• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

9. októbra 2012 
Koukam na starsi diskuse, nechapu, jak se muze tato zidlicka preklopit - je dost stabilni. Malej je sidlo, preklopil uz i cestovni postylku, jidelni zidlicku z Ikei v restauraci... ale v nasi zidlicce bezne stoji, poskakuje, naklani se, ale nikdy se ani nezhoupla.
Jidlem se tez neobarvila, tak nevim... my jsme spokojeni.
18. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten potah sme uz aj my reklamovali, zacal sa parat po stranach ale bez problemov a velmi rychlo poslali novy...zatial som stolicku aj tak pouzivala, iba som pod zadok pouzila deku :wink:
18. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka stability, moja starsia dcerka v nej robila kadejake "gymnasticke zostavy" a v pohode, aj teraz ked sa na nu zavesi zvonku, ked je prazdna, stolicka pevne stoji, takze dovolim si tvrdit, ze stabilitu ma na 1*
18. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pietra haha ze prispevok z 2007 tu mas hahahahaha :grinning: no a mate tu fabulu ci ako:??? :grinning:
28. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pandula mam :grinning: a mozem odporucat
28. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytat, resp. vas poprosit.....mohli by ste mi zmerat rozmery fabuly, ked je poskladana (a x b x c)....potrebovala by som to vediet, kvoli prenasaniu v aute :slight_smile:
1. sep 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@believe2 coz o to ta spodni cast se slozi a je nizka ale ta sedacka rozlozit nejde.. budes ji prevazet casto? ja si koupila na chalupu jako druhou obycejnou - Chipolino prevazet jeste stolicku :sweat_smile:
1. sep 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave ze nikdy neviem, kedy budeme doma a kedy na chalupe, su to take rychle rozhodnutia a kedze prenasame aj kocik, tak je to take bojove....si s nou spokojna? ked ju mas doma, ake miesto zabera - doma to mam totiz dost male v kuchyny
1. sep 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky/zidlicky-plastove/Chipolino-jidelni-zidlicka-Bueno
na chalupe mam tuhle .. na vikendy super staci, spokojenost...

a s Fabulou moc spokojena, ja ji mela v obyvaku , nezabira moc mista mela jsme ji porad neslozenou...

pokud chces, mam ji ted uz rozebranou, muzu ti ten spodek slozeny zmerit, budu ji davat k nasim na pudu, malej uz sedi u detskeho stolku,...
1. sep 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ak by Ti to nerobilo problem, zmerat ju, tak budem rada :slight_smile: ta chipolino vyzera byt v pohode :slight_smile: dakujem za tip :slight_smile:
2. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Fabula - "podvozek" slozenej je cca 80x63x25 a sedacka je cca 40x40x85 + pultik ale musim rict ze ta sedacka je pridelana takovou tyckou a zavlackou a dost blbe se to sundava :sweat_smile: dalo mi fusku to rozebrat docela... a to nejsem uplne leva :grinning:

ta Chipolino je sice nepolohovaci ale slozena zabere malo mista a na vikendy plne dostacujici... tu uz ti nezmerim, nasi ji dali minuly tyden na pudu, Sima uz v ni nesedi, ale spokojena jsme s ni byla, je rovna, nikde zadne zahyby a tak se pekne otira :wink:
2. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@believe2 nebo bych koukla na bazar a na chalupu koupila nejakou tam, byvaji za slusny prachy a neni na tom v celku co znicit :wink: i nase vypada jak nova...
2. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruska2x dakujem :slight_smile: no asi to bude najlepsie riesenie, kupim jednu normalnu stolicku a na chalupu staci nieco jednoduchsie :slight_smile:
2. sep 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kupili sme fabulu ale nie je k nej navod :confounded: nemate niekto nahodou oskenovany?
27. okt 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my nemáme návod :confounded: hádam to mám dobre zložené, len som ešte neprišla nato, ako sa reguluje opierka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, aj my máme fabulu, nechali sme ju pre druhé mimčo... a čo neviete zložiť? návod sme mali, len ho už asi nenájdem po 3.-rokoch :grinning: veď je to úplne ľahké, my sme ho ani nepotrebovali :sunglasses:
6. feb 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme kupovali Fabulu este v roku 2008 a sme s nou velmi spokojni...maly je teda riadne zive striebro a v stolicke okrem papania robi vela veci - este aj dnes, ale raz sme reklamovali potah a popruhy (tie ho trosku poskriabali na rucke, lebo plast casom zostarol a stvrdol), dali nam nove a je to ok. Teraz je uz samozrejme po zaruke, ale ideme k nej dokupit nahradny potah a je to. Maly ho celkom znicil, ale to by znicil asi vsetky podla nas...Maly v stolicke aj stoji a opiera sa o operadlo zadockom, z coho vecne kolabujem, alebo sa zavesi na hocaku cast a este ani raz, vdaka Bohu, stolicku neprevratil (ma cca 13kg a 100cm). Nas stala vtedy v kamennom obchode 3000Sk, a vraj nahradny potah cca1000Sk tam stoji. Nemate niekto nahodou info, ci sa da aj na nete zohnat ten potah a lacnejsie? Vdaka :slight_smile:
14. okt 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina kde ste kupili takej farby tu stolicku?dajte prosim vediet.Vdaka
11. jan 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@attena, juj, ale to bolo davno, kupili sme ju v Novych Zamkoch v jednom detskom obchode. Neviem, ktoru farbu myslis, lebo sme napokon mali dve - vanilkovu pre starsieho a neskor zltu pre mladsieho.
11. jan 2012 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina vanilkovu.A presnu adresu predajne neviete?
11. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@attena, tusim ulica M.R.Stefanika, ale nepamatam si nazov. Oni vzdy mali jednu priamo v predajni a ked chcel niekto inu farbu, tak objednali. Ale to neviem, ci by vedeli aj tie starsie objednat.
11. jan 2012 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina a vy ste ju v ktorom roku kupovala?
11. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@attena, 2008 asi.
11. jan 2012 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina a nechcete ju predat?
11. jan 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@attena, uz ju nemame, starsi ju dost ponicil, kupovali sme potom novu, zltu.
11. jan 2012 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina aha ,kolko va vydrzala,pytam sa preto lebo sa neviem rozhodnut ju mam kupit,tito nove v takej vanilkovej farbe uz asi nevyrabaju
11. jan 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 roky urcite, @attena, mozno 2 a pol? Druhu (zltu) mame pomaly tiez uz 2 roky a tej zatial nic nie je.
11. jan 2012 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina vdaka za radu
11. jan 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada ahoj,dala by si mi adresu na tu pani co predav STOLICKY CHCEA BY SOM VANILKOVU FARBU A NIKDE NEMOZEM ZOHNAT.DIKY
11. jan 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok