3dl sklenená flaška. Kde ju zohnať?

kili
4. apr 2008

Neviete kde sa dá zohnať 3dl sklenená flaška? akosi nám 240ml už nestačí, nedá sa v nej zarobiť 240ml vody + nutrilon, lebo sa to už nedá rozmiešať, tak potrebujeme väčšiu. Ale s takým tým širokým hrdlom

sue
4. apr 2008

Kili, potrebuješ len sklenenú? 300ml som videla v DM drogerii, ale teraz si už nepamätám či boli aj sklenené...

kili
autor
4. apr 2008

sue, no rada používam sklenené, lebo sa dobre chladí voda alebo naopak zohrieva, hneď cítiš, ako je mlieko teplé a príde mi tak čistejšia, lepšie sa umýva.

sue
4. apr 2008

Aha, no skús tam...

saskarisko
4. apr 2008

Kili, asi ta sklamem, robila som so ZP, ale 300 ml flasku a sklenenu som teda v ponuke u nikoho nenasla. Skus 250 ml flasku ta ma este asi 20 ml rezervu, a to by Ti malo stacit, aj ked Ti Nutrilon vytlaci vodu vyssie.

zuzka99
4. apr 2008

ja mám z DM tiež ale má len 270 ml, neviem či stačí, nie je sklenená, je nanej senzor teploty či je teplota OK, horuce alebo studené a má membrány proti prehltaniu vzduchu. ideálna k doktorke, na cesty a pod.

andrea78
4. apr 2008

v sobotu som kúpila v dráčiku fľašku chicco, má 350ml+je aj cca1,5cm rezerva. je síce umelá, no som rada, že som niečo väčšie ako klasika pre môjho papkáčika zohnala 😀

andrea78
4. apr 2008

http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/Dojcens...

má aj regulovateľný prietok, no zatiaľ som ju neodskúšala, tak neviem posúdiť...

kili
autor
4. apr 2008

hmm, a to ako to, že to nevyrábajú 😠 , však deti bežne jedia viac ako 250ml, môj 6kilový hádam neprekonal všetkých 😀

andrea78
4. apr 2008

killi, ja mám ten problém už dávnejšie, malý pije bežne 240voda+8odmeriek nutrilonu, zarábala som v 2fľašiach,lebo v 1mi prášok ostal natlačený v cumli 😀

kili
autor
4. apr 2008

tak tú máme, len v menšom, ale pre Adamka, jemu zatiaľ stačí tá 250ml. Ale pre Samka máme chicco so širokým hrdlom.

kili
autor
4. apr 2008

divné, že na tej stránke sú len flašky z ušším hrdlom 😕

andrea78
4. apr 2008

kili, neviem, neporadím....ja som bola rada, že som našla čokoľvek objemovo väčšie, lebo som sa dlho nahľadala 😕

dominica
4. apr 2008

kili, tvoj 6 kilový je dobrý papkáč 😕 , ale to je dobre 😉 , lebo môj 8,5 kilový niekedy nevypije ani 120 ml 😕 , aspoň ušetríme 😀 😀 😀

kili
autor
4. apr 2008

domi, no keby to na niečo bolo, on to len zje, ale nič si s toho neuloží 😀

dominica
4. apr 2008

tak to nie je bohviečo, ja som myslela, že ukladá... 😀 😀 😀 , ale hlavne, že je ok 😉

kili
autor
4. apr 2008

domi, to by nemal 6kg, keby ukladal 😀

alena22
4. apr 2008

ja som zohnala v babetkove velku 360 ml flasku ale len umelu 😒

tamia
4. apr 2008

kili,

ak by ti bola vhodná aj umelá tak skús avent, oni majú tie vačšie flaše a majú široké hrdlo. Sklanenú takú veľmu som nevidela.