Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

jaa
7. aug 2009

Maminy.
Já osobně s Fábulou zkušenosti nemám,ale když jsme kupovali jídelní židličku Bebe comford,tak tam byl pán Fábulu již potřetí reklamovat.Porvé se jim prý překlopila sedačka s malým dozadu a jen tak, tak ho chytli.Podruhé se jim roztrhl potah a po třetí znovu.První reklamaci jim prý uznali.Za druhou dopláceli 1000kč a za třetí prý budou platit taky.Pán byl velice rozčílený a říkal,že kdyby si bývali koupili dražší a kvalitnější,tak by si ušetřili reklamace a měli klid.A,že je nakonec ta židlička vyjde ještě dráž. ☹ 😠Z reklamace mu bylo doporučeno používat židličku pod dohledem dospělého a pouze na krmení. 😅Dítě si v ní nemá stoupat,šoupat se ap..... 😕
Mě se strašně líbila,ale když jsem porovnala povrchový materiál Fábuly a BBC, CAM,či Peg Perego,tak je opravdu nesrovnatelný.U těchto dražších židliček je velice pevný.Je to jako by tkanina potažená za tepla plastem.,Narozdíl od levných,kde je pouze silnější igelit.
Tak vám přeji,aby jste vy, s ní takovéto problémy neměli. 🙂 😉

kacka.va
9. aug 2009

jaa: no jestli si v tom to dítě třeba stoupalo, tak by se mohla překlopit jakákoliv židlička. hlavně pokud je dítě větší, tak by měla být nastavena do úplného sedu.

beruska2x
9. aug 2009

jaa dite ma byt pod dohledem v jakekoliv zidlicce, nestoupat v ni a tak, to mi tedy prijde samozrejme 😅

zajo79
9. aug 2009

dnes sa malemu pricvikla ruka aj ako je okraj operadla chrbta, tak tam je taky priestor, strcil tam zapastie..a placu a placu bolo.

oproti drahsej pp prima pappa mi to pride strasny smejd, kupovat by som ju nekupila..sme ju dostali, tak si moc nenavyberam.
A aj ten potah - nic moc.

Maminy, tych par eur navyse stoji zato ako mat doma fabulu. 🤐

kacka.va
9. aug 2009

zajo: tak ji prodej a kup si jinou 😉.
píšete tu, jak je nekvalitní te potah, my v ní opravdu jen jíme a potah je jak nový.

beruska2x
9. aug 2009

kacka.va.. to mame stejne 😕

nechapu jak 7m dite muze znicit zidlicku 😅

zuzanat
9. aug 2009

ahojte, ja fabulu pouzivam uz skoro 10mesiacov a nemam nic co by som jej vytkla. Som s nou max spokojna, myslim, ze lepsie som nemohla kupit. Potah je stale pekny, nic sa mi netrha...

jaa
9. aug 2009

Jim se nepřeklopila celá židlička.Ale, jaksi ten systém upnutí polohování nevydržel. ☹

Jinak, mě si malá v BBC stoupá neustále a kouká z okna na auta.Sedí od 4.měs. stojí od 5.Prostě v ní fakt řádí. 😀 .Je to divoch.Takže já ji jen na jídlo nemám. 😅.Jinak je super skladná a vozíme ji všude sebou. 😉

beru.nikde není uvedeno,že měl pán 7měs mimčo,co ji zničilo. 😅 Když ji potřetí reklamoval,tak bylo chlapečkovi už 10 měs.Z toho ji měli dost dlouho na reklamaci. 😉

Jinak z těch levných židliček ,je Fábula nejhezčí.
Ale,nejspíše taky záleží na tom,jak se s ní zachází. 😉 Pokud se k věcem člověk chová,jak se patří,tak vydrží léta i měně kvalitní věc. 😉

Jinak, rozdíly v levných a drahých židličkách jsou hlavně v materiálech.Jak na potahu,plastech,tak i na konstrukci. 🙂 A asi i v provedení a designu. 🙂

jaa
9. aug 2009

Jinak, potah na Fábule není nekvalitní.....jen té ceně odpovídá daná kvalita. 😉 Je to,jako by jste srovnávali Toyotu a Fábii. 😅 .Takže se to srovnávat nedá. 😉
Nic proti Fábule nemám 🙂 .Pouze jsem vám napsala pro mě dost překvapující skutečnost se kterou jsem se v obchodě setkala. 😉

jaa
9. aug 2009

zuzanat.Koukám,že Filípek si v židličce taky stoupá a,jak říkáš.......židlička je pořád pěkná... 😉 Fakt záleží,jak s ní člověk zachází.

zuzik007s
30. aug 2009

ahojte,keď som si bola vyberať stoličku,išla som do obchodu,lebo som si povedala,že už nič nekúpim cez net len tak na blind,pri dvoch kočíkoch som sa popálila,stačilo.drahá záležitosť,ale človek sa učí na vlastných chybách.keď som porovnávala materiály,jasné PP ani jane za 5000 som nechcela,veď stolička je na jedenie a to stačí aj do 3000. porovnala som však materiál fabuly s chicco za 4500 sk, a žiaden rozdiel na dotyk nebol.tak je podľa mňa zbytočné dávať o 1500 sk viac za niečo rovnakej kvality.za chicco ruku do ohňa tiež nedám,talianske šmejdy.najhorší kočík aký som kedy mala.po 2 dňoch používania bol kočík na inzeráte.a nový stojí 310eur.a predala som 2-mesačný len za 170eur.a bola som rada,že som sa ho zbavila. podľa mňa niekedy značka nemá adekvátne ceny ku kvalite výrobku. ja som s fabulou spokojná,malá nič nezničila a to som už písala,že trieska všetkým čo nájde na vôkol.a už aj rukou a kope dookola.zatiaľ,odklepkám všetko ok. veď aj tak je záruka 2 roky. no nie?

emmka3
31. aug 2009

My mame Fabulu zltu a zatial som spokojna ... sice sa mi maly "prepadol" na bok a buchol sa o stol, ale to preto, ze nebol priputany ... takze teraz je tam len a len priputany a neni problem ... a aj ta zmensovacia vlozka sa mi paci, plasty sa dobre umyvaju ...

dzina
31. aug 2009

ahojte, dnes som vybalila tiez tuto stolicku, este ju treba poskladat , dufam ze malej sa v nej bude pacit,....

kika777
7. sep 2009

Ahojte, ja mám tiež fabulu, oranžovú, som s nou veľmi spokojná. Kupovala som ju lebo aj švagriná ju má už tri roky a je stále ako nová. Nemali s nou žiadny problém, žiadnu reklamáciu a my ju tiež používame už skoro 5 mesiacov a v pohodke. Ešte sme ju dokonca kupovali v čechách a o 30 eur lacnejšie ako tu 🙂

lenic
7. sep 2009

Ahoj, s Fábulou máme taky dobré zkušenosti, zatím ji používáme asi měsíc, ale myslím si, že je to výborná židlička 🙂 Stabilní, pohodlná, malá je v ní moc spokojená. Dobře se udržuje a taky hezky vypadá, naprostá spokojenost 🙂

millada
20. mar 2010

ja rozmyslam tiez nad fabulou. Pozerala som aj ine drahšie stoličky, ale napr. od CAM campione, napriek vyššej cene a krasnemu dizajnu, nema tu vnútornu vyberatelnu vlozku, ktoru by som tam určite chcela... 🙂 Podla mna sa pri menšom babätku vyuzije. Alebo čo hovorite mamičky, ktore ju uz vyuzivate? 😉

ivika18
20. mar 2010

millada, my jme ji měli asi od půl roku a fakt využili, super, že je polohovací, takže i když malý ještě pořádně neseděl, tak se v ní dalo krmit. A vlastně v ní jí doteď, i když plánujeme vyměnit za nějakou dřevěnou typu Jitro, a fábulu nechat pro mimčo. Akorát se nám nedávno začal trhat potah, ale to je normální, na mmb se dá pořídit nový.

millada
20. mar 2010

nema niekto zelenu fabulu? Chcela by som vidiet fotku, aka je ta zelena farba nazivo 🙂

petronelie
20. mar 2010

Ahojky,my máme Fábulu asi sedm měsíců a jsem spokojená. Malý v ní byl od začátku 6. měsíce díky polohování, používali jsme látkovou vložku - jen se v ní dost potil...no ale to asi jako v kočárku též. Jinak mi přijde kvalitně zpracovaná,bytelná,dobře omyvatelná, lehce ovladatelná....naprostá spokojenost. Máme hnědou barvu,aby se nám hodila do interiéru. Pěkný večer 😉

petronelie
20. mar 2010

Jinak si nemyslím,že potah je nekvalitní, mě přijde pevný a to ho často sundávám a peru v ruce....opravdu si myslím,že věci vydrží, jak se s nima zachází, že je něco levnější neznamená,že je to méně kvalitní. Rozhodovala jsem se mezi Chicco a Fabulou a malý si vybral Fabulu 🙂

ivika18
20. mar 2010

petronelie, nám začal potah praskat až skoro po roce a půl a co jsem četla na jiné diskusi o židličkách, tak zdaleka nejsme sami. Ale není to nic hrozného a určitě bych ji koupila znovu. Jinak máme béžovo hnědou.

collette
20. mar 2010

millada - fotka na netu Ti nepomůže, záleží na kalibraci monitoru 😉 Dneska jsem ji ale viděla na výstavě, je to kombinace dvou odstínů zelené, ta světlejší je zhruba jako jablko Granny Smith a ta tmavší jako čerstvý hrášek...

Ad potah - zrovna když jsem je tam okukovala, tak se paní ptala co s praskajícím potahem u Pinty... Poradili jí reklamovat na BabyPoint 🙄 Takové hraběcí rady miluju. To by mě nenapadlo 😠

ivika18
20. mar 2010

collette, to by mě taky nenapadlo to reklamovat, mají dobrý rady 😝 , my být měsíc bez židle, tak za první se malý nenají a za druhý už bych ho pak do ní asi nikdy nedostala. To radši koupím ten náhradní potah, až tento bude nepoužitelný.

millada
21. mar 2010

ivika18, collette, nemohli by ste poslat fotku, ako vyzera ta bezova? 😉

Včera som pozerala na mimibazari fabuly a jedna pani ich predava a ma označene niektoré fabuly, ze vyrobca CONECO a druhá výrobca BABYPOINT. Sú presne tie isté, len je malinký rozdiel v cene a myslim, ze pri tom vyrobcovi CONECO sú tie kombinácie farieb svetlejšia+tmavšia. Neviete, prečo sú tam rozdielni výrobcovia? 😕
Napísala som jej, ale zatial neodpísala 😒

collette
21. mar 2010

millada - v letošní kolekci béžová není, je tam červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená. Připojuji foto žluté, ale opět upozorňuji, že barvy na monitoru závisí na tom, jak máš monitor zkalibrovaný, takže nemusí odpovídat skutečnosti a každý je uvidí jinak. Já bych skutečnost přirovnala k vanilkové (světlejší části) a zralého banánu (tmavší části). Obrázky jsou u všech stejné (letos je koník, loni byl kačer).

millada
21. mar 2010

collete, dakujem 😉 Žltá je krásna, asi vezmeme tú 🙂 A s tym výrobcom nevieš, ako to je??? 😕

collette
21. mar 2010

Já myslím, že to je omyl... BabyPoint zastupuje u nás i Coneco... Coneco má židličky Galileo a Dandi...

millada
21. mar 2010

tak uz mi ta pani odpisala a vraj sú to identicke stoličky, len ta od Babypoint obsahuje aj tu pratelnu vlozku narozdiel od fabuly od CONECO. Inak su vraj uplne rovnake... 😕 Preto ten rozdiel v cene 🙂

lahvac
17. máj 2010

Tato židlička by byla výborná, kdyby neměla naprosto katastrofální zpracování materiálu, ze kterého je vyroben polstrovaný potah. Máme dvojčata - takže 2 sedačky Fábula - a u obou se naprosto tyto potahy roztrhaly. Babypoint nám napsal, že to je intenzitou používání, z čehož mi vyplývá, že tam dítě můžete krmit jen jednou za měsíc, aby se nedošlo k poškození potahu. Takže - nevyhazujte peníze za tento šmejd! 😒

veruska007
18. máj 2010

My ji mame a jsme moc spokojeni. Potah tedy po 6 mesicich popraskal, ale v pohode ho vyreklamovali. Reklamovali jsme jen potah, takze jsme zidlicku pouzivali i tak, jen s kojeneckou vlozkou. V obchode rikali, ze potahy praskaji vsechny stejne, je to jen mekceny plast. Nesmi se to myt jinak nez cistou vodou, namacet minimalne.