Dá sa vyčistiť cumlík od mrkvy?

lyongirl
25. jún 2008

hmmm, čo vy na to? Ide to? Teraz posledne dosť často dávam malému mrkvovú šťavu, ale ten cumlík je hrozný. Ak mu nalejem vodu do fľašky, tak sa zaň vonku hambím. Viem, dá sa mať vyhradený cumlík len na mrkvu, ale malý pije vodu z 2/aj mrkvovú šťavu/ a ten mám len jeden a ďalšie sa mi kupovať nechce 😝 , nakoľko na mlieko používame prietokový.

nensy
25. jún 2008

tak nevím jak jiným ale mě to vyčistit taky nešlo 😝

lyongirl
autor
25. jún 2008

gucz
25. jún 2008

lyongirl skús to vyčistiť olejom, ale treba to čistiť asi hneď. Ja tak čistím plastový mixér, ale hneď po použití a ide to dole. A na fľaše od čaju zasa používam obyčajnú soľ s trochou vody a drhnem kefou.

lyongirl
autor
25. jún 2008

skúšala som aj soľ, aj kyselinu citrónovú a nič. Ono sa to síce po čase vymyje, ale to by som už nesmela dávať šťavu. A to myslíš obyčajný olej - kuchynský?

rakusak
25. jún 2008

staci dat cumlik na niekolko hodin do stavy z vytlaceneho citrona.

elise
25. jún 2008

po mrkvičke vyváram a pustí to dobre pridám do hrnca na vyvárku lyžičku soly 😉

lyongirl
autor
25. jún 2008

vďaka, idem skúšať.... 😉

aponchie
25. jún 2008

jee to sem nikdy necistila 😅 naco?

mywiel
25. jún 2008

Na mkrvu pomaha namocit do octu... 😉

petule.h
25. jún 2008

mě teda vyčistit taky nešlo od mrkve nic a postupně se přidal i meloun..je toho víc, ale mrkev a příkrmy z ní jsou nejhorší fakt...

iza
25. jún 2008

taky mi to nejde 😅

lyongirl
autor
25. jún 2008

no, vyvariť vo vode so soľou to nepustilo, teraz to mám v citróne, tak musím počkať pár hodín, čo to zíde....

gucz
25. jún 2008

lyongirl najlepšie by bolo asi kúpiť nový 😀 😀 😀 a na tú štavu dávať len ten ofarbený.

lyongirl
autor
25. jún 2008

😀 to je pravda 😀 , je to asi najjednosuchšie.....

m311293
25. jún 2008

mrkev by měla jít vyčistit normálním olejem

lyongirl
autor
25. jún 2008

nešlo to ani olejom 😕 , mám tam teraz citrón, už od 9:45 a rozdiel nevidím ☹