Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

danu
3. dec 2007

my ju mame a je uzasna, doporucujem 😉

adkag
3. dec 2007

aj my ju mame,ale este neodskusanu,je to dar ku krstinam 🙂

lucaska
3. dec 2007

ahojky mi ju mame a tiez som s nou velmi spokojna a aj malemu sa tam paci. odporucam 😉

dika
3. dec 2007

prave dnes sme ju kupili a verim ze bude fajn 🙂

grety
4. dec 2007

dajte niektora linku, ze ktora je to stolicka

lusiana999
5. dec 2007

ahojte baby stále rozmýšľam akú stoličku na krmenie kúpiť,dá sa táto stolička urobiť potom aj na samostatný stol a stoličku?

tamia
autor
5. dec 2007

neviem presne, ale skor si myslim, ze nie.

andy.a
5. dec 2007

určite sa nedá prerobiť na stôl a stoličku.. 😕

máme ju tiež,je veľmi pekná,ale malej sa v nej /zatiaľ/ nepáči..s príkrmami iba začíname,takže dúfam,že sa to časom zlepší..

lua
6. dec 2007

aj my ju už máme kúpenú, ale bude to darček pod stromček, takže osobne ju vyskúšanú ešte nemáme.
Ale ja som najprv chcela kúpiť CAM, ale v Babymarkete mi odporučili radšej túto.

andy_ka
7. dec 2007

ja ju tiez mam a som spokojna i ked s prikrmamy iba zaciname

pietra
7. dec 2007

citala som, ze ma 6 vyskovych poloh. Ako je to presne myslene? A v akej vyske je teda ta najmensia a najvyssia?

patusik
27. dec 2007

A ktorá je krajsia, modrá alebo zelená?

sofik
27. dec 2007

Ahojky! My mame tiez Fabulu a som s nou velmi spokojna.
Patusik tych farieb je viac aj zlta a my mame oranzovu. Je velmi stabilna, doporucujem.

katka13122
27. dec 2007

je super 🙂 aj nam ju jezisko doniesol,oranzovu,neda sa snej solik spravit

katulka11
27. dec 2007

My sme s ňou tiež veľmi spokojní.... 🙂 Super sa umýva, má odoberateľný stolík, Síce sa z nej nedá urobiť samostatná stolička a stolík, ale keď sa dá do najnižšej polohy, tak 1,5 ročné deculo do nej v pohode sadne samo a maminka už len nastokne stolík. 😉 My máme žltú 😎

patusik
27. dec 2007

Viem ze je dobrá, uz som pre nu rozhodnutá, len neviem ci modrú alebo zelenú.........hlavne ta zelená, ci je pekná....

eros
27. dec 2007

ja si myslim ze je dobra i ked mam inu,ae tato sa mi zda byt naj bo ma aj popruhy 😀 😀 ja mam cam,ale ma len dole okolo pasa a mala mi aj tak vybehne a krmim ju po stojacky no co uz priste budem vediet aku kupit aby dieta konecne sedelo pokojne a vrelo odporucam teraz ja lutujem 😀 😅

dadulka19
27. dec 2007

fábula je super!! 🙂 🙂 🙂 a farby sú pekné všetky,my máme oranžovú 🙂

patusik
28. dec 2007

Nemá nikto zelenú Fábulu? Chcela by som vidiet tú farbu......

patusik
28. dec 2007

Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem krasne megustas 😀

robi
25. okt 2008

ahoj,
chci kupovat tuto zidlicku, měla bych na Vás, které ji máte doma, dotazy:
- do kolika let v ní mimčo může sedět? Je do 15 kg ( v kolika letech má mimčo 15 kg)
- má polohovatelný sedák, to znamená, že z toho můžu udělat "lehátko"?
- záda jsou polstrovaný, nepotí se mimču záda?

moc díky

deina
25. okt 2008

Neviem, do kolko rokov to bude, predpokladam, ze asi do dvoch rokov.

Neviem, ako to myslis tym lehatkom, da sa polohovat tak, aby v nej dieta nesedelo rovno, ta opierka sa da dalej a potom je viac nalezato (takto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...) a maly sa v tom nepoti, paci sa mu v nej. Ma este aj taku vlozku, aby nesedel priamo na tej stolicke, to sa da vybrat a oprat.

zuzanat
25. okt 2008

my mame tuto stolicku asi mesiac a je super, som velmi spokojna. maly tam pekne papa a ked treba tak sa tam zahra. som najskor chcela klasicku drevennu koli tomu, ze sa da rozlozit, ale ked si tuto nastavim uplne dole , tak je tiez velmi dobra 🙂

slnyecko
25. okt 2008

Aojte,aj my ju mame v zltom,odporucam,maly sa tam vela prehra,a je fakt mila 🙂

bashka
25. okt 2008

robi, 15kg bude mat podla toho, kolko bude papat 🙂 a vacsie dieta ako 2 rocne uz bude s vami pri stole podla mna...asi dovtedy vydrzi v tejto stolicke...mozno ani tolko nie
Polohovat sa da na 3 polohy, pravy uhol, potom asi 15 cm nizsie a este raz 15 cm nizsie
mas tam ku makku vlozku, kt. mozes vybrat...
myslim, ze by sa nemal potit chrbatik, teda ak ti tam dieta nebude spavat 🙂
My ju mame a som veeeelmi spoko 🙂

robi
25. okt 2008

ahoj,
moc díky za odpovědi, hned jdu objednavat 🙂

deina - Vy ji máte oranžovou? Přijde mi taková světlá (ale asi je to fotkou).

annon
25. okt 2008

ahojte, my máme zelenú, a je krásna, ešte krajšia ako na obrázku 😉

francizskajs
4. nov 2008

ahoj my mame tuto http://www.mainada.es/tienda_bebe/trona-activa-... je super umyvatelna a lahka, da sa z nej urobit aj stolik so stolickou a zatial sme spokojni 🙂