Ako ste spokojný so stoličkou na kŕmenie Jane activa?

zuzula25
8. máj 2009

ahojte.za chvilku nas cakaju prve prikrmy,preto sa uz rozhliadam po nejakej stolicke.mate niektora Jane.activa alebo terra-co sa daju rozlozit na stolucku a stolcek.ako ste s nou spokojna???
dakujem

moko123
8. máj 2009

tak na to by som bola aj ja zvedava tiež sa mi zda najlepšia na trhu ,,,,

ema.nz
8. máj 2009

ahojte..tak my mame Jane activa...ale este ju nepouzivame,ale vypada super 😉 😵 😵 a pokial viem je to jedina stolika so stolcekom ktoru soika nestiahla z predaja

mia78
8. máj 2009

ahojte my mame tu stolicku uz tri roky a som snou velmo spokojna .ja som tiez dlho hladala stolicky a tato my padla do oka hned ako som ju uvidela ja stabilna neprevrati sa a ked sme ju rozlozili maly tam sam papa alebo si kresli ma vlastny stolik 😎

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...

moko123
9. máj 2009

ema.nz
šojka nestiahla z prdaja????
a to kvoli čomu o tom som ešte nepočula akože kvoli č omu sa stahovali kvoli stabilite alebo kvoli čomu lebo mne sa tato zda byt omnoho s tabilnejšia ako tie na tych tenučkych nohách

netmona
9. máj 2009

🙂

ema.nz
10. máj 2009

moko:ano ostatne znacky co vyrabali taketo stolicky sa uz na slovensku nepredavaju,stiahla ich SOI 😅 viem,ze boli aj babypoint,tusim aj neonato....a nechali v predaji iba Jane....ano a stiahli ich kvoli stabilite!!!!

wewe4
3. máj 2010

ahoj babeny, nie sú nejake nove skusenosti s týmito stolickami? veelme sa mi paci activa, len dufam, ze naozaj za tie peniaze stoji...co vy na to?

kristinagabi
19. máj 2011

Otvaram zase tuto diskusiu 🙂 Viete mi poradit ci je dobra? Je draha,tak neviem,ci sa oplati investovat...

kristinagabi
8. jún 2011

@kristinagabi
nikto... ☹

lucka11123
10. jún 2011

@kristinagabi ahoj, stolicka je perfektna, moja sestra ju ma a idem si ju aj ja kupovat. moj maly ma 5 mesiacov a uz sa budeme pomaly prikrmovat, dnes mi ho len tak posadila do tej stolicky a dala ho do takej polohy ako keby bol vo vajicku, lebo este nesedi (to som ani netusila ze sa da polohovat). ona je spokojna s kupou a viem ze ju ma aj moja sesternica, tiez ju kupovala lebo je stabilna ona ma takeho valibuka a uplne v pohode 🙂