• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú pekáreň na chleba odporúčate?

6. apríla 2016 
Nezkousel jste nekdo sekanou v pekarne? Docela rada bych zkusila nejaky osvedceny recept :slight_smile:
3. feb 2008 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte co hovorite na tuto pekarnicku?
http://www.moulinex.sk/moulinex/prodsk.aspx?k=58&i=3513

paci sa my jej farebnost :sweat_smile:
3. feb 2008 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak ju niektora mate prosim napiste
3. feb 2008 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hezka.. draha :grinning: Urcite neudelas chybu, kdyz si ji koupis, ale plati se u ni hlavne znacka. Pekarny o par stovek levnejsi udelaji stejnou sluzbu - a nektere jsou take stribrne :slight_smile:
3. feb 2008 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je my jasne ze znacka nieco stoji, ale berem to tak ze snad aj dlhsie vydrzi :sweat_smile:
3. feb 2008 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies poradit teda inu znacku?
3. feb 2008 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj ja som zhanala tu moulinex xxl.ta sa mi vazne pacila,no moj manzel ma predbehol a kupil mi len nejaku asi ako na slovensku(sme vo svajciarsku)obdobu z Teska.na zaciatok staci a neskor si kupit moulinex...
3. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Me se parametry vic libila Domo Bielmeier, ma stribrne doplnky a hlavne mi prijde prakticke ucho na prenaseni.
3. feb 2008 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prý tu někdo chce něco vědět o pekárně, co mám doma (moulinex stříbrná) - takže jsem s ní spokojená, peču většinou obyč chleba a nebo zadělávám těsto a nebo dělám perníky, makovce a bábovky, těsto se uhněte moc dobře, chleba dobře kyne, v tomto ohledu jsem spokojená, snad jen teda jedna věc mi vadí, ale přišla jsem na to až dnes, vzhledem k tomu, že s přítelem užíváme jen jeden pokoj, kde máme i pekárnu, tak mi celkem vadí, že je dost hlučná, abych to upřesnila - dnes jsem chtěla mít na snídani čerstvý chlebík, dala jsem odložený start a po dobu, co to míchalo, jsem nemohla spát, jak to začlo kynout a péct, tak všechno ok

ale snad zanedlouho budem předělávat část domu, tak budem mít oddělenou ložnici od kuchyně a buce to dobrý
3. feb 2008 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kdybych asi teď kupovala, tak bych koupila tu domo a možná to ještě nějak v rodině vyčenžujem a koupim si jí, uvidíme
3. feb 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skafandrik - co tak dat ju napr. do kupelne?
3. feb 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koupelnu zatím nemáme, jednou bude v kuchyni :wink:
3. feb 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha :slight_smile:
3. feb 2008 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mucilienka - citala som len jednu stranku tejto diskusie,ale zaujalo ma ze mas Moulinex xxl ako ja a si velmi spokojna s receptami,ktore su prilozene k piecke.Mne totiz z nich este nic nechutilo.Vyskusala som aj zmesy z Lidla (tiez nic moc-ten razny).Najviac mi chuti a aj mojmu muzovi zmes z Tesca co stoji to 500g balenie 49,- Neviem aka to je znacka.Ale je to celozrnny chlebik a taky by som chcela vediet piect aj sama,cize zarobit si to sama doma.No z tych receptov mi to akosi nejde.Pouzivam tu chlebovu muku T605 ci ake cislo to je :sweat_smile: No este ani jeden chlebik nebol taky dobry ako ta zmes z Tesca.Boli sice makke,ale take zvlastne.A to dodrzujem presne ako je to v receptoch.A s kolacmi z tych receptov som uz uplne skoncila.To som sa aj zhodla s jednou maminou,ktora ma tu piecku tiez,cize aj tie recepty.Tie kolace su take ako umele.Take tazke a robila som asi 3-4 druhy,ani jeden mi nechutil.Vobec to nie je take makucke,lahke.No neviem.Baby mi radia recepty z netu,co ste tu aj vy spominali tu stranku.Este som nic z toho neskusala a mam piecku uz od septembra.Akoby som na to zanevrela,lebo sa mi nedaria recepty ani z origos knizky k moulinexu,tak akosi nemam odvahu skusat nieco nove,co ani neni origos do Moulinexu.Ake mas ty skusenosti,teda aj ostatne co mate moulinex.Ktore recepty sa vam zdaju vydarene?Dakujem
1. mar 2008 o 02:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj já mám Eta Siesta. Původně jsem chtěla Moulinex XXL, ale nebyli tu nikde kk sehnání tak jsem si koupila Etu a plná spokojenost. Peču tak obden . Už jsem zkoušela sekanou a buchtu no a chlebů těch už několik jak z těch kupovaných směsí tak z receptů - řekla bych , že se vyplatí si to doma namíchat. Já jsem zatím fakt spokojená a když jsem jí kupovala tak mi i peodavačka řekla, že ty Ety jsou dobré a hlavně časem se dají dokoupit náhradní díly. Takže ať máte jakoukoliv pečení zdar!!!!!! :wink:
5. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý deň prajem, mohli by ste mi niekto napísať vlastné a hlavne odskúšané recepty na pekáreň CLATRONIC BBA 2605?
Ďakujem pekne aj za Vaše postrehy a skúsenosti s touto pekárničkou
Adrika
28. mar 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Telinka, ak sem este nakuknes, mala som ti napisat, ako nam chutil chlebik peceny podla tvojho receptu. Minule sme ho vyskusali a bol naozaj fantasticky, piekli sme ho dvakrat za sebou, lebo po prvom bochniku sa len tak zaprasilo, takze bol fakt sqely :wink:
28. mar 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My zatial pecieme chlieb na plechu v trube, kupujeme Lidlove zmesi a ja si ich este dorabam
Do 500 gramovej zmesi pridavam 2 lyzice olivoveho oleja, 2 lyzice suseneho mlieka, 1 postruhany zemiak (chleba tak ostane dlho vlacny) trochu cerstveho drozdia a koooopec semienok, skuste to, je fakt lepsi...
Pekaren si este len chceme kupit a v Nay nam povedali, ze najlepsie, co sa tyka pomeru ceny, vykonu a kvality je najlepsia ETA (isli sme tam s tym, ze ideme kupit Paqnasonic za 5999 sk)
Len ja neviem, ci sa vsetci zblaznili, ale nikde uz od Vianoc nie je ziadna pekaren v obchode, vsetko je vypredane
30. mar 2008 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my máme pekáreň chleba Eta- maxima a sme s ňou veľmi spokojní, veľa pečieme. Chcela by som sa opýtať kočiek z Čiech, či mi nevedia povedať názov knihy, ktorú napísala jedna češka, je v nej vraj veľa suúper receptov na pečenie v pekárni chleba a mnoho špecialít.
30. mar 2008 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, můžete mi doporučit nějakou dobrou značku domácí pekárny? Uvažuju o tom jako o vánočním dárku :wink: Tak pište prosím svoje zkušenosti.
19. nov 2008 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My jsme naprosto spokojení s pekárnou Eta Harmony. Chleba už prakticky vůbec nekupujeme, pečeme si vlastní - buď ze základu nebo z už připravených koupených směsí (Labeta dělá výborné směsi :wink: ani ty Lidlový nejsou špatný)
Hodně receptů zkoušíme i odtud: http://domacipekarny.dama.cz/ a taky jsme spokojení. Zejména "Celozrnný mňamchlebík od Monikahor" nebo mazanec (ten nejlépe hodnocený).

Chystám se v pekárně vyzkoušet udělat i marmeládu a rohlíky. Máte s tím některá zkušenost?
19. nov 2008 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj honzino, díky za tip :wink: . Existuje i nějaká knížka s recepty?
19. nov 2008 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme vcera kupili Moulinex...a dnes rano sme mali prvy cerstvy chlebik...mnam mnam
19. nov 2008 o 14:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taky máme moulinex
výborný chlebík - směsi ale bvůbec nepoužívám - nemám ráda polotovary
výborné těsta
kynuté buchty nemáte šanci ani v hnětači udělat takové úžasné
včera jsem zkoušela prvně makovky (sladké rohlíky) - vynikající - tlačili jsme je ještě večer horké :slight_smile:

využívám programy - základní, těsto, rychlý chlebík ... ostatní jsem zatím (přes rok) nemělapotřebu použít - a to je používána dost často
19. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak koukám, že Moulinex a Eta vede, nechám se asi inspirovat :wink:
19. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Terindo, určitě nějaká knížka s recepty existuje. :wink:
Mraky receptů ale najdeš na internetu a součástí balení té naší Ety byla i brožurka s asi 40 recepty - na slané i sladké a taky na tu marmeládu. :slight_smile:
19. nov 2008 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terinda - fajn recepty jsou na mimibazar.cz ...sekce recepty, podsekce domácí pekárny
občas chodím i sem http://domacipekarny.dama.cz/

jinak knihu zaměřenou na dp jsem zatím nikde neviděla
19. nov 2008 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. nov 2008 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co hovorite na pekarne panasonic?
31. dec 2008 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka5861 Panasonic je kralovna medzi pekarnami.
23. jan 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok