Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
4. dec 2009

ivkaaa prepac ale neposlala som ti ten recept vcera. prisli sme o 8 domov z toho divadla a rýchlo som davala maleho spat a zaspala som s nim. dnes ti to urcite poslem.
Inak v divadle bolo supeeeeeeeer. maly sedel ako pena a na konci predstavenia mikulas menovite vyvolaval deti a daval im balicky. tak sa to malemu strasne ratalo. dnes maju mikulasa v skolke. 🙂
ivka mali by ale nemaju z coho dat vyplaty. dnes pride sef tak sa opýtam ci aspon nejake zalohy nam nedaju pred vianocami. 🙄

zunka
autor
4. dec 2009

Ahojte.
Janka, nebudem asi objednávať tie korálky, nemajú stále to čo som chcela ja 😖

zunka
autor
4. dec 2009

Mirka, teraz som si pozrela foto tvojej malinkej - tá je krásna - porcelánová bábika.

jajus
7. dec 2009

ahojte tak som tu koooonečne prave nam odstránili chybu na PC niečo sme mali s netom 😒
Zuzka nevadi už sme všetko zohnali, tak sa netráp 😉
Luck tak to je blbe stou výplatou a to teraz pred sviatkami, tak držim palce aby sa spametali a vyplatili čo maju 😵
No ja som robila adventný veniec na dvere, slameny veniec a červene srdiečko z látky, červene srdiečko z hliny , dreveny snehuliak a guličky. no a na stôl do jedálne som robila podlhovastý čačina a tuja, a do neho som vsadila sklenene stojany a vnich dlllhe sviečky karamelovej farby 😒 no a samo sušene veci a ligotave kvety 😀 no prosto náročne na predstavivosť.
Ivka tie stromčeky niesu tažke aj tie čo mala zuzka pred domom s čačiny ja som ich robila na predaj pred asi 4 rokmi a teraz som to oprášila a urobila si pred domom a jankovi na hrob.
No a pečenie fuuuuu, tak ja asi čokoladovu roládu, grilažove rezy, šuhajdy no a ešte niečo neviem ale čo 😀

jajus
7. dec 2009

Ivka ako sa máte? Už je Dávidkovi lepšie? Nakoniec ani my sme neboli v klube na mikuláša, došli nam opravovať ten net. No nevadi aj tak pôjdeme do BB na mikuláša, tak si to spojime s nákupom darčekov čo mi ešte chýbaju 😀
Lucka tak nejak so zdobením stromčeka sme to mali aj my doma, tak to chcem presne aj ja zaviesť doma 😵

arimzv
7. dec 2009

ahojte.
Jejda Jani, nemoohla by si tie Tvoje vytvory pofotit a pridat fotky na FB alebo na strechu? lebo to znie velmi dobre, hod zopar foto inspiraciii 🙂

jajus
8. dec 2009

Mirka už su na Mstreche 😉 snať ta inšpiruju, potom pridam aj stromček ten ale idem robiť tento týždeň.
Ako bolo na mikuláša natka sa musela tešiť. A gratulujem k práci drž sa.

iwuskaaa
8. dec 2009

Janka, áno už je lepšie, oproti víkendu sa to nedá ani porovnať 🙂 . Ešte síce musíme byť doma, nemôžeme chodiť vonku, ale aj tak prší, tak ma to veľmi nemrzí.
Presne presne Janka, prosím Ťa, pofoť tie Tvoje nádherné výtvory a hoď niekde, nech sa inšpirujeme aj my 😉 . Ja mám urobené dva stromčeky, ešte mi ich treba dozdobiť 😵 . Potom si urobím na chodbe taký "vianočný kútik" 😀 .
Janka a o koľkej máte Mikuláša v Europe? My tiež ideme do Europy na Vianočné ľudové tradície a tiež to spojím ešte s nákupmi darčekov, ktoré mi ešte chýbajú 😵 .
Lucka, halllooo 😀 😀 😀

jajus
8. dec 2009

Ivka začina to o 15tej tak tak nejak tam budeme môžeme si potom zavolať 😉 aspoň mi poradíš 😵 😀 😀

arimzv
8. dec 2009

ahojte.
Janka Ty kokso, Ty si inac sikovna? nemozem ist ku vam na vianocnu veceru? k takemu krasnemu stolu 🙂 srandujem
Natke sa v divadle pacilo, aj vydrzala obsediet a ked volali deti na podium, tak ako bol aj Lukasko, tak mi hovori - ja nechcem ist hore - a ja jej na to, ze ani nepojde, ze klud 🙂 ja som nestihla ani s Luckou skecnut, my sme mali nie normalne divadelne listky, ale ako prijmovy doklad, tak som nevedela ci na ne ozaj budeme mat miesta.
dakujem ze na mna myslite, nestiham nejako vypisovat, po veceroch mam este druhu robotu, pomaham jednej kamoske vo firme a rano vstavame o pol 6, aby sme do skolky vyrazili o pol 7, o 7 sme tam, ja idem do roboty na pol 8, do 4 v robote, utekat po natku, aj nakup urobit, aj sa najest, aj pohrat, aj domacnost, ulozit spat, obriadit seba, prichystat veci na dalsi den, prebehnut web a pri panelaku robit , takze mam veselo, ale zvladam a stiham a v robote je fajn, odrana sa nezastavim, tak ani neviem ako mi den ubehne, ale to je lepsie takto ako v byvalej robote kde som niekedy ocami rucicky na hodinkach posuvala 🙂
prajem este pekny vecer 🙂

iwuskaaa
8. dec 2009

Mirka, tak to máš teda dosť pestré, ale super to zvládaš 😉 . Držím Ti palce!
Janka, parádička. Ako vždy! Ešte sa chcem spýtať, budeš robiť tie vianočné gule z bavlniek čo sa to namáča do vodného skla, či ako? 😀 😀 😀 Ak áno, jednu by si mi nemohla urobiť? Zaaranžovala by som ju do vianočného kútika môjho 😵 😵 😵 ...bielu, alebo bielo - orange, alebo bielo - green 😀

arimzv
8. dec 2009

ja som s tym vodnym sklom robila teraz cez vikend, len mi nevysli gule, ale vajcia z balonov, ale kaslem nato 🙂

lucka23
9. dec 2009

ahojte zenusky.

janka pozerala som tvoje vytvory a fakt krasa. aj ja chcem byt taka sikovnaaaa 😅 😀 my mame zajtra v skolke besiedku a po nej si mozeme kupovat nejake vianocne veci co p. ucitelky prichystali tak sa tesim a urcite si nieco kupim. 😵

ivka posielala som ti na maila ten recept, prisiel?dufam ze ste uz fit. 🙂

mirka ty si proste supermama ked to takto vsetko stihas. casto si na teba pomyslim ked doma frflem ze nic nestiham 😅 😀 v divadle bolo fakt uzasne. maly sedel ako 5 penazi ani nemukol. 😵 musime to zopakovat castejsie. potom sme sli este na pizzu tak mal luky pekny den. a ja tiez 😀 mikulasa sa vobec nebal, pekne pozdravil, povedal ako sa vola, dokonca aj prikyvol ze povie basnicku ale potom ani nemukol tak sa mikulas smial ze to je basnicka o tichu. 😀
v nedelu sme mali mikulasa v stozku a deti zvazali na konoch s vozom, sedel tam mikulas, cert a anjel tak to sa lukasovi pacilo este viac. ked budem mat viac casu pridam aj foto. len vcera som zistila ze par mi ich z fotaka jednoducho zmizlo ostalo po nich len cierne miesto, tak som si normalne poplakala 😢 som fotila ako diva, take krasne foto sa mi podarili a tie njkrajsie su nakoniec fuc. 😢 😢 😢

arimzv
9. dec 2009

dobre ranko
nie Lucka nie som supermama, ine to iste zvladaju aj pri dvoch detoch a ja len pri jednom a to mam stastie ze je zdrava.tuk, tuk, tuk
ja proste len mam co som chcela - tak ako mi ex povedal.
vyhoda toho ranneho vstavania do skolky je tom, ze natka je rajnostaj, takze rano nemam problem s budenim a co sa tyka vyberania zo skolky, tak sa striedame ja, mamina a ex, takze vacsinou nie je posledna v triede.
bolo v tom divadle ozaj pekne, len kvoli tym basnickam to bolo troska pridlhe
s tymi fotkami je to blbe 😢
pekny dnik prajem 🙂

iwuskaaa
9. dec 2009

Lucka, to musel byť super zážitok a mrzí ma, čo sa stalo s fotkami ☹ . Ale musíš si povedať, že sa stávajú aj horšie veci 😉 , tak hlavu hore 🙂 .
No recept mi neprišiel, ja mám nový účet na gmail.com, nemáš takú adresu na mňa? Ak nie, pošlem Ti to do IP.

