Akú pekáreň na chleba odporúčate?

mirka414
13. jan 2008

ahoj manzelik mi chce kupit pekaren chleba,mate ju niektora a aku znacku a typ doporucujete...dakujem

ene
3. feb 2008

Nezkousel jste nekdo sekanou v pekarne? Docela rada bych zkusila nejaky osvedceny recept 🙂

riuska
3. feb 2008

ahojte co hovorite na tuto pekarnicku?
http://www.moulinex.sk/moulinex/prodsk.aspx?k=5...

paci sa my jej farebnost 😅

riuska
3. feb 2008

ak ju niektora mate prosim napiste

ene
3. feb 2008

Hezka.. draha 😀 Urcite neudelas chybu, kdyz si ji koupis, ale plati se u ni hlavne znacka. Pekarny o par stovek levnejsi udelaji stejnou sluzbu - a nektere jsou take stribrne 🙂

riuska
3. feb 2008

je my jasne ze znacka nieco stoji, ale berem to tak ze snad aj dlhsie vydrzi 😅

riuska
3. feb 2008

vies poradit teda inu znacku?

mirka414
autor
3. feb 2008

ahoj ja som zhanala tu moulinex xxl.ta sa mi vazne pacila,no moj manzel ma predbehol a kupil mi len nejaku asi ako na slovensku(sme vo svajciarsku)obdobu z Teska.na zaciatok staci a neskor si kupit moulinex...

ene
3. feb 2008

Me se parametry vic libila Domo Bielmeier, ma stribrne doplnky a hlavne mi prijde prakticke ucho na prenaseni.

skafandrik
3. feb 2008

prý tu někdo chce něco vědět o pekárně, co mám doma (moulinex stříbrná) - takže jsem s ní spokojená, peču většinou obyč chleba a nebo zadělávám těsto a nebo dělám perníky, makovce a bábovky, těsto se uhněte moc dobře, chleba dobře kyne, v tomto ohledu jsem spokojená, snad jen teda jedna věc mi vadí, ale přišla jsem na to až dnes, vzhledem k tomu, že s přítelem užíváme jen jeden pokoj, kde máme i pekárnu, tak mi celkem vadí, že je dost hlučná, abych to upřesnila - dnes jsem chtěla mít na snídani čerstvý chlebík, dala jsem odložený start a po dobu, co to míchalo, jsem nemohla spát, jak to začlo kynout a péct, tak všechno ok

ale snad zanedlouho budem předělávat část domu, tak budem mít oddělenou ložnici od kuchyně a buce to dobrý

skafandrik
3. feb 2008

a kdybych asi teď kupovala, tak bych koupila tu domo a možná to ještě nějak v rodině vyčenžujem a koupim si jí, uvidíme

lul
3. feb 2008

skafandrik - co tak dat ju napr. do kupelne?

skafandrik
3. feb 2008

koupelnu zatím nemáme, jednou bude v kuchyni 😉

lul
3. feb 2008

aha 🙂

emmka333
1. mar 2008

Mucilienka - citala som len jednu stranku tejto diskusie,ale zaujalo ma ze mas Moulinex xxl ako ja a si velmi spokojna s receptami,ktore su prilozene k piecke.Mne totiz z nich este nic nechutilo.Vyskusala som aj zmesy z Lidla (tiez nic moc-ten razny).Najviac mi chuti a aj mojmu muzovi zmes z Tesca co stoji to 500g balenie 49,- Neviem aka to je znacka.Ale je to celozrnny chlebik a taky by som chcela vediet piect aj sama,cize zarobit si to sama doma.No z tych receptov mi to akosi nejde.Pouzivam tu chlebovu muku T605 ci ake cislo to je 😅 No este ani jeden chlebik nebol taky dobry ako ta zmes z Tesca.Boli sice makke,ale take zvlastne.A to dodrzujem presne ako je to v receptoch.A s kolacmi z tych receptov som uz uplne skoncila.To som sa aj zhodla s jednou maminou,ktora ma tu piecku tiez,cize aj tie recepty.Tie kolace su take ako umele.Take tazke a robila som asi 3-4 druhy,ani jeden mi nechutil.Vobec to nie je take makucke,lahke.No neviem.Baby mi radia recepty z netu,co ste tu aj vy spominali tu stranku.Este som nic z toho neskusala a mam piecku uz od septembra.Akoby som na to zanevrela,lebo sa mi nedaria recepty ani z origos knizky k moulinexu,tak akosi nemam odvahu skusat nieco nove,co ani neni origos do Moulinexu.Ake mas ty skusenosti,teda aj ostatne co mate moulinex.Ktore recepty sa vam zdaju vydarene?Dakujem

beruskaveruska
5. mar 2008

ahoj já mám Eta Siesta. Původně jsem chtěla Moulinex XXL, ale nebyli tu nikde kk sehnání tak jsem si koupila Etu a plná spokojenost. Peču tak obden . Už jsem zkoušela sekanou a buchtu no a chlebů těch už několik jak z těch kupovaných směsí tak z receptů - řekla bych , že se vyplatí si to doma namíchat. Já jsem zatím fakt spokojená a když jsem jí kupovala tak mi i peodavačka řekla, že ty Ety jsou dobré a hlavně časem se dají dokoupit náhradní díly. Takže ať máte jakoukoliv pečení zdar!!!!!! 😉

adrikaa
28. mar 2008

Dobrý deň prajem, mohli by ste mi niekto napísať vlastné a hlavne odskúšané recepty na pekáreň CLATRONIC BBA 2605?
Ďakujem pekne aj za Vaše postrehy a skúsenosti s touto pekárničkou
Adrika

magg
28. mar 2008

Telinka, ak sem este nakuknes, mala som ti napisat, ako nam chutil chlebik peceny podla tvojho receptu. Minule sme ho vyskusali a bol naozaj fantasticky, piekli sme ho dvakrat za sebou, lebo po prvom bochniku sa len tak zaprasilo, takze bol fakt sqely 😉

avanka
30. mar 2008

My zatial pecieme chlieb na plechu v trube, kupujeme Lidlove zmesi a ja si ich este dorabam
Do 500 gramovej zmesi pridavam 2 lyzice olivoveho oleja, 2 lyzice suseneho mlieka, 1 postruhany zemiak (chleba tak ostane dlho vlacny) trochu cerstveho drozdia a koooopec semienok, skuste to, je fakt lepsi...
Pekaren si este len chceme kupit a v Nay nam povedali, ze najlepsie, co sa tyka pomeru ceny, vykonu a kvality je najlepsia ETA (isli sme tam s tym, ze ideme kupit Paqnasonic za 5999 sk)
Len ja neviem, ci sa vsetci zblaznili, ale nikde uz od Vianoc nie je ziadna pekaren v obchode, vsetko je vypredane

duskaf
30. mar 2008

Ahojte, my máme pekáreň chleba Eta- maxima a sme s ňou veľmi spokojní, veľa pečieme. Chcela by som sa opýtať kočiek z Čiech, či mi nevedia povedať názov knihy, ktorú napísala jedna češka, je v nej vraj veľa suúper receptov na pečenie v pekárni chleba a mnoho špecialít.

terinda
19. nov 2008

Ahoj holky, můžete mi doporučit nějakou dobrou značku domácí pekárny? Uvažuju o tom jako o vánočním dárku 😉 Tak pište prosím svoje zkušenosti.

honzina
19. nov 2008

My jsme naprosto spokojení s pekárnou Eta Harmony. Chleba už prakticky vůbec nekupujeme, pečeme si vlastní - buď ze základu nebo z už připravených koupených směsí (Labeta dělá výborné směsi 😉 ani ty Lidlový nejsou špatný)
Hodně receptů zkoušíme i odtud: http://domacipekarny.dama.cz/ a taky jsme spokojení. Zejména "Celozrnný mňamchlebík od Monikahor" nebo mazanec (ten nejlépe hodnocený).

Chystám se v pekárně vyzkoušet udělat i marmeládu a rohlíky. Máte s tím některá zkušenost?

terinda
19. nov 2008

ahoj honzino, díky za tip 😉 . Existuje i nějaká knížka s recepty?

gangulienka
19. nov 2008

my sme vcera kupili Moulinex...a dnes rano sme mali prvy cerstvy chlebik...mnam mnam

hupcza
19. nov 2008

taky máme moulinex
výborný chlebík - směsi ale bvůbec nepoužívám - nemám ráda polotovary
výborné těsta
kynuté buchty nemáte šanci ani v hnětači udělat takové úžasné
včera jsem zkoušela prvně makovky (sladké rohlíky) - vynikající - tlačili jsme je ještě večer horké 🙂

využívám programy - základní, těsto, rychlý chlebík ... ostatní jsem zatím (přes rok) nemělapotřebu použít - a to je používána dost často

terinda
19. nov 2008

tak koukám, že Moulinex a Eta vede, nechám se asi inspirovat 😉

honzina
19. nov 2008

Terindo, určitě nějaká knížka s recepty existuje. 😉
Mraky receptů ale najdeš na internetu a součástí balení té naší Ety byla i brožurka s asi 40 recepty - na slané i sladké a taky na tu marmeládu. 🙂

hupcza
19. nov 2008

terinda - fajn recepty jsou na mimibazar.cz ...sekce recepty, podsekce domácí pekárny
občas chodím i sem http://domacipekarny.dama.cz/

jinak knihu zaměřenou na dp jsem zatím nikde neviděla

zuz11
19. nov 2008

takze recepty pre tuto pekaren rieste v teme:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

janka5861
31. dec 2008

Co hovorite na pekarne panasonic?

iskrickaa
22. jan 2009

janka5861 Panasonic je kralovna medzi pekarnami.