Avent fľašky a odgrgnutie. Akú máte skúsenosť?

pimpa
6. máj 2009

ahojte maminy,
chcem sa vas opytat, ci vase babo si odgrgne po tom ako pije UM z avent flasky..???
No totiz nasmu ked som dala z klasickej flasky tak si potreboval vzdy odgrgnut a ked davam teraz uz z aventu tak uz tie grgy z neho nejako nejdu. Malo by to byt v podstate dobre, nie?Lebo avent brani tomu, aby sa dieta pri sani nahlatlo vzduchu. Aku mate vy skusenost?

simounah
6. máj 2009

My používáme flašku Avent od narození (malý má 2.měsíce) a brkoší skoro po každém jídle. Někdy se stane, že to nejde, ale většinou ano.

zuzka011
6. máj 2009

my sme pouzivali Avent od narodenia a odgrgli sme si malokedy, skoro vobec aj v tomto obdobi je to vynimocne. Ale vzdy som polohovala Natasku na odrgnutie a cakala.

ingra73
6. máj 2009

aj my pouzivame avent a grgame...a grgame aj po dvoch hodinach po papkani, ale to vraj suvisi s refluxom 😒 no chystame sa pouzit flasu chicco, vraj ma makksi cumel, vyskusame, len ju este nemame doma 🙂

danu
6. máj 2009

avent flasky me pouzivali od narodenia a problem s odgrgnutim sme nikdy nemali

pietra
6. máj 2009

avent flase pouzivame od porodnice a mala si nie vzdy odgrgla. Cakala som max. par minut a ked neodgrgla, neriesila som to, asi nepotrebovala

paola.o1
6. máj 2009

ahoj, moj si odgrgne aj po aventke takmer vzdy

soanpe
6. máj 2009

my používáme canpol lovi
www.malewo.cz

příjdou mi mnohem lepší a variabilnější než Avent a cenově zajímavější

ivana82
7. máj 2009

My pouzivame Avent flasu od 3.mesiaca a stale si odgrcne ako furman, iba ked zaspi s flasou v puse, tak vtedy si neodgrgne...ja som s nou maximalne spokojna, predtym som mala chicco a po tej si nei vzdy odgrcol.

mousunek
7. máj 2009

ta lahev na to nema preci zadny vliv 😲 mam dojem ze ani to pitko to je proste v brisku mimca a ne ve flasce

skalnicka
7. máj 2009

Niiektore aventy maju tzv.airflex, zabranuje hltaniu vzduchu a predchadza kolike a z vlastnej skusenosti poviem, ze deticky aj menej grgaju, kedze neprehltnu tolko vzduchu, pri krmeni pocut jemne akoby sycanie a vidite ako idu do flase malilinke bublinky, babo pije priebezne a plynulo...nas niekedy odgrgne, niekedy nie, ale nie su to nejake brutalne grgy, vzdy len take "spolocenske" 😀

lusilia
7. máj 2009

My mame tiez aventky od narodenia a povacsinou si vzdy grgne, treba radsej skusit a ked nic, tak nevadi, asi nepotrebuje, ale radsej vzdy dat vyskusat... 😉

vrana
7. máj 2009

používáme avent od cca 2 měs., občas si říhne, ale je to málokdy. Pokud malého nebolí bříško, tak bych to neřešila, stejně ho nijak nedonutíš 😀 . Naše malá od narození neříhala, prostě to neuměla, i kdybych ji držela hodinu, radši si to pak vyškytala.

A přijde mi logické že díky systému airflex dítě polyká méně vzduchu, tudíž může i méně říhat 😉

cestovatelkaandrea
7. máj 2009

my pouzivame tiez Avent flasky od narodenia. drobec si niekedy grgne, niekedy nie. Vtedy ho nenutim aby si grgol, ono to aj tak po nejakej dobe pride na neho samo 🙂 🙂

sasiki
7. máj 2009

ja si tiež myslím, že to nebude AVENT fľašami 😕

zuzikmeduzik
7. máj 2009

ahoj, my grgame po avent aj po lovi flasiach. ked to dlhsie nejde, dam maleho na brusko a sup je tam aj grg aj prdik 🙂