SÚRNE!!!!!
Nebudete niektorá z Vás objednávať fotky? Ak áno, mohla by som si cez Vás objednať 3 fotky? Ja zatiaľ nemám viac na vyvolanie a tieto sú Vianočné, ktoré chcem darovať a neoplatí sa mi cez HappyFoto objednávať iba 3 ks. Ak áno, ozvite sa, prosím prosím. Budem Vám vďačná, aj čokoládu dostanete 😉 🙂 😵 😀

jajus
9. dec 2009

dakujem za pochvalu ale to nič nieje určite su aj krajšie, no takto ma kopla inšpirácia. Mirka kludne dojdite cez vianoce ja vas nachovam pri stole aj sviečky zapálim 😀 😵 ale vážne ked si najdete čas a budete si chcieť urobiť výlet vlakom tak dojdite. Mirka inač klobuk dole ako to zvládaš vážne.
Ivka ja chcem objednávať fotky len nieje teraz akcia, na tie čo chcem. Takže do vianoc už asi ani nebude. Tie gule budem robiť tak urobím aj tebe, veľkosť ako ta čo som ti dala min. rok?
Lucka neboj na rok urobiš lepšie 😉 určite to naštve človeka,no čo už nenarobiš nič.

iwuskaaa
9. dec 2009

Janka podľa toho aké sa Ti vydaria, nechám to na Teba 😉

lucka23
9. dec 2009

ivka nemam tvoju novu adresu, tak mi ju prosim napis a poslem ti to este raz. ja fotky budem tiez objednavat az ked bude akcia. ale tak zbehni do nejakeho fotolabu a tam ti vyvolaju aj 3 fotky a mas to bez postovneho. ja budem zase vyvolavat okolo 300 foto takze musim cakat na dobru akciu 😀

iwuskaaa
9. dec 2009

Lucka, ok v IP 😉
Ale ja mám tie fotky iba v PC, takže ja mám trošku väčší problém a napaľovať iba jednu fotku 😀 😀 😀 ...no BIG PROBLEM 😀 😀 😀

lucka23
10. dec 2009

😀 😀 😀 ivka to je fakt big problem. tak ju supni na usb. 🙂 alebo napal komplet cdcko a vo zvolene mas v jednom fotolabe taku masinu kde si das cd-cko a sama si vyberas foto co chces vyvolat

lucka23
10. dec 2009

inak recept poslem z dou lebo som si IP nasla az teraz. 😅

iwuskaaa
11. dec 2009

Lucka ok 😀

arimzv
13. dec 2009

ahojte
Lucka prajeme vsetko krasne k meninam, nech rodinka poslucha 🙂
FB mi nejako blbne, tak blahozelam tu

lucka23
14. dec 2009

mirka dakujem tebe aj ostatnym cosi spomenuli. ani som nikomu neodpovedala na sms lebo mam naladu od psa. koli tej blbej robote. 😢 zahajila som strajk a kym nebudem mat peniaze na ucte budem uradovat doma

jajus
14. dec 2009

lucka tak to ma mrzí že je to až taketo. To nepomohlo ani to sedenie čo si hovorila.
No nam idu stoličky tak mame sopliky a nadchu. Mna boli trošku hrdlo tak kloktám. Včera sme boli v BB na mikuláša bolo super krásne predstavenie Tobino sa vytancoval a stále sa im pchal na scenu ešte s jedným krpcom 😀

lucka23
14. dec 2009

janka nepomohlo nic. 😢 super ze ste mali pekneho mikulasa. my sme zase chori. to uz ani pravda nie je. tentoraz ma maly otrasny kasel. pred chvilou zabuval ale stale ho drhne tak som zvedava ako dlho potiahne.

jajus
14. dec 2009

bože moja to ma mrzí, ale to v škôlke sa tomu neda vyhnúť. No som zvedavá ako to bude zvládať Tobino. Počula som, že z lukáška je poriadny herec 😀

jajus
14. dec 2009

lucka vy ste minulý rok kupovali vianočný stromček v poľsku počom boli a dalo sa vybrať?

lucka23
14. dec 2009

no uz sme hore. parada.

janka kupili sme umelu borovicu za nejakých 1200 sk. vysoku 2,2m. teraz mali na trhoch vo zvoleme take iste a za take iste ceny.

lucka23
14. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=L66VcmcIsLk


https://www.youtube.com/watch?v=m6xaZ5LUReI

tu si linky na videa z vianocnej besiedky tak ak chces moezs kuk. joj krasne to bolo az mi skoro slza vypadla co som bola dojata. moje babulko je uz velky skolkar 😅 😵