kukala šatičky 😀

kodada
26. aug 2009

ahojte babulky, ako sa mame?

jajus
26. aug 2009

a zase unás je ten problem, že je tu sám aj ked bude vačší, na sídlisku by si kamošov našiel rýchlo, no tu to je problém. Michalovi som povedala že ho budem voziť na kružky, tak mi povedal že som krepa 😀 (toho to mimi chytilo )

arimzv
26. aug 2009

Janka dikes. ved aj ja som najprv sem pisala az potom som kukala na mmb a je toho dost tam, tak som jej hned pisala aj smsku, ze nech si t o tam radsej sama okuka, ze naozaj sa da vybrat.
no mam dako nestihacky 😝 a tak ... 😔

jajus
26. aug 2009

a čo niečo sa deje moja, či hladaš prácu. Natka sa teši do škôlky?

lucka23
26. aug 2009

ahojte. jej tu sa to nejak dnes rozbehlo. ja som bola dnes doma lebo nam nesla na krivani elektrika. 😵
ja by som zase druhe babo brala ale koli uveru nemozem. musim mat prijem este celý rok. 😢

mirka co sa deje? som na vas myslela ako sa natka pripravuje do skolky. joj som zvedava ako to nasi krpci zvladnu.

iwuskaaa
26. aug 2009

Fíha, aká rýchlosť sa tu nabrala 😀 😀 😀

Janka, to tak dlho odolávať nebudeš si myslím. My nebudeme stále k Vám chodiť, aby mal Tobinko kamoša 😀 .
Lucka veď to, tie prachy sú na porazenie, no ale čo, nejako bolo a nejako bude, no nie? 🙂
Dadi, no fajn, ale Ty sa pochváľ 😉
Mirka, čo sa deje? čo ten 😔 znamená? 😕

jajus
26. aug 2009

ahoj lucka no aj ja som zvedavá, tobika to čaká orok ale sem tam pôjdeme pozrieť deti do škôlky, aj minule sme sa boli pohrať a hojdala nás Simonka (Ivka vaše krsniatko)

iwuskaaa
26. aug 2009

Janka, ona je Nicolka 😀

arimzv
26. aug 2009

dakujem za zaujem 🙂
je to take dake komplikovane, s robotou stale nic, natke nastup do skolky odkladat nechcem, ale ak ju dam, tak sa musim dat na urad ako nezamestnana a fungovat z odstupneho. popri nej ked je doma tak je to tazsie, to aj na web mozem az ked spi a niekde behat so zivotopisom po meste to uz vobec nie. no proste hororo a este k tomu aj na h...
natka sa do skolky velmi tesi, je na nu prichystana, ma vysvetlene ze ona sa bude hrat s detickami a posluchat tety, a ja budem prackovat, aby som jej mohla kupit bicykel 🙂 a skolku pozna, chodia tam kamoskine deti, boli sme tam po ne mnoho krat. sme bez cumla, cez denny spanok bez plienky, rozpravat vie dobre, pesiu prechadzku vydrzi.
proste bohuzial za to ze som tomuto statu dala danovnika tak si to idem odskakat 🙂

arimzv
27. aug 2009

dobre ranko.
akurat si este raz citam svoj depresivny prispevok zo vcera, no mala som uz miernu krizu 🙂
co sa tyka natky a zivota, vsetko je v pohodicke, uz len ta pracicka mi chyba ku stastiu, ale pevne verim, ze si to velmi rychlo poriesim 🙂

lucka23
27. aug 2009

dobre ranko. mirka to ma mrzi ze stale nemas pracu. no viem si predstavit ake to je teraz tazke nejaku si najst. drzim velmi palce aby si si skoro nejaku nasla. 😉 natka si velka sikulka. my plienku na spanie stale mame, rozpravame ale po svojom. cumel nemame uz davnejsie. 🙂 inak ja stale neviem ako to poriesim s uradom. 🤐

lucka23
27. aug 2009

jeminky tak davidko ma dneska rocik. 😵 😵 😵 tak mu prajeme vsetko naj naj naj, hlavne vela zdravicka, lasky a poslusných rodicov. cmuuuuuk 😵

kodada
27. aug 2009

Vsetko najlepsie davidkovi prajem aj ja, nech je hlavne zdravucky 😉

arimzv
27. aug 2009

Davidkovi vsetko krasne k prvemu rocku, nech je zdravucky a stastny a nech ho rodicia stale posluchaju 🙂
Lucka dakujem, aj ja si drzim palce 🙂 a snazim sa mysliet pozitivne 🙂

iwuskaaa
27. aug 2009

Ďakujem Lucka a Dadi 😉 . Ste zlaté, že ste si spomenuli 🙂 . Viem, že sa mám tešiť, je to krásny deň, ale od rána mi je nejako ľúto a ani sama neviem prečo. Všetko si vybavuje spred roka, aké to bolo všetko krásne, dojímavé 🙂 . No viem, že aj ďalšie dni s Dávidkom budú krásne a slnečné 😵 .

Mirka, mrzí ma Tvoja situácia. No nemôžeš sa vzdávať 😉 . Je to na prd v tomto štáte, ale zase musíš si povedať, že tak zle na tom nie si 😉 ...Natálka je úžasná slečna, veľmi šikovná a tá Ti všetko vynahradí 🙂 . Tak hlavu hore!

iwuskaaa
27. aug 2009

Mirka vďaka 😉
Najviac sa mi páči ako ste napísali: nech ťa rodičia stále poslúchajú 😀 😀 😀

jajus
27. aug 2009

ahojte, tak aj ja sa pripájem ku gratulácii, Davidko aj my ti prajeme všeeeeeeeeeetko najlepšie veľa zdravia,štastia, lásky, kámošov a nech ta maminka a ocko počuva. 😉 (Ivka neviem prečo som si myslela že ma Davidko rôčik až zajtra 28 hamba mi 😅 )
Mirka neboj ked si zvládla takto bravurne výchovu Natalky(maš krásne, zdrave dietatko to je podstatné) tak toto zvládneš, chce to čas najsť si robotu. Ale neboj ty to zvládneš.

arimzv
27. aug 2009

Dakujem babenky, ste zlate.
Ja som velmi stastna a vazim si ze Natka je zdrava, ze okrem viroz, hnaciek a soplikov je vsetko ok, keby bola chora, tak to by niektory z jej rodicov asi nezvladol uz uplne. 😠
co sa tyka natalky tak som stastna az prestastna, uz mi naozaj chyba len taka drobnost a to robotka 🙂 skromna som, vsak? 🙂
akurat mi volali z BB , boal som tam v utorok na pohovore, ze som v druhom kole a ze je zajtra o 9 a zajtra doobeda mame adaptacne stretnutie deticiek z natalkinej triedy, tak bud s nou pojde mamina alebo pojdeme az na dalsiu hodinu v pondelok, robota vyzera super, len pracovna doba je az do 17 a skolka je do 16,30 takze by bolo nutne potom poriesit kto ju bude vyberat. ale kedze ja sa riesenia problemov nebojim, tak viem ze by som to zvladla.

lucka23
27. aug 2009

jej mirka tak vidis mozno aj pracicka bude. budem drzal velmi velmi palce. a manzel co? on tiez robieva dlho? ale verim ze s tvojim pristupom k zivotu by si bravurne vyriesila ja tento prolemik. 😉

lucka23
27. aug 2009

ivka nebud smutnucka vsak vela krasneho vas s davidkom este len caka. 😵 podla mna ti uz chyba stanci a to ze nemoze byt s vami v tento den. ale urcite si to potom krasne vynahradite. 😵 poznam to. ked bol majo prec a malý spravil nejaký pokrok tak som si vzdy fajne popklakala ze tu majo nie je s nami.

arimzv
27. aug 2009

Lucka dlho nerobieva do tretej, ale uz 11 mesiacov spolu nie sme, takze neviem ci by bol ochotny po nu chodit kazde poobedie. nechcem to tu vypisovat viacej verejne. 😔

arimzv
27. aug 2009

ako myslela som ze o problemoch nechcem verejne, inac hej 🙂

lucka23
27. aug 2009

jasne mirka chapem. 😔

jajus
27. aug 2009

ahojte Mirka držiiiiiiim palce neboj ty to zvládneš a budeme posielať energiu aby to dobre dopadlo 😉
My ideme v stredu 2 heho na kontrolu k chlupisovej tak ak budeš mať čas a chuť môžeme sa stretnuť. Teraz mi došlo to natka už bude v škôlke však.