Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

veruska007
18. máj 2010

Koukam na starsi diskuse, nechapu, jak se muze tato zidlicka preklopit - je dost stabilni. Malej je sidlo, preklopil uz i cestovni postylku, jidelni zidlicku z Ikei v restauraci... ale v nasi zidlicce bezne stoji, poskakuje, naklani se, ale nikdy se ani nezhoupla.
Jidlem se tez neobarvila, tak nevim... my jsme spokojeni.

tigri
18. máj 2010

ten potah sme uz aj my reklamovali, zacal sa parat po stranach ale bez problemov a velmi rychlo poslali novy...zatial som stolicku aj tak pouzivala, iba som pod zadok pouzila deku 😉

tigri
18. máj 2010

co sa tyka stability, moja starsia dcerka v nej robila kadejake "gymnasticke zostavy" a v pohode, aj teraz ked sa na nu zavesi zvonku, ked je prazdna, stolicka pevne stoji, takze dovolim si tvrdit, ze stabilitu ma na 1*

pandula
28. jún 2010

@pietra haha ze prispevok z 2007 tu mas hahahahaha 😀 no a mate tu fabulu ci ako:??? 😀

pietra
28. jún 2010

@pandula mam 😀 a mozem odporucat

believe2
1. sep 2010

ahojte, chcem sa opytat, resp. vas poprosit.....mohli by ste mi zmerat rozmery fabuly, ked je poskladana (a x b x c)....potrebovala by som to vediet, kvoli prenasaniu v aute 🙂

beruska2x
1. sep 2010

@believe2 coz o to ta spodni cast se slozi a je nizka ale ta sedacka rozlozit nejde.. budes ji prevazet casto? ja si koupila na chalupu jako druhou obycejnou - Chipolino prevazet jeste stolicku 😅

believe2
1. sep 2010

no ved prave ze nikdy neviem, kedy budeme doma a kedy na chalupe, su to take rychle rozhodnutia a kedze prenasame aj kocik, tak je to take bojove....si s nou spokojna? ked ju mas doma, ake miesto zabera - doma to mam totiz dost male v kuchyny

beruska2x
1. sep 2010

http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky/zidlicky-...
na chalupe mam tuhle .. na vikendy super staci, spokojenost...

a s Fabulou moc spokojena, ja ji mela v obyvaku , nezabira moc mista mela jsme ji porad neslozenou...

pokud chces, mam ji ted uz rozebranou, muzu ti ten spodek slozeny zmerit, budu ji davat k nasim na pudu, malej uz sedi u detskeho stolku,...

believe2
2. sep 2010

@beruska2x ak by Ti to nerobilo problem, zmerat ju, tak budem rada 🙂 ta chipolino vyzera byt v pohode 🙂 dakujem za tip 🙂

beruska2x
2. sep 2010

tak Fabula - "podvozek" slozenej je cca 80x63x25 a sedacka je cca 40x40x85 + pultik ale musim rict ze ta sedacka je pridelana takovou tyckou a zavlackou a dost blbe se to sundava 😅 dalo mi fusku to rozebrat docela... a to nejsem uplne leva 😀

ta Chipolino je sice nepolohovaci ale slozena zabere malo mista a na vikendy plne dostacujici... tu uz ti nezmerim, nasi ji dali minuly tyden na pudu, Sima uz v ni nesedi, ale spokojena jsme s ni byla, je rovna, nikde zadne zahyby a tak se pekne otira 😉

beruska2x
2. sep 2010

@believe2 nebo bych koukla na bazar a na chalupu koupila nejakou tam, byvaji za slusny prachy a neni na tom v celku co znicit 😉 i nase vypada jak nova...

believe2
2. sep 2010

@beruska2x dakujem 🙂 no asi to bude najlepsie riesenie, kupim jednu normalnu stolicku a na chalupu staci nieco jednoduchsie 🙂

beruska2x
2. sep 2010

@believe2 😉

lucinka4
27. okt 2010

ahojte,kupili sme fabulu ale nie je k nej navod 😖 nemate niekto nahodou oskenovany?

adrianai
5. feb 2011

ani my nemáme návod 😖 hádam to mám dobre zložené, len som ešte neprišla nato, ako sa reguluje opierka 😝

facemum
6. feb 2011

ahojte baby, aj my máme fabulu, nechali sme ju pre druhé mimčo... a čo neviete zložiť? návod sme mali, len ho už asi nenájdem po 3.-rokoch 😀 veď je to úplne ľahké, my sme ho ani nepotrebovali 😎

mala_bo
14. okt 2011

ahoj, my sme kupovali Fabulu este v roku 2008 a sme s nou velmi spokojni...maly je teda riadne zive striebro a v stolicke okrem papania robi vela veci - este aj dnes, ale raz sme reklamovali potah a popruhy (tie ho trosku poskriabali na rucke, lebo plast casom zostarol a stvrdol), dali nam nove a je to ok. Teraz je uz samozrejme po zaruke, ale ideme k nej dokupit nahradny potah a je to. Maly ho celkom znicil, ale to by znicil asi vsetky podla nas...Maly v stolicke aj stoji a opiera sa o operadlo zadockom, z coho vecne kolabujem, alebo sa zavesi na hocaku cast a este ani raz, vdaka Bohu, stolicku neprevratil (ma cca 13kg a 100cm). Nas stala vtedy v kamennom obchode 3000Sk, a vraj nahradny potah cca1000Sk tam stoji. Nemate niekto nahodou info, ci sa da aj na nete zohnat ten potah a lacnejsie? Vdaka 🙂

attena
11. jan 2012

@deina kde ste kupili takej farby tu stolicku?dajte prosim vediet.Vdaka

deina
11. jan 2012

@attena, juj, ale to bolo davno, kupili sme ju v Novych Zamkoch v jednom detskom obchode. Neviem, ktoru farbu myslis, lebo sme napokon mali dve - vanilkovu pre starsieho a neskor zltu pre mladsieho.

attena
11. jan 2012

@deina vanilkovu.A presnu adresu predajne neviete?

deina
11. jan 2012

@attena, tusim ulica M.R.Stefanika, ale nepamatam si nazov. Oni vzdy mali jednu priamo v predajni a ked chcel niekto inu farbu, tak objednali. Ale to neviem, ci by vedeli aj tie starsie objednat.

attena
11. jan 2012

@deina a vy ste ju v ktorom roku kupovala?

deina
11. jan 2012

@attena, 2008 asi.

attena
11. jan 2012

@deina a nechcete ju predat?

deina
11. jan 2012

@attena, uz ju nemame, starsi ju dost ponicil, kupovali sme potom novu, zltu.

attena
11. jan 2012

@deina aha ,kolko va vydrzala,pytam sa preto lebo sa neviem rozhodnut ju mam kupit,tito nove v takej vanilkovej farbe uz asi nevyrabaju

deina
11. jan 2012

2 roky urcite, @attena, mozno 2 a pol? Druhu (zltu) mame pomaly tiez uz 2 roky a tej zatial nic nie je.

attena
11. jan 2012

@deina vdaka za radu

attena
11. jan 2012

@millada ahoj,dala by si mi adresu na tu pani co predav STOLICKY CHCEA BY SOM VANILKOVU FARBU A NIKDE NEMOZEM ZOHNAT.DIKY