Aký máte názor na fľašky, čo sa samé vysterilizujú?

lucilka
11. aug 2007

Aký máte názor na fľašky, ktoré sa samé vysterilizujú v mikrovlnke? Je sterilizácia rovnako účinná ako v sterilizátori alebo po prevarení? Keďže v návode píšu čas na jednu fľašku 1,5 minúty, zdá sa mi to málo.

maca793
11. aug 2007

do mikrovlnky by som fľašku strrilizovať nedávala. som za klasiku. horúca prevarená voda.

lucilka
autor
11. aug 2007

Klasika je super, len mi vadí ten vodný kameň. Čo s ním? Mám po prevarení ešte fľašku opláchnuť vodou?

maca793
11. aug 2007

opláchnuť aj jarkou a poriadne. uvidíš, aká bude žiarivá.

lyzenka
11. aug 2007

Inak ak by ste mali doma BRITU (konvica na filtrovanie vody), tak keby ste touto prefiltrovanou vodou sterilizovali, tak vam neostane ten vodny kamen na flaskach, cumlikoch. 😀

helik
11. aug 2007

Ahojky,

já sterilizovala pouze horkou vodou, občas jsem vše vyvařila. Sterilizátory jsou podle mne jen velký byznys. Mastnotu v lahvi umývám octem 😉

drago
11. aug 2007

Ahoj holky, já mám sterilizátor do mikrovlnky a neměnila bych. Lahve před steril. umyju v horké vodě někdy i s jarem. Helik- a co není byznys co se týká dětí? 🙂

benabianca
11. aug 2007

Tie flasky dostat uz aj na Slovensku?Ja som s nimi bola velmi spokojna,kedze dost sme cestovali a sterilizator sa neda tahat vsade so sebou a milion flasiek tiez nie.

lindda
11. aug 2007

ja mam sterilizacku do mikra a som velmi spokojna

tomaslavka3
11. aug 2007

Vie mi niektora vysvetlit,ktore flasky su to?Ja som nikdy ziadnu sterilizacku na flasky nemala.Volim klasiku obcas vyvarit,alebo dudky zaliat vodou z kanvice.

lindda
11. aug 2007

tomaslavka ved pre tolko deticiek sterilizovat by sa mi asi nechcelo 🙂

benabianca
11. aug 2007

samosterilizujuce flasky su take,ktore sa sterilizuju v mikrovlne,umyte sa naplnia vodou,cumel sa da do flase,ta sa zatvori a prevara sa minutu apol.
Vysterilizovane flase sa uz neoplachuju.

tomaslavka3
11. aug 2007

lindda,jasne mne je jednoduchsie vsetko naraz hodit do vody a vysterilizovat.Tych flasticiek,lyziciek,dudlikov,poharkov je u nas trosku viac.

benabianca
12. aug 2007

tomaslavka-to musis mat doma vesele 😉

lucilka
autor
12. aug 2007

Tieto fľašky vyrába firma Canpol babies a Mothercare. Canpol kúpite úplne všade, sú cenovo dostupné alebo Mothercare je v Auparku 🙂

benabianca
12. aug 2007

ked som ich tam zhanala pred rokom,tak ich este nemali

lucilka
autor
12. aug 2007

ja som tieto fľašky kúpila v Mothercare počas veľkého letného výpredaja a možno ich tam ešte majú, nie je to tak dávno. Aj cena bola super, za tri kusy, z 560 na 210. Tak mám radosť 😀

lindda
12. aug 2007

tomaslavka 🙂 to ano ale musi to byt nadherne u vas doma 🙂 Muz je ako kral 😀

tomaslavka3
12. aug 2007

Je to vesele a aj nadherne.Moj muz je ako maharadza medzi tolkymi zenami,ale on chudacik musi len kralovsky zarabat 😀 😀 😀 .

gardenia
13. aug 2007

...dik za radu...samosterilizujuce flase preco nie 🙂
kup si ach urcite 🙂

vrtule83
15. aug 2007

já je mám taky ty od canpolu a používala jen ty a klasické zavrhla.

tomaslavka3
3. nov 2007

Takze ani po case som si tieto flasky nekupila.Pouzivam stale klasiku. 🙂

maca793
3. nov 2007

tomaslavka3
klasika je najlepšia ja som spokojná so značkou Babynova. Používam sklo, to tak časom nenapáchne ako umelina. a lepšie sa aj čistí. 😝

leni96
4. nov 2007

Ahojky, používám sterilizátor do mikrovlnky (cena 350,-Kč), myslím, že to není nějaká hrozná suma, nevyměnila bych za nic, je super, vřele doporučuji 😵 .

beaska
11. okt 2010

prosim poradte mi aj flasa od canpol balonik sa da sterilizovat v mikrovlnke, a ak ju mate ste spokojne,a kde ju mozem kupit dakujem za radu

beaska
12. okt 2010

este raz sa pripominam a prosim o radu ma niekdo taku flasu a sterilizuje ju v mikrovlnke? dakujem 😕