Akú pekáreň na chleba odporúčate?

mirka414
13. jan 2008

ahoj manzelik mi chce kupit pekaren chleba,mate ju niektora a aku znacku a typ doporucujete...dakujem

sabuse1
8. mar 2010

já si metličku vyndám těsně předtím než se začne chleba péct - tedy cca hodinu před koncem programu, chleba jde pak líp vyklopit a nezůstane tam taková díra, jde jen o to si vzpomenout. Ale peču přes den, pokud pečete v noci tak je to bohužel nereálné

arteph
9. mar 2010

holky, nemáte některá zkušenost s pečením bezlepkového chleba, jaká pekárna je na tento chleba dobrá? zatím mi peče kamarádka, ale říkala mi, že se jí bezlepková směs lepí na háky a musejí pekárnu otvírat a těsto sundavat, jaké máte zkušenosti?

arteph
10. mar 2010

holky,poraďte, prosím

haanhobe
10. mar 2010

lindulak -k programům ti neporadím, ale k pekárně Panasonic jsem četla postřeh ohledně její velikosti, prý je dost vysoká, tak si předem rozhodni kam ji umístíš.Já mám Moulinex a tam program na sladké je, ale stejně v případě vánočky nebo mazance dělám jen těsto a peču v troubě.

nadulici
19. jún 2010

pomoooooooc.......baby, potrebovala by som poradit....v Lidli maju pekarnicku, chcela som si ju kupit, ale zistila som, ze to nie je znacka Bifinet- na tu som pocula chvaly, ale Silver Crest- alebo tak nejako. 😨 ...stala asi 49 eur......tak neviem, ze ci aj tato je dobra, alebo je to to iste??????????............prosim poradte, dneska by som si ju kupila kym ju este maju..........dakujem.... 🙂

hakanka
19. jún 2010

ahoj my z lídlu máme a jsme moc spokojení. víc než s etou.

nadulici
20. jún 2010

dakujem, uz som ju kupila 😵

rocky11333
20. jún 2010

Pre nadulici
A co ako pečie dobre???
Máme aj my záujme kúpiť tú z Lidlu kým ju ešte majú ale bojíme aby sme nekupili nejakú hlúposť čo po prvom pečení vyhodíkme.

nadulici
20. jún 2010

ja este nemozem velmi hodnotit, chlebik som este nepiekla- nemam doma drozdie, ale skusila som babovku a je mnam, mnam....

nadulici
20. jún 2010

@rocky11333 ale co som precitala recenzie, fakt su s nou ludia spokojni, to ma presvedcilo....a je velmi ticha....

rocky11333
20. jún 2010

Pre nadulici
Tak máme ju aj my. Bola už posledná. šťastie že ešte bola. Zajhtra vyskúšame prvý krát upiecť chleba tak uvidíme ale keď tak chváliš dúfam že budeme aj my. 🙂)))

nadulici
21. jún 2010

@rocky11333 tak ako?....spokojnost?

milocka29
21. jún 2010

@nadulici teraz v lidli je akcia na chlebik polotovar, teraz je super cena a chlebik je vynikajuci. Ked potrebujes narychlo, das iba vodu a nasypes zmes do pekarnicky a chlebik vynikajuci. Su myslim 4 druhy. Mne sa prave teraz dnes uz druhy dopiekol.

nadulici
22. jún 2010

no ja som bola v Lidli asi pred 3 dnami a akcia uz nebola.... 😒 .....akurat mi predavacka hovorila, ze uz skoncila.....

rocky11333
22. jún 2010

Zatiaľ spokojnosť. Skúšali sme piecť chleba zo zmesy. Boli výborný a ta vôňa čo sa šírila po celom dome ako v pekárni.

milocka29
23. jún 2010

@nadulici nechcela som dat zlu informaciu, ale pokial viem, tak akcia trva tyzden alebo do vypredania zasob. Ja som tu zmes kupovala v sobotu a akcia este bola. No nic, skus na buduce, ona akcia je tak asi po mesiaci dvoch.

lenrie
23. jún 2010

@rocky11333 takze si spokojna s tou pekarnickou z lidla?je to silvercrest???u nas ju este maju za 29,90,tak zvazujem,ci ju kupit....dikkkk

nadulici
23. jún 2010

@lenrie ja ju mam- silver crest- 29,90 eur, zatial som spokojna, myslim ze je to velmi dobra DP za este lepsiu cenu.... 😵 .....ale nechcem chvalit po par dnoch.....vcera som robila pizzu a cesto bola ako z pizzerky- perfektne....jasne, ze zalezi aj od receptu.....ale ked to zhrniem- ma vela programov, a vela ludi ju doporucovalo a zatial mozem aj ja.....ako velke plus vidim, ze sa moze piect aj velky chlieb- 1200 gr, program na lekvar- to je super.....

lenrie
23. jún 2010

@nadulici dakuejm za radu,tak ju zajtra zbehnem kupit ,kym este maju ale mali tam este asi 8 kusov,a presne ta cena je super 😉 ale suroviny si pouzila svoje,ci si kupila aj tu zmes na pecenie?

nadulici
23. jún 2010

@lenrie zatial som piekla len zo svojich surovin, ale niekedy urcite vyskusam aj z kupeneho....pockam si na akciu....u nas nejako zahadne rychlo skoncila akcia na zmes na chleba 😒 ....ale bola dobra cena- 2 kg za nejakych 1,50 eur, tak mozno u vas este budu mat....a baby pisali, ze pecu z pol kila, tak to mas hned 4 chlebiky.... 🙂 potom napis ako sa ti pecie.....

rocky11333
24. jún 2010

Môže úplne súhlasiť s NADULICI. Pekáreň je super. Zatiaľ pečieme každý deň lebo taký čerstvý chlieb sme namali už dávno. Sme veľmi radi že sme si ju kúpili a dúfame že nám bude slúžiť pár rokov. NIekto by povedla že čo je to za lacná značka ale kým nevyskúša neuverí. Brat ma Moulinex a hneď asi po 5 pečení chleba sa mu odlomil hnetací hák.

milocka29
24. jún 2010

pekarky co ste si kupili teraz pekarne z Lidlu ved to mate super, super kupu za taku cenu a zaruka je tam aspon v letaku bola ze 3 roky. Ja mam tiez neznackovu, peciem min.raz denne a ked dosluzi kupim zas taku, ved ziadny rozdiel okrem ceny v znackovej nie je. Nech vam to pecie.

draga
25. jún 2010

taky mám pekárnu z lidlu v akci v čr za 899,-...tady je recenze ...peču pořád, moc mi chutná slunečnicovej chleba ze směsky z lidlu, ale i domácí chorvatský...ten je světlý jako na dovče 😀

http://domacipekarny.dama.cz/zajimavosti_histor...

monikapalo
5. nov 2010

Dievcata ma niektora z Vas skusenosti s pekarnou znacky Elektrolux? Vaham ci tuto, alebo Eta Duplica. Vopred velmi pekne dakujem za nazory. 🙂

mukky
6. nov 2010

ahojte,
ja som si kupila tento týžden pekárničku Moulinex XXL baguette a je vynikajuca,zatial som velmi spokojná,chlebík je vynikajuci,bagety ani zemličky som v nej ešte zatial nerobila,ale urcite aj tie budu skvelé 😉
Stála 129 eur.

je to super upiect si doma takýto chlebík,pridám si do neho co chcem,neobchytá mi ho milion ludí v obchode....kupovat chlebík a pecivo uz nebudem 😀

renabr
8. jan 2011

Ahojte, všimla som si v tescu akciu na pekáren, neviem aká je to značka, neobzerala som to detailne, len ma zaujala cena...máte ju niekto? Oplatí sa kupiť? Alebo počkat na nejaku z lidla? Alebo kupiť nejaku drahšiu poriadnu???

lindulak
5. feb 2011

@renabr ja mam tesco pekaren a peciem, da sa. je taka hranata vyssia ta forma, co sa mi nezda najlepsie. predtym som mala unold a ta bola iste lepsia - myslim, ze sa menej trapila z miesenim cesta aj tvar formy bol taky skor obdlznik, co sa mi zda lepsie... s lidlackymi nemam skusenost. treba si ujasnit, ci budes piect urcite alebo chces vyskusat. niekto si aj kupi a potom mu to stoji. chce to totiz trochu praxe a vytrvalosti, hlavne ak nechces len cisto biely chlieb. recepty z celozrnnej muky sa treba aj naucit piect. mam ju rok a hnetak je dost zodrany a lepi sa, musim zistit, ci sa da vymenit. ked ma tato omrzi, kupim si uz lepsiu a hlavne aj trochu vacsiu - my sme dost chlebovy. tolko moja skusenost 🙂

lindulak
5. feb 2011

@monikapalo nemam s nimi priamo skusenost, no vsimla som si, ze na etu dost frflu, ze sa kazia...

lindulak
5. feb 2011

@arteph konkretnu pekaren ti neporadim, ale vsimla som si, ze ked peciem chlieb z muk, co maju malo lepku, tak je to trochu problem - lepi sa to po bokoch. dolezite je drozdie, s drozdim z DM zn. Alnatura sa mi to nerobi. cesto treba mat dobre huste, aby sa to ledva miesalo a dobre je, ked je tvar formy skor obdlznikovy ako stvorcovy. tiez dolezite - kupit si podla mna vykonnu pekaren - co sa tyka motora, aby huste cesto vladal miesit. o pocte hnetacich hakoch neviem povedat, lebo som mala len s jednym. tolko moj nazor... ak mas uz tip na tu konkretnu, ktora je dobra na bezlepkove pecenie - daj vediet 😉

milocka29
5. feb 2011

@lindulak pokial mas pekaren z teska a mas ju rok tak je este v zaruke. Treba ju zaniest do Tesca na reklamaciu a oni ti bez problemov vymenia vsetko co je zodrate, moja vlastna skusenost. Tiez som mala prvu pekaren z tesca tu mensiu ako aj ty pises s tou uzsou a vyssou nadobou, ale to skoro vsetke mensie pekarne maju taketo nadoby. Mne tesne pred uplynutim zaruky vratili peniaze, tak som si zase kupila novu tiez z tesca ale uz tu XXL a tam je nadoba sirsia, väcsia a je aj na bezlepkovy chlieb. A vystihla som aj super zlavu 50%. Uz som mala moznost overit si aj ine znacky pekarni a veru ziaden rozdiel mimo ceny v kvalite chleba som nevidela. A drozdia pouzivam rozne aj susene aj cerstve a peciem denne a este aj casto miesi. Ale kazdy nech kupi podla vlastneho zvazenia.