Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

evikuu
12. jan 2009

a jde zní oddělávat pultík?? asi di ní půjdeme 😀 díky

pietra
12. jan 2009

evikuu, pultik ide dat dole, ked mala zacinala s prikramami, pouzivali sme fabulu bez pultiku, lebo mi zavadzal.
Dava sa dole velmi lahko

evikuu
12. jan 2009

Super-děkuju to scházelo k doplnění informací 😀
tak jdu objednávat, starší vybrala oranžévou 😎

robi
12. jan 2009

ahoj,
my tuhle zidlicku mame (oranžovou) a jsme moc spokojení 🙂 Malou v ní krmím, když potřebuju něco udělat a chci ji mít na očích, tak si ji kamkoliv přesunu, kouká na mě. Je fakt, že je dost velká, ale my máme jídelní stůl v obýváku, takže když židličku nepotřebuji, tak ji přesunu do kouta kde nezavazí. Můžeme jenom doporučit 🙂

evikuu
12. jan 2009

už psali-dnes odeslána zítra je tady 😀 dám vědět

stvura
12. jan 2009

Ja som premyslala nad Fabulou a Robou, no nakoniec ma presvedcilo drevo (na umelinu sa mi zdala Fabula draha) a zvolila som Robu. Maly si v nej sedi ako "v krcme" zvaleny nabok, no pohoda...

a_rianna
12. jan 2009

ahojte ja som rozmyslala nad Fabulou a predavačka ma ukecala na Patron myslim sa vola
povedala že je to presne to iste ako fabula aj cenovo, len u tejto sa da ešte polohovať aj opierka noh

http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/stolic...

kacka.va
13. jan 2009

a_rianna: nojo, je to to samý krom toho polohování noh, ale taky je o něco dražší 😉

a_rianna
13. jan 2009

no neviem ja som ju kupila v žiline za 2500 sk a Fabula sa v min. roku tiež tak pohybovala

evikuu
13. jan 2009

Holky už volal PPL a už jí veze 😀 dám vědět

kacka.va
13. jan 2009

v Čechách je rozdíl cca 400 kč.

elenita
13. jan 2009

Ahojte, my mame velmi podobne stolicky - Babypoint Pinta a sme spokojni, aj krpci 🙂
Objednavali sme v Cechach cez net a usetrili sme tak cca 2500 Sk (za dve stolicky)

vejinka
13. jan 2009

dievcata uz ste tu pisali klko vas asi tak vysli my behame po nete a zhaname tu najlacnejsiu nasli sme fabulu plus s tymi riadickmi na babymax.cz aj na detatko.eu co myslite v predajniach su drahsie ako na nete?? lebo zatial sme neboli obkukat obchody lebo je dost velka zima s drobcom behat 😒 takze vyhlasujem anketu: kde a za kolko ste kupili fabulu???

nemina
13. jan 2009

ja som ju kupila v obchode a vtedy bola zlacnená skoro o tristo korun. Dala som za nu 2990 SK a kolko stojí cez net?

vejinka
13. jan 2009

do 100€

evikuu
13. jan 2009

Já jí mám za 1950kč a možná půjde objednat i k Vám ale otázka za jaké poštovné 😝
Jinak už jí mám doma a je úžasná a ta oranžová barva super-doufám že Veruš bude spokojená 😎

evikuu
13. jan 2009
johanka13
13. jan 2009

..ahojik,my ji take mame,jsme moc spokojeni...mame vlastne Pintu,ale je to naprosto to same,akorat jine modelove barvicky,byla i o par kc levnejsi...jsme moooc spokojeni 😉 mala to ma i ted jako horolezeckou stenu,obcas 😨

evikuu
13. jan 2009

Tak složeno a "připraveno" moc děkuji všem za rady-vypadá super!!! Od jakého měsíce jste tam miláčky daly??? Myslela jsem že by si zatím mohle na tom pultíku hrát-začíná brát hračky do ruky 😀

kajule
13. jan 2009

Zdravim, tak my ji mame taky a jsem s ni resp. Pata je s ni jak je videt spokojenej. A davame ho tam cca od 7.mesice. 🙂

ajka123
13. jan 2009

Moja mala je hrozne ziva a jedine, ked ju priputam do tejto stolicky, tak chvilu pesedi. Je bezpecna, pretoze ma aj remene a aj pultik sa da prisposobit. Aj ked mohol by sa posunut este o kusok blizsie k babatku, aby mu veci nepadali medzi nozicky.

nadik
13. jan 2009

jestli můžu doporučit tak mi máme od Chicca a ta se dá i hodně položit, takhže se do ní dá dát mimčo které ještě nesedí.

elenita
13. jan 2009

Nas vysla Pinta cez net tusim cca 1980 Sk. Je to to iste ako Fabula, len F. ma mensie kozmeticke upravy navyse (kosik naspodu a pod.)

mukky
14. jan 2009

nadik a kolko prosim Ta stala...dievcata a asi do akho veku si myslite ye bude dieta sediet v tejto stolicke...moj ma 6 mes a tyzden uz papame..

a_rianna
14. jan 2009

ja do svojej stoličky davam maleho od 4 mesiaca vie sa skopiť, takže dieťa tam sedi ako vo vajičku -))

kacka.va
14. jan 2009

já teda malou do židličky hrát nedávám, aby si zvykla, že je to místo, kde se jí a ne hrací koutek
nadik: tady v té může být taky mimčo, které ještě nesedí, protože se dá sklopit, že je jak v autosedajdě

kajule
14. jan 2009

mukky, ja si myslim, ze u kazdeho ditete je to jiny. Treba nas Pata pokud ji sam (treba svacinu) tak sedi v zidlicce, ale jakmile je obed a jime vsichni, tak musi sedet u velkyho stolu s nama a do zidlicky nepujde ani nahodou ani ho tam pak uz nezkousim davat. Asi si pak pripada dulezitejsi, strasne rad opakuje vsechno, co delaj ostatni. 🙂

kacka.va
14. jan 2009

já už teď dávám stoličku ke stolu, i když jíme jen sváču, i když jíme všichni oběd.

sisi33
14. jan 2009

a v čom je lepšia oproti Cam-u?

pietra
14. jan 2009

mukky, do akeho veku to zalezi od konkretneho dietata. U nas Fabula stoji pri stole a mala jedava len v nej. dokonca sa do nej sama pyta. Ale plno jej rovesnikov uz takuto stolicku odmietaju a chcu jedavat "ako velki" za stolom