Aký druh fľaše na kašu?

nikinka008
9. aug 2009

Ahojte chcem sa spytat aky druh flase alebo aku velkost nadstavca na flasu pouzivate pri kasi pre babatko?dakujem

andy80
9. aug 2009

Já kaši podávala lžičkou z misky.

jeudi
9. aug 2009

ahoj ja nekupovala extra na kasi jen sem ve stare udelala vetsi dirku a nebo koupila na lahev jen dudlik extra s dirkou na kasi

jankapiknova
9. aug 2009

ja som flasku pouzivala vzdy len na mlieko a caj ale kasu a take veci od zaciatku len lyzickou davam. Ale ak chces dat flaskou daj asi vacsiu dierku lebo to potom pojde asi tazko tahat.

nikinka008
autor
9. aug 2009

mala nechce este lyzicu do pusy vytlaca ju jazykom von..tiez som spravila vacsiu dierku ale stale sa mi zapchava a potom to jedenie je strasne 😒 mala je z toho nervozna a ja tak isto ☹

radka.m.
9. aug 2009

já bych kaši taky podávala rovnou lžičkou,jde jenom o zvyk,jinak třeba od aventu jde koupit jenom dudlík s dírkou přesně na kaši,takže když máš doma lahev avent,tak stačí dokoupit jenom dudlík

nikinka008
autor
9. aug 2009

jankapiknova
a od kedy ti papa maly kasu lyzickou?

ingra73
9. aug 2009

nikinka: ja robim kasu takto: spravim nutrilon na 180ml, do toho pridam dve odmerky nemliecnej kase, poriadne zatrepem, potom pridam dalsie dve odmerky kase zase poriadne zatrepem a ide to 🙂 samozrejma dierku na cumli mame vacsiu - cize na kasu.

jankapiknova
9. aug 2009

vies co nikinka,ja som s tym moc neponahlala aj ked nebol kojeny. Ked mal po 4 mesiaci som zacala mrkvou a tiez mu to moc neslo, on poriadne zacal papat v siestom mesiaci a dovtedy som davala mlieko , len sem tam som skusala nieco lyzickou, az kym si nezvykol a potom to uz islo jak na beziacom pase, zeleninka kasa vyziva

nikollette
9. aug 2009

My máme flasku Avent (trojprietokovú) ale malý z toho moc neche, tak kašičky krmime jeho lyžičkou 😉

roka96
9. aug 2009

my sme tiež papali s misky lyžičkou..

mousunek
9. aug 2009

kasi jsme taky jeden cas davali z flasky koupila jsem savicku s krizkovym otvorem a udelala trochu vetsi, ale ted uz kasi z flasky nechce

obla
9. aug 2009

Doporučuji učit na lžičku.. 😉
Jinak 3průtok. dudlík od Aventu 🙂

gabrianka
9. aug 2009

pres lzicku je to urcite nejlepsi...ale pro vetsi pohodli tak flasku z dm za pajdu je nejlepsi a vetsi dirku udelas doma ony totiz i ty trojky jsou docela malinkate... 😉

gabrianka
9. aug 2009

anebo primo savicku na kasi-zakoupis i zvlast

lyongirl
9. aug 2009

ja som tiež dávala lyžičkou, ale zdá sa mi, že existuje nejaká fľaša s lyžičkou a niektoré maminy kŕmia s tým, ale neviem presne na akom princípe to je...