Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

beruska2x
22. máj 2009

no a prave ty nove maji jen jinou barvu ale obrazek stejny, koukni 😉

kacka.va
22. máj 2009

no, ale rozdíl ceny nebude v obrázku, hlavinka se ptala na rozdíl mezi normální židličkou a židličkou Plus

beruska2x
22. máj 2009

to jo ale je to rozdil mezis tarou a novou kolekci, k drazsi je pridana jidelni souprava, asi talikek pribor

soanpe
22. máj 2009

holky, ta stará kolekce má taky zmenšovací vložku?

já našla dobrou cenu tady http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...

porovnávala jsem ji s patron, ale nelíbil se mi ten plast.vypadal křehce, že brzy bude praskat.

takže jednoznačne fabula 😉

vejinka
22. máj 2009

rozdiel medzi kolekciou 2008 a 2009 je ozaj len v aplikacii a plus ma riadiky 😉

soanpe
22. máj 2009

motylek,
otázka je, jestli nebude problém se zárukou 😉

hlavinka
22. máj 2009

aha, tak diky moc za rady:o) taky mi prijde rozdil nulovy. No, uidim na obchode. ¨Jeste jednou diky 🙂

soanpe
22. máj 2009

hlavinka,
dobrý zkušenosti mám s dětským rájem.cz, slune-cz.cz a kamilka.cz

krista
9. jún 2009

jjp • 2d • 3. červen 2009 v 09:13
Ahoj, nevíte někdo zda se dá koupit a případně kde náhradní polstrování do této jídelní židličky? 🙂
Kamarádka moc shání. Za případné typy do IP moc díky.

soanpe • 1d • 4. červen 2009 ve 20:48
zkus kontaktovat přímo výrobce

mikijana
6. aug 2009

chceme si pořídít tuto židličku fabulu plus i s nádobím, ale na netu jsem našla už jenom v zelené barvě....máte ji někdo, jak vypadá ve skutečnosti?

beruska2x
6. aug 2009

kamaradka tu zeelnou ma, s kacerem je.. je pekna... ja mam oranzovou a je taky hezka.. myslim ze se to hodi jak pro kluka tak pro holku, kdyz je vyhodna cena tak ji ber 😉

sturnus_vulgaris
6. aug 2009

Maji ji svagrovci, ale uplne vedle z ni nejsou, neter taktez. Drevene jsou pry lepsi. Konkretne neter si oblibila takovou tu prachsprostou komunistickou drevenou 🙂, je to vlastne system vysoke jidelni zidlicky, ktera se da preklopit na nizky stolecek se zidlickou, ma to jako uradovnu.

mikijana
6. aug 2009

tak jsem objednala zelenou tak jsem zvědavá🙂manžovi se líbila, že je s kačírkem🙂ještě jsem taky zvažovala tu oranžovou, ale cena nás přesvědčila 🙂

beruska2x
6. aug 2009

sturnu... mimo to ze nejsou ty drevene moc pohodlne ( a kdy z jo tak stoji majlant) tak mi neprijdou stabilni, nemaji vysoke operadlo.. je to dobry tak na najedeni nouzovky v restauraci ale domu urco neeeeee

beruska2x
6. aug 2009

mikijana... tak doufam ze budes spokojena 😉

sturnus_vulgaris
6. aug 2009

No, ona se jim i ta fabula parkrat malem preklopila. Jinak jim vadi asi nejvic to, ze se ruzne prikrmy zaziraji do toho plastu, na zbytek bych se musela zeptat, jen proste vim, ze tech vyhrad bylo vic. Jinak ano, do te drevene to obvykle chce nejake to polstrovani, nejakou vypln, i kdyz teda neter se netvari nejak nespokojene a sama jsem prekvapena, jak dlouho v te stare drevene vydrzi. Videla jsem nedavno u kamaradu hodne promakanou drevenou stolicku prave i s usitou vlozkou, jen bych se musela zeptat, jaka to byla znacka, z hlavy ted nevim.

beruska2x
6. aug 2009

tak ja tam davam dite jen na jidlo a to jsem u nej tak se nema jak preklopit a jidlo - hned ji umyvam nebo otru ale takovy neporadek zase nedelame, jak to tam musi nechat dlouho aby se to zazralo do plastu 😅 ....

promakany dreveny stlocky urco jsou ale ne kazdy da za stolicku deset a vice tisic ☹
bracha je truhlar a i on mi rekl ze se to ani nevyplati delat...

lennis
6. aug 2009

taky ji máme, zelenou, nepřeklopila se nám ani jednou, ale prcek si nacpal ruku mezi nohu a sedací část už několikrát, je to taky pěkný éééro, pak řval jak tur!!
Ale jinak ok, vždy vyluxuju drobky ze spár a super se myje. Používáme furt 🙂 , většinu věcí prodávám po prckovi, ale tuhle si nechám i na druhý do budoucna. Taky nejsem příznivce dřevěných ani těch Ikea, ale volba každýho 😵

mamutka
7. aug 2009

ja som ju chcela a v obchode povedali, ze uz sa ani nebude predavat, tak berieme nieco ine, ale inak sa mi velmi pacila, neviem preco by s nou mali prestat...

zajo79
7. aug 2009

kocky, aj vy mate taky problem,ze ked dietatko sedi v sedacke, tak sa mu ruky zacviknu co je taky kusok miesta medzi sedackou a tym plastom? mozno preto ju uz nebudu predavat...

Maly tam vzdy strci ruku, a nevie si ju vybrat, ked mu ju vytahujem, dost nasilu..nejako to nedomysleli.

beruska2x
7. aug 2009

tak me se nic takoveho nestalo a koukala jsem a teda ani nevim kam by ji tam strcil 😅 vsude je tam potah

zajo79
7. aug 2009

von zo stolicky..medzi stolicku a to uchytenie stolicky.

beruska2x
7. aug 2009

tam prostrcim ruku i ja 😅

zajo79
7. aug 2009

ale on si ju da celu az po rameno..

beruska2x
7. aug 2009

tak ho priksiruj kdyz se tolik vyklani... 😉

zajo79
7. aug 2009

to nepomoze, ma 7 mesiacov, tolko ho tam nepriputam,aby sedel a ani sa nepohol.

zo zaciatku som nou bola nadsena, teraz nic moc.

Kto chce fakt super, kupi si prima pappa.. som bola blba ze som ju pred tromi rokmi predala, myslela som ze ked bude druhe babo, ze kupim novu. Pritrafilo sa skor ako som si vtedy myslela, po rovode som bola presvedcena ze dalsie dieta tak skoro nebude. Teraz sme dostali fabulu...posluzi, staci, ale s PP sa nemoze ani porovnat.

beruska2x
7. aug 2009

nezlob se ale netvrd mi ze kdyz ho pripasas u ramen ze se vykloni natolik ze ma hlavu nekde v puli zidlicky 😲 takhle se mi nevykloni pres polstrovani ani v roce a toje cislo no. 1

zuzik007s
7. aug 2009

ahojte,ja som si tiez asi pred vyse mesiacom kupila tuto stolicku a ja som s nou max spokojna.ked sme ju doniesli,malu som do nej posadila a usmev od ucha po ucho.kraaasa.a tato nova kolekcia ma naozaj krasne farby.nie je len z jednej farby,ako 2008,ale pridali ton v tone kombinaciu so sytejsou farbou.a aj motiv je novy,mame na oranzovej somarika. 😀
mala sa mi nezacvikava,len kope nohami o pultiky zospodu a trieska vsetkym po pultiku.tak neviem dokedy nam stolicka vydrzi 😀 😀 😀 a to som chcela nechat pripadne pre duhe mimco..... 😅
ale spokojna s nou som 😎 😖 😲