• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste spokojný so stoličkou na kŕmenie Jane activa?

10. júna 2011 
ahojte.za chvilku nas cakaju prve prikrmy,preto sa uz rozhliadam po nejakej stolicke.mate niektora Jane.activa alebo terra-co sa daju rozlozit na stolucku a stolcek.ako ste s nou spokojna???
dakujem
8. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na to by som bola aj ja zvedava tiež sa mi zda najlepšia na trhu ,,,,
8. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak my mame Jane activa...ale este ju nepouzivame,ale vypada super :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a pokial viem je to jedina stolika so stolcekom ktoru soika nestiahla z predaja
8. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my mame tu stolicku uz tri roky a som snou velmo spokojna .ja som tiez dlho hladala stolicky a tato my padla do oka hned ako som ju uvidela ja stabilna neprevrati sa a ked sme ju rozlozili maly tam sam papa alebo si kresli ma vlastny stolik :sunglasses:

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stred1=yes&Kod=6242&Farba=H22
8. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema.nz
šojka nestiahla z prdaja????
a to kvoli čomu o tom som ešte nepočula akože kvoli č omu sa stahovali kvoli stabilite alebo kvoli čomu lebo mne sa tato zda byt omnoho s tabilnejšia ako tie na tych tenučkych nohách
9. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moko:ano ostatne znacky co vyrabali taketo stolicky sa uz na slovensku nepredavaju,stiahla ich SOI :sweat_smile: viem,ze boli aj babypoint,tusim aj neonato....a nechali v predaji iba Jane....ano a stiahli ich kvoli stabilite!!!!
10. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babeny, nie sú nejake nove skusenosti s týmito stolickami? veelme sa mi paci activa, len dufam, ze naozaj za tie peniaze stoji...co vy na to?
3. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otvaram zase tuto diskusiu :slight_smile: Viete mi poradit ci je dobra? Je draha,tak neviem,ci sa oplati investovat...
19. máj 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristinagabi ahoj, stolicka je perfektna, moja sestra ju ma a idem si ju aj ja kupovat. moj maly ma 5 mesiacov a uz sa budeme pomaly prikrmovat, dnes mi ho len tak posadila do tej stolicky a dala ho do takej polohy ako keby bol vo vajicku, lebo este nesedi (to som ani netusila ze sa da polohovat). ona je spokojna s kupou a viem ze ju ma aj moja sesternica, tiez ju kupovala lebo je stabilna ona ma takeho valibuka a uplne v pohode :slight_smile:
10. jún 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok