• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký máte názor na fľašky, čo sa samé vysterilizujú?

12. októbra 2010 
Aký máte názor na fľašky, ktoré sa samé vysterilizujú v mikrovlnke? Je sterilizácia rovnako účinná ako v sterilizátori alebo po prevarení? Keďže v návode píšu čas na jednu fľašku 1,5 minúty, zdá sa mi to málo.
11. aug 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do mikrovlnky by som fľašku strrilizovať nedávala. som za klasiku. horúca prevarená voda.
11. aug 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Klasika je super, len mi vadí ten vodný kameň. Čo s ním? Mám po prevarení ešte fľašku opláchnuť vodou?
11. aug 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opláchnuť aj jarkou a poriadne. uvidíš, aká bude žiarivá.
11. aug 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ak by ste mali doma BRITU (konvica na filtrovanie vody), tak keby ste touto prefiltrovanou vodou sterilizovali, tak vam neostane ten vodny kamen na flaskach, cumlikoch. :grinning:
11. aug 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

já sterilizovala pouze horkou vodou, občas jsem vše vyvařila. Sterilizátory jsou podle mne jen velký byznys. Mastnotu v lahvi umývám octem :wink:
11. aug 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já mám sterilizátor do mikrovlnky a neměnila bych. Lahve před steril. umyju v horké vodě někdy i s jarem. Helik- a co není byznys co se týká dětí? :slight_smile:
11. aug 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie flasky dostat uz aj na Slovensku?Ja som s nimi bola velmi spokojna,kedze dost sme cestovali a sterilizator sa neda tahat vsade so sebou a milion flasiek tiez nie.
11. aug 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam sterilizacku do mikra a som velmi spokojna
11. aug 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie mi niektora vysvetlit,ktore flasky su to?Ja som nikdy ziadnu sterilizacku na flasky nemala.Volim klasiku obcas vyvarit,alebo dudky zaliat vodou z kanvice.
11. aug 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka ved pre tolko deticiek sterilizovat by sa mi asi nechcelo :slight_smile:
11. aug 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samosterilizujuce flasky su take,ktore sa sterilizuju v mikrovlne,umyte sa naplnia vodou,cumel sa da do flase,ta sa zatvori a prevara sa minutu apol.
Vysterilizovane flase sa uz neoplachuju.
11. aug 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda,jasne mne je jednoduchsie vsetko naraz hodit do vody a vysterilizovat.Tych flasticiek,lyziciek,dudlikov,poharkov je u nas trosku viac.
12. aug 2007 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka-to musis mat doma vesele :wink:
12. aug 2007 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tieto fľašky vyrába firma Canpol babies a Mothercare. Canpol kúpite úplne všade, sú cenovo dostupné alebo Mothercare je v Auparku :slight_smile:
12. aug 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som ich tam zhanala pred rokom,tak ich este nemali
12. aug 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tieto fľašky kúpila v Mothercare počas veľkého letného výpredaja a možno ich tam ešte majú, nie je to tak dávno. Aj cena bola super, za tri kusy, z 560 na 210. Tak mám radosť :grinning:
12. aug 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka :slight_smile: to ano ale musi to byt nadherne u vas doma :slight_smile: Muz je ako kral :grinning:
12. aug 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to vesele a aj nadherne.Moj muz je ako maharadza medzi tolkymi zenami,ale on chudacik musi len kralovsky zarabat :grinning: :grinning: :grinning: .
12. aug 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dik za radu...samosterilizujuce flase preco nie :slight_smile:
kup si ach urcite :slight_smile:
13. aug 2007 o 05:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já je mám taky ty od canpolu a používala jen ty a klasické zavrhla.
15. aug 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze ani po case som si tieto flasky nekupila.Pouzivam stale klasiku. :slight_smile:
4. nov 2007 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka3
klasika je najlepšia ja som spokojná so značkou Babynova. Používam sklo, to tak časom nenapáchne ako umelina. a lepšie sa aj čistí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2007 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, používám sterilizátor do mikrovlnky (cena 350,-Kč), myslím, že to není nějaká hrozná suma, nevyměnila bych za nic, je super, vřele doporučuji :dizzy_face: .
4. nov 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim poradte mi aj flasa od canpol balonik sa da sterilizovat v mikrovlnke, a ak ju mate ste spokojne,a kde ju mozem kupit dakujem za radu
11. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz sa pripominam a prosim o radu ma niekdo taku flasu a sterilizuje ju v mikrovlnke? dakujem :confused:
12. okt 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